Newsy muzyczne

Ugly Kid Joe wróci po 2 latach do Warszawy

Amerykańska grupa Ugly Kid Joe wystąpi 25 kwietnia w warszawskiej Proximie. Będzie to koncert w ramach trasy świętującej 25-lecie kultowego albumu „America’s Least Wanted”.

Debiutancka EP-ka Ugly Kid Joe to "As Ugly As They Wanna Be", a piosenka, która stała się światowym przebojem, to "Everything About You". Debiut zapewnił grupie podwójną platynę i czwarte miejsce na liście magazynu "Billboard". Popularność zespołu ugruntował debiutancki album "America's Least Wanted" z 1992 roku, na którym znalazł się kolejny hit Ugly Kid Joe, cover ballady "Cats In The Cradle".

Album przyniósł grupie trasę koncertową z Ozzym Osbournem i Def Leppard. Zespół rozpadł się w 1997 roku, a w 2009 ogłosił wznowienie działalności. Do tej pory Ugly Kid Joe zagrali w Polsce kilka fantastycznych koncertów (m.in. w październiku 2016 roku w warszawskiej Proximie / GALERIA), tym bardziej więc nie możecie przegapić 25-lecia debiutanckiej płyty. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Ceny biletów: 89 / 100 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.plwww.biletomat.plwww.ticketmaster.plwww.ebilet.pl, oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i SaturnŹródło: Go-Ahead