Newsy muzyczne

Polska jesień w warszawskiej Stodole

Klub Stodoła zdradził pierwsze szczegóły odnośnie nadchodzących, jesiennych koncertów polskich artystów. Na scenie wystąpią m.in. Bracia Figo Fagot, Happysad, Kult, Kasia Kowalska, Muniek Staszczyk, Bednarek i Lady Pank.

Bracia Figo Fagot  

Bracia Figo Fagot wracają do Stodoły! 4 października duet ponownie wystąpi w warszawskim Klubie. Oprócz takich hitów jak „Bożenka”, „Pisarz Miłości” czy „Ooooo kończy się już noc“, publiczność zgromadzona w Stodole usłyszy również premierowo materiał z najnowszej płyty formacji! Dotychczas grupa wydała 4 albumy, z których każdy zyskał tytuł Złotej Płyty. 

Happysad

Rok po sukcesie jesiennego koncertu, który spotkał się ze znakomitym odbiorem fanów, zespół ponownie wystąpi w Warszawie. Happysad zaprezentuje się publiczności zgromadzonej w Stodole już 17 października. Happysad lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, wyprzedających bilety na swoje koncerty. Zespół ma na koncie ponad 1000 koncertów w całym kraju, 3 platynowe i 4 złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce.

Kult

Nie można wyobrazić sobie jesiennego sezonu bez koncertów grupy Kazika Staszewskiego. Po frekwencyjnym sukcesie trzech w pełni wyprzedanych listopadowych występów w Stodole, formacja KULT ogłosiła tegoroczne daty! Kult zagości na scenie warszawskiego Klubu 7,8 i 9 listopada w ramach Trasy Pomarańczowej 2019

Kasia Kowalska

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkakrotną platyną. Artystka wystąpi w Stodole 10 listopada.

Muniek Staszczyk

Muniek Staszczyk zapowiada nowy solowy album!30 listopada w Klubie STODOŁA w Warszawie odbędzie się pierwszy i jedyny w tym roku koncert, podczas którego Muniek Staszczyk z zupełnie nowym zespołem zaprezentuje premierowo materiał z solowego albumu. W programie koncertu znajdzie się kilka innych utworów z twórczości Muńka Staszczyka czy grupy T.Love. Pojawią się także goście specjalni. 

Mazolewski/Porter

Po sukcesie w pełni wyprzedanego majowego koncertu w Warszawie, Mazolewski/Porter wracają do Stodoły! 8 grudnia artyści zaprezentują warszawskiej publiczności materiał z płyty „Philosophia”, która ukazała się 24 maja. Bilety dostępne w sprzedaży! 

Bednarek

Rok 2019 to czas trasy koncertowej promującej nowy album, w którą zespół BEDNAREK wyruszy już w listopadzie. Jednym z przystanków będzie występ formacji w Klubie Stodoła, który odbędzie się 13 grudnia. Podczas wydarzenia fani usłyszą największe przeboje grupy, jak również materiał z najnowszego krążka.

Lady Pank

Lady Pank powraca do Stodoły! 14 grudnia legendarna grupa zagra w warszawskim Klubie ostatni koncert w ramach trasy „LP1”, promującej remake debiutanckiego krążka zespołu. Pierwsza płyta zespołu Lady Pank jest dla wielu fanów polskiej muzyki niczym biblia. Przeszła już do historii polskiego rocka jako klasyk.

Pełna rozpiska wydarzeń odbywających się w Klubie Stodoła znajduje się na www.stodola.pl . 

Bilety na koncerty dostępne są w sprzedaży internetowej: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl oraz w kasie biletowej Klubu.


Foto: Kasia Kowalska / fot.Grzegorz Szklarek
Źródło: Stodoła

Pokrewne wątki:

Trzy polskie koncerty "Sinatra with Matt Dusk"

2019-11-13

Wiosną 2020 roku odbędą się trzy wyjątkowe koncerty promujące nadchodzący album Matta Duska z przebojami Franka Sinatry.

Czytaj więcej...

Lao Che zawiesza działalność

2019-11-13

Grupa Lao Che ogłosiła, że po przyszłorocznej trasie koncertowej zawiesi działalność na czas nieokreślony.

Czytaj więcej...

Frontside zaprezentował "Więzy"

2019-11-13

Zespół Frontside prezentuje nowy teledysk do nowej wersji kompozycji "Więzy".

Czytaj więcej...

Stefski & Hutch zdradzają "Tajemnicę"

2019-11-13

"Tajemnica" to wyjątkowo chwytliwa piosenka, która odkrywa kolejne inspiracje duetu. Tym razem usłyszymy brzmienie afroamerykańskiego funku; w prostej linii od takich pojęć jak "polish jazz", które do tej pory wydawały się obce stylistyce zespołu.

Czytaj więcej...

Daria Kowolik wydała singel "Skrzydła w pół"

2019-11-13

Daria Kowolik - najbardziej baśniowy głos trwającej właśnie jubileuszowej edycji the Voice of Poland skradła serca jurorów coverem “Bad Day” z repertuaru Daniela Powtera. Właśnie wydała singel wraz z dość odważnym wideoklipem „Skrzydła w pół” opowiadającym o zderzeniu dwóch światów.

Czytaj więcej...

Korn gwiazdą Impact Festival 2020

2019-11-12

Przyszłoroczna edycja Impact Festival odbędzie się 2 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie.

Czytaj więcej...

Brass Against wróci do Warszawy

2019-11-12

Kolektyw Brass Against wystąpi 18 kwietnia w warszawskiej Stodole.

Czytaj więcej...

"Jazz dla Zwierząt" od Maciej Sadowski Kwadrat

2019-11-12

Debiutancka płyta gdańskiego kwartetu Maciej Sadowski Kwadrat „Jazz dla zwierząt” zawiera 47 minut nie-jazzu. Album ukaże się 15 listopada.

Czytaj więcej...

Kuba Badach w nowym singlu Linii Nocnej

2019-11-12

W nowym singlu Linii Nocnej zatytułowanym "Gdziekolwiek" wystąpił gościnnie Kuba Badach.

Czytaj więcej...

Chynna wystąpi w Warszawie

2019-11-12

Urodzona w Filadelfii Chynna wystąpi 5 grudnia w warszawskiej Hydrozagadce.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania