Newsy muzyczne

Polska jesień w warszawskiej Stodole

Klub Stodoła zdradził pierwsze szczegóły odnośnie nadchodzących, jesiennych koncertów polskich artystów. Na scenie wystąpią m.in. Bracia Figo Fagot, Happysad, Kult, Kasia Kowalska, Muniek Staszczyk, Bednarek i Lady Pank.

Bracia Figo Fagot  

Bracia Figo Fagot wracają do Stodoły! 4 października duet ponownie wystąpi w warszawskim Klubie. Oprócz takich hitów jak „Bożenka”, „Pisarz Miłości” czy „Ooooo kończy się już noc“, publiczność zgromadzona w Stodole usłyszy również premierowo materiał z najnowszej płyty formacji! Dotychczas grupa wydała 4 albumy, z których każdy zyskał tytuł Złotej Płyty. 

Happysad

Rok po sukcesie jesiennego koncertu, który spotkał się ze znakomitym odbiorem fanów, zespół ponownie wystąpi w Warszawie. Happysad zaprezentuje się publiczności zgromadzonej w Stodole już 17 października. Happysad lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, wyprzedających bilety na swoje koncerty. Zespół ma na koncie ponad 1000 koncertów w całym kraju, 3 platynowe i 4 złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce.

Kult

Nie można wyobrazić sobie jesiennego sezonu bez koncertów grupy Kazika Staszewskiego. Po frekwencyjnym sukcesie trzech w pełni wyprzedanych listopadowych występów w Stodole, formacja KULT ogłosiła tegoroczne daty! Kult zagości na scenie warszawskiego Klubu 7,8 i 9 listopada w ramach Trasy Pomarańczowej 2019

Kasia Kowalska

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkakrotną platyną. Artystka wystąpi w Stodole 10 listopada.

Muniek Staszczyk

Muniek Staszczyk zapowiada nowy solowy album!30 listopada w Klubie STODOŁA w Warszawie odbędzie się pierwszy i jedyny w tym roku koncert, podczas którego Muniek Staszczyk z zupełnie nowym zespołem zaprezentuje premierowo materiał z solowego albumu. W programie koncertu znajdzie się kilka innych utworów z twórczości Muńka Staszczyka czy grupy T.Love. Pojawią się także goście specjalni. 

Mazolewski/Porter

Po sukcesie w pełni wyprzedanego majowego koncertu w Warszawie, Mazolewski/Porter wracają do Stodoły! 8 grudnia artyści zaprezentują warszawskiej publiczności materiał z płyty „Philosophia”, która ukazała się 24 maja. Bilety dostępne w sprzedaży! 

Bednarek

Rok 2019 to czas trasy koncertowej promującej nowy album, w którą zespół BEDNAREK wyruszy już w listopadzie. Jednym z przystanków będzie występ formacji w Klubie Stodoła, który odbędzie się 13 grudnia. Podczas wydarzenia fani usłyszą największe przeboje grupy, jak również materiał z najnowszego krążka.

Lady Pank

Lady Pank powraca do Stodoły! 14 grudnia legendarna grupa zagra w warszawskim Klubie ostatni koncert w ramach trasy „LP1”, promującej remake debiutanckiego krążka zespołu. Pierwsza płyta zespołu Lady Pank jest dla wielu fanów polskiej muzyki niczym biblia. Przeszła już do historii polskiego rocka jako klasyk.

Pełna rozpiska wydarzeń odbywających się w Klubie Stodoła znajduje się na www.stodola.pl . 

Bilety na koncerty dostępne są w sprzedaży internetowej: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl oraz w kasie biletowej Klubu.


Foto: Kasia Kowalska / fot.Grzegorz Szklarek
Źródło: Stodoła

Pokrewne wątki:

"Wydaj Płytę z Będzie Głośno" po raz czwarty

2020-06-04

Radiowa Czwórka po raz czwarty poszukuje utalentowanych, a wciąż nieodkrytych muzyków, którym wyda debiutancki album w ramach audycji „Będzie Głośno!”.

Czytaj więcej...

Mateusz Łopaciuk z nowym singlem

2020-06-04

"To nie mój czas" - taki tytuł nosi nowy singel pochodzącego z Janowa Podlskiego wokalisty Mateusza Łopaciuka.

Czytaj więcej...

Robert Cichy w "Piachu i Wietrze"

2020-06-03

„Piach i wiatr” to pierwszy singiel zapowiadający album „Dirty sun” Roberta Cichego, który za swoją poprzednią płytę „Smack” otrzymał Fryderyka.

Czytaj więcej...

Travis przedstawia ducha

2020-06-03

Ukazał się nowy singel szkockiej grupy Travis zatytułowany "Ghost".

Czytaj więcej...

Projekt Hubas zapowiada nowy album

2020-06-03

Projekt Hubas po dwóch latach przerwy powrócił z nowym singlem.

Czytaj więcej...

Poważny stan zdrowia Anne Clark

2020-06-03

Brytyjska wokalistka i poetka Anne Clark odwołała jesienną trasę koncertową po Niemczech, Holandii i Belgii.

Czytaj więcej...

schafter i Pezet w nowym singlu Rasmentalism

2020-06-03

"Góra Dół Góra Dół" to nowy singel Rasmentalism z gościnnym udziałem schaftera i Pezeta.

Czytaj więcej...

Karo Glazer na podium International Songwriting Competition

2020-06-02

Organizatorzy International Songwriting Competition (ISC) ogłosili w Nashville (USA) w maju 2020 listę laureatów najnowszej edycji największego i najbardziej prestiżowego konkursu dla songwriterów na świecie. W tym roku w gronie zwycięzców, po raz pierwszy w historii konkursu, znalazł się polski Artysta. Drugie miejsce przyznano Karo Glazer i jej kompozycji “Flying Circle”.

Czytaj więcej...

Bartosz Słatyński ujawnił drugi nowy utwór

2020-06-02

Po majowej premierze utworu "Powrót z gwiazd" Bartosz Słatyński (ex-Penny Lane, ex-Avalanche) opublikował kolejną premierową kompozycję.

Czytaj więcej...

Waglewski znowu zagra żonie

2020-06-02

19 czerwca ukaże się reedycja albumu Wojciecha Waglewskiego "Waglewski Gra-Żonie" z 1990 roku.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania