Newsy muzyczne

Serial dokumentalny o Depeche Mode dostępny w Amazon Prime Video

Depeche Mode razem z Sony Music Entertainment I BBH Entertainment ogłaszają światową premierę dokumentu „Depeche Mode: SPIRITS in the Forest” na Amazon Prime Video.

Ta produkcja została opisana przez magazyn Forbes jako ustanawiająca nowe standardy w kategorii filmów koncertowych.  

Wyreżyserowany przez wyróżnianego twórcę - Antona Corbijn’a, „Depeche Mode: SPIRITS in the Forest” to relacja z trasy koncertowej 2017/2018 Global Spirit Tour, na której zespół zagrał dla ponad 3 milionów fanów na 115 koncertach na całym świecie. Kinowa premiera dokumentu była się wielkim wydarzeniem, a film został obejrzany przez 220 000 osób w prawie 80 krajach. Bilety na wszystkie projekcje w Polskich kinach również zostały wyprzedane. Przychód ze sprzedaży biletów kinowych wyniósł 4,5 miliona dolarów.

Dokument porusza tematykę przeżyć sześciu fanów grupy Depeche Mode i pokazuje emocjonujące występy zespołu podczas ostatnich koncertów z trasy, w tym na berlińskim Waldbühne („Forest Stage”). Film pokazuje nie tylko jak i dlaczego popularność grupy systematycznie wzrastała, ale również niesamowitą moc muzyki do tworzenia społeczności, inspirowania ludzi do przezwyciężania ich słabości i tworzenia więzi ponad podziałami. „Depeche Mode: SPIRITS in the Forest” to nie film o muzyce tylko o ludziach i o relacjach jakie mogą dzięki muzyce powstać.

Depeche Mode zaprasza także fanów do zabawy w social mediach. W filmiku, który możecie znaleźć TUTAJ, w którym jeden z fanów znany z dokumentu (Dicken Schrader) opisuje po krótce swoją historię związana z zespołem. Zaprasza w nim również wszystkich, których życie zostało zmienione przez Depeche Mode do nagrania własnych filmów i udostępniania ich z hashtagiem #SpiritsInTheForest. Niektóre z nich, zespół udostępni na swoich kanałach w mediach społecznościowych.


 


Źródło: Sony Music Polska

Pokrewne wątki:

DakhaBrakha na jesiennym tournee po Polsce

2022-07-04

Znany z wyjątkowych show kwartet odwiedzi w listopadzie tego roku Warszawę, Gdańsk, Poznań, Wrocław i Kraków.

Czytaj więcej...

Patrycjusz Gruszecki Trio i jego twarze

2022-07-04

Uznane jazzowe Patrycjusz Gruszecki Trio wydało nowy album zatytułowany "Faces".

Czytaj więcej...

O’Sullivan w końcu zapowiada debiutancki album

2022-07-04

O’Sullivan dał się poznać polskim słuchaczom w 2020 trafiając z utworem „Little Bird” na jedną z playlist Dawida Podsiadło na Spotify.

Czytaj więcej...

Mitch & Mitch odda hołd twórczości Ennio Morricone

2022-07-01

4 lipca ukaże się singel „Metti una sera a cena” Mitch & Mitch con il loro Gruppo Etereofonico.

Czytaj więcej...

Kształt czaszki Małgoli, No

2022-07-01

Małgola, No zapowiada swój pierwszy polskojęzyczny album. 29 czerwca ukazał się drugi - po świetnie przyjętym "Graniu na Czas" - promujący go singiel zatytułowany "Kształt Czaszki".

Czytaj więcej...

Anowa zaprasza na hamak

2022-07-01

Ukazał się nowy singel krakowskiej wokalistki Anowej zatytułowany "Hamak". To kolejna piosenka, która znajdzie się na planowanym na jesień debiutanckim albumie artystki.

Czytaj więcej...

Sarha Crewe wylądowała na Marsie

2022-06-30

"Na Marsie" to nowy singel wokalistki, skrzypaczki i autorki piosenek Sarhy Crewe.

Czytaj więcej...

Ygor Przebindowski oddał hołd Mironowi Białoszewskiemu

2022-06-30

ukazała się czwarta autorska płyta znakomitego muzyka i kompozytora, Ygora Przebindowskiego. „Powidoki / Portrety – Miron Białoszewski” to projekt muzyczny poświęcony temu wybitnemu polskiemu poecie i pisarzowi w setną rocznicę jego urodzin.

Czytaj więcej...

Asia Nawojska przedstawia nowy singel 'Ja Rzeka'

2022-06-30

„Ja Rzeka” to najnowszy utwór Asi Nawojskiej. Artystka nie tylko napisała muzykę i tekst, ale odpowiada także za reżyserię teledysku towarzyszącego piosence.

Czytaj więcej...

ARS LATRANS Orchestra o poszukiwaniu miłości

2022-06-29

"Sorry, wyszłam już" to nowy singel promujący nadchodzącą drugą płytę projektu Ars Latrans. Jest to utwór opowiadający o nieustannych poszukiwaniach utraconej miłości, która niespodziewanie zniknęła.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania