Newsy muzyczne

Jazz Band Młynarski-Masecki prezentuje nową wersję "Warszawo, moja Warszawo"

Jazz Band Młynarski-Masecki zaprezentował evergreen „Warszawo, moja Warszawo” w wyjątkowej, koncertowej wersji.Nagranie zrealizowano 2 marca 2020 r. w Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Jazz Band Młynarski - Masecki: "Wielce Szanowni Państwo, czasy nie są najłatwiejsze, ale my nie tracimy nadziei, że jeszcze będzie pięknie. By uczynić te trudne dni nieco znośniejszymi i wynagrodzić Wam przełożone koncerty, przygotowaliśmy dla Was prezent – utwór „Warszawo, moja Warszawo” w wyjątkowej, koncertowej wersji. Mamy nadzieję, że dzięki niemu chociaż na chwilę zapomnicie o troskach i dacie się oczarować niepowtarzalnemu klimatowi Filharmonii Narodowej w Warszawie". 

Utwór „Warszawo, moja Warszawo” autorstwa Zygmunta Karasińskiego (muzyka) oraz Andrzeja Własta (słowa) w aranżacji Marcina Maseckiego pochodzi z drugiego albumu zespołu zatytułowanego „Płyta z zadrą w sercu”. Wydawnictwo ukazało się w październiku 2019 roku, nakładem Agora Muzyka.Foto: Filip Ćwik
Źródło: Wydawnictwo Agora

Pokrewne wątki:

Ozzy Osbourne jako pacjent numer 9

2022-07-06

Ozzy Osbourne, po 2 latach od premiery krążka "Ordinary Man", powraca z kolejną dawką muzyki. Na trzynastym solowym albumie studyjnym Książe Ciemności przedstawia utwory nagrane z tuzami rockowego świata. Premiera już 2 września.

Czytaj więcej...

O.Y.S. wydała dwie wersje 'Znaków'

2022-07-05

O.Y.S prezentuje singiel "ZNAKI" w dwóch odsłonach - Znaki Radio edit (prod. Brainfreezer) i Znaki Remix (prod. Pink Control). Do obu wersji powstały teledyski.

Czytaj więcej...

'Wolne Serca' od Kwiatu Jabłoni i gości

2022-07-05

Muzeum Powstania Warszawskiego zaprosiło zespół Kwiat Jabłoni do współpracy przy projekcie muzycznym upamiętniającym 78. rocznicę Powstania Warszawskiego.

Czytaj więcej...

Dawid Okoński poszedł przed siebie

2022-07-05

Dawid Okoński swoje nowe muzyczne otwarcie rozpoczyna w bardzo dobrym stylu, wypuszczając teledysk „Przed siebie”.

Czytaj więcej...

DakhaBrakha na jesiennym tournee po Polsce

2022-07-04

Znany z wyjątkowych show kwartet odwiedzi w listopadzie tego roku Warszawę, Gdańsk, Poznań, Wrocław i Kraków.

Czytaj więcej...

Patrycjusz Gruszecki Trio i jego twarze

2022-07-04

Uznane jazzowe Patrycjusz Gruszecki Trio wydało nowy album zatytułowany "Faces".

Czytaj więcej...

O’Sullivan w końcu zapowiada debiutancki album

2022-07-04

O’Sullivan dał się poznać polskim słuchaczom w 2020 trafiając z utworem „Little Bird” na jedną z playlist Dawida Podsiadło na Spotify.

Czytaj więcej...

Mitch & Mitch odda hołd twórczości Ennio Morricone

2022-07-01

4 lipca ukaże się singel „Metti una sera a cena” Mitch & Mitch con il loro Gruppo Etereofonico.

Czytaj więcej...

Kształt czaszki Małgoli, No

2022-07-01

Małgola, No zapowiada swój pierwszy polskojęzyczny album. 29 czerwca ukazał się drugi - po świetnie przyjętym "Graniu na Czas" - promujący go singiel zatytułowany "Kształt Czaszki".

Czytaj więcej...

Anowa zaprasza na hamak

2022-07-01

Ukazał się nowy singel krakowskiej wokalistki Anowej zatytułowany "Hamak". To kolejna piosenka, która znajdzie się na planowanym na jesień debiutanckim albumie artystki.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania