Newsy muzyczne

The Mission wydało nową wersję hitu sprzed 32 lat

Ukazała się nowa wersja singla "Tower of Strength" The Mission zarejestrowana z imponującą listą gości.

Przychody z cyfrowej sprzedaży singla "TOS2020" nagranego pod szyldem ReMISSION International zostaną przekazane na konta organizacji i szpitali wspierających walkę z epidemią COVID-19. Lista muzyków, którzy wspomogli The Mission w powstaniu singla jest imponująca: Lol Tolhurst (ex-The Cure), Martin Gore (Depeche Mode), Gary Numan, Andy Rourke (ex-The Smiths) Midge Ure (Ultravox), Budgie (ex-Siouxsie and the Banshees; The Creatures), Kevin Haskins (Bauhaus, Tones on Tail, Love and Rockets), Rachel Goswell (Slowdive), Richard Fortus i Robin Finck (Guns N’ Roses), Miles Hunt (The Wonder Stuff), bracia Jay i Michael Aston (Gene Loves Jezebel). 

Utwór "TOS2020" ukazał się 28 sierpnia w wersji cyfrowej, zaś 2 października zostanie wydany na winylu i CD. Znajdzie się na nim pięć wersji utworu. 

Singel już zamawiać TUTAJ.

Przypominamy, że The Mission wystąpi 29 marca w warszawskiej Proximie. Foto: Grzegorz Szklarek

Pokrewne wątki:

The Maple Verse wyda debiutancką płytę

2022-08-16

The Maple Verse to solowy projekt pochodzącego z Białowieży instrumentalisty, klawiszowca i autora tekstów Bartka Kosińskiego znanego między innymi z warszawskiej prog-rockowej grupy Pinn Dropp.

Czytaj więcej...

Michał Szczerbiec zapowiada piąty solowy album

2022-08-16

"Quantum" to pierwszy singel zapowiadający nową piątą solową płytę warszawskiego gitarzysty, wokalisty i aktora Michała Szczerbca zatytułowaną "Quantum".

Czytaj więcej...

Son Lux na trzech koncertach w Polsce

2022-08-15

Jeden z najważniejszych składów współczesnej sceny elektronicznej, przełamujący schematy i inspirujący artystów na całym świecie zespół Son Lux wróci w 2023 roku do Polski na 3 koncerty.

Czytaj więcej...

Mikołaj Trzaska nagrał płytę o szczebrzeszyńskich kozach

2022-08-13

W dyskografii kompozytora, klarnecisty i saksofonisty Mikołaja Trzaski pojawiła się kolejna pozycja związana z tematem żydowskim.

Czytaj więcej...

Pierwsza zapowiedź nowej płyty Aleksandra Dębicza

2022-08-13

Utwór „Sideways” jest pierwszą odsłoną nadchodzącej płyty Aleksandra Dębicza, która w całości została zrealizowana w technologii Dolby Atmos.

Czytaj więcej...

Rozpalone Yeah Yeah Yeahs

2022-08-12

Yeah Yeah Yeahs powracają z tanecznym singlem "Burning", wyprodukowanym przez Andrew Wyatta. Zbudowany na fortepianowej pętli utwór został zainspirowany kompozycją "Beggin" The Four Season.

Czytaj więcej...

Motörhead znowu uderzy żelazną pięścią

2022-08-11

Legendarny, a jednocześnie jeden z najbardziej niedocenionych albumów w historii Motörhead doczeka się wznowienia i to w wersji deluxe, do którego dodane zostaną niepublikowane wersje demo i cały koncert z 1982 roku.

Czytaj więcej...

Emma Ruth Rundle zagra trzy akustyczne koncerty w Polsce

2022-08-11

Amerykańska artystka Emma Ruth Handle zagra w listopadzie trzy koncerty w naszym kraju. Wokalistka promuje obecnie swój najnowszy solowy album „EG2: Dowsing Voice” (2022, Sargent House).

Czytaj więcej...

Dobry 'Sezon' Smolastego i Tribbsa

2022-08-10

Smolasty i Tribbs znaleźli receptę na letnie hity i po raz kolejny z niej korzystają.

Czytaj więcej...

Relacja: Nick Cave & The Bad Seeds w Gdańsku

2022-08-10

Grupa Nick Cave & The Bad Seeds zagrała 8 sierpnia w trójmiejskiej Ergo Arenie. Na miejscu był nasz wysłannik Jakub Oślak.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania