Newsy muzyczne

Alestorm wydał album i DVD koncertowe z Tilburga

Nowy album live & DVD/BluRay “Live in Tilburg” grupy Alestorm jest już w sprzedaży.

Najpopularniejsza pijacka załoga metalowych piratów zabierze swoich fanów w dziki rejs po siedmiu morzach za sprawą swojej najnowszej płyty koncertowej/ DVD/BluRay, “Live in Tilburg”. 

Na wyprzedanym koncercie w tilburskim Poppodium razem z Alestorm bawiło się 3000 fanów i wspólnie wszyscy wyśpiewali największy przebój piratów “Fucked With An Achor”. Z dziesiątkami milionów odtworzeń na platformach streamingowych numer ten jest absolutnym faworytem fanów – co dobitnie demonstruje też publika na koncercie w Tilburgu.

Płyta została znakomicie wyprodukowana i zmiksowana przez Lasse Lammerta, który współpracował już z kapelą przy takich płytach jak np. “Curse Of The Crystal Coconut”, “No Grave But The Sea” czy “Sunset On The Golden Age”. Na krążku tym zawarto zestaw największych hitów kapeli: “Drink“, “Mexico”, “Alestorm”, “Hangover”, “The Sunk’n Norwegian” oraz oczywiście “Fucked With An Anchor”.

Album koncertowy dostępny będzie na podwójnej płycie winylowej wraz z slipmatą i naszywką, (LP w kolorze miętowym i złotym). Specjalna edycja “Live in Tilburg” wydana zostanie w drewnianym pudełku zawierającym CD + DVD, mediabook oraz siedmiocalowy winyl z dwoma nowymi coverami w wykonaniu Alestorm. “Live in Tilburg” to prawdziwa definicja istoty Alestorm - piracka zabawa w śpiewanego przy akompaniamencie gitarowych riffów i tupocie stóp. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich szczurów lądowych.

Płyta jest dostępna w następujących formatach:

- Ekskluzywny drewaniany box:  Mediabook, 7" Singiel (z 2 akustycznymi coverami) smycz + plakietka,  flaga ALESTORM
- 2-LP w kolorze mięty+ DVD
- 2-LP w kolorze żółtym + DVD, slipmata & naszywka
- 2-LP w kolorze czarnym + DVD
- BluRay/DVD/CD Mediabook
- Album w wersji cyfrowejFoto: Robert Zembrzycki

Pokrewne wątki:

Karolina Stanisławczyk przedstawiła swój 'Bilans'

2022-10-03

ukazał się drugi album Karoliny Stanisławczyk, wydany półtora roku od jej debiutanckiego krążka „Cliché”. „Bilans” to zbiór piosenek Karoliny, które wokalistka tworzyła przez ostatnie miesiące z polskimi i zagranicznymi producentami.

Czytaj więcej...

Nowa płyta Pixies w sprzedaży

2022-10-03

Pixies powrócili z ósmym albumem „Doggerel”, który już można znaleźć na półkach sklepowych i w serwisach streamingowych. Z okazji premiery zespół udostępnił video do utworu „Nomatterday”.

Czytaj więcej...

Kaśka Sochacka nagrała cover Łony i Webbera

2022-10-01

Albo Inaczej powraca. Tym razem wytwórnia Alkopoligamia.com łączy siły z Kaśką Sochacką, a efektem jest singiel „Ostatnia Prosta” z repertuaru Łony i Webbera.

Czytaj więcej...

'Super Para' poszła na L4

2022-09-30

Ukazał się nowy singel grupy L4, która zdobyła pewną popularność na polskiej scenie w latach 80-tych. Piosenka "Super Para" promuje płytę "Są takie miejsca".

Czytaj więcej...

Otwocka Tekla Goldman nagrała 'Tutu Czacza'

2022-09-30

Otwocka grupa Tekla Goldman zadebiutowała dziś ep-ką zatytułowaną "Ep-ka".

Czytaj więcej...

Godsmack poddaje się

2022-09-29

Wielokrotnie nominowany do nagrody Grammy, hardrockowy zespół GODSMACK opublikował pierwszy zwiastun swojego nadchodzącego, ósmego studyjnego albumu.

Czytaj więcej...

Madison McFerrin wystąpi w Warszawie

2022-09-29

Madison McFerrin - znakomita nowojorska wokalistka wystąpi 13 listopada na koncercie w warszawskim Jassmine.

Czytaj więcej...

Dobrawa Czocher zapowiada debiutancki album

2022-09-29

Wiolonczelistka i kompozytorka Dobrawa Czocher zapowiada swój debiutancki album „DREAMSCAPES”. Premiera: 23 stycznia 2022 r. nakładem BMG/Modern Recordings.

Czytaj więcej...

Jacaszek i Kwartludium zapraszają do Kolchidy

2022-09-28

Muzyka zawarta na płycie "Kolchida" inspirowana została gruzińskimi pieśniami polifonicznymi oraz niezwykłą historią starożytnej Kolchidy, krainy, której ślady świetności mozolnie odkrywają od kilku lat polscy archeolodzy.

Czytaj więcej...

Wiktoria Zwolińska stawiła czoła hejterom

2022-09-28

„HejTy” to muzyczna nowość od Wiktorii Zwolińskiej, która w przekorny, właściwy dla siebie sposób, stawia czoła hejterom.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania