Newsy muzyczne

Rafał Pietrzak z 'Love Island' w nowym klipie Oleny

Wokalistka Olena wydała kolejny singel z jej drugiego albumu "ROSE".

Nowy singel Oleny "Leave You " zaskakuje ciekawymi i nieoczywistymi wokalizami. Głęboki i niski głos Oleny w połączeniu z nowoczesnym brzmieniem muzyki z pogranicza popu i hip-hopowych bitów otula słuchacza i wprowadza w stan głębokiego relaksu. 

Wokalistka ma też nielada gratkę dla fanów. W romantycznym i minimalistycznym klipie promującym singel obok Oleny wystąpił gość specjalny. Mowa o Rafale Pietrzaku znanym szerszemu odbiorcy m.in. z udziału w programie rozrywkowym Love Island. Duet subtelnie wcielił się w rolę zakochanej pary - łagodne objęcia, delikatny taniec - musicie to zobaczyć! Piękne, zmysłowe i pełne czułości kadry bardzo trafnie podkreślają nastrój utworu. Zachęcamy do obejrzenia klipu zrealizowanego w żyrardowskiej Klubokawiarni Friendzone. 

Leave You to siódmy singel promujący drugą płytę Oleny pt. ROSE. Album spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem krytyków muzycznych i fanów wokalistki. Obecnie Olena jest w trakcie organizacji mini trasy koncertowej promującej wydawnictwo.

Autorem muzyki jest Olena i SHDOW, autorką tekstu jest Olena. Teledysk został nagranyw  klimatycznym wnętrzu Klubokawiarni Friendzone w Żyrardowie. Zdjęcia i montaż - Kamil Banaszek.

Piosenkę znajdziecie na ulubionych portalach streamingowych:
https://id.ffm.to/leaveyou

 


Pokrewne wątki:

Leftfield, Barry Adamson i Crime & The City Solution na łódzkim Soundedit

2022-08-19

Listopadowa edycja Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit ogłasza sobotni zestaw wykonawców. Wystąpią: Barry Adamson, Crime & The City Solution oraz Leftfield.

Czytaj więcej...

Częstochowski Set The Point wydał 'Orientację'

2022-08-19

"Orientacja" to pierwszy singel zapowiadający nową płytę częstochowskiej grupy Set The Point, która ukaże się jesienią tego roku.

Czytaj więcej...

Sorry Boys narysowali mapę gwiazd

2022-08-19

Po trzech latach od wydania albumu “Miłość” Sorry Boys wracają z zapowiedzią nowego wydawnictwa. “Mapy Gwiazd” to pierwszy singiel z płyty, której premiera planowana jest na jesień 2022 r.

Czytaj więcej...

Agnostic Front wróci do Warszawy

2022-08-18

Nowojorscy pionierzy nurtu hard core zagrają 17 października w warszawskiej Proximie.

Czytaj więcej...

Happy Prince wydał singel 'Anyday'

2022-08-18

"Anyday" to owoc międzynarodowej współpracy kompozytorskiej (muz. Carsten Koch/Jakub Prachowski, sł. Jakub Prachowski). Utwór opowiada o obietnicy pokonania zezowatego szczęścia i niezauważania siniaków, które rozdaje nam los, tak by rozpocząć lepsze i piękniejsze życie jeśli tylko będzie przy nas ten wybrany "ktoś". Piosenka dotarła do finału konkursu Song of the Year w USA.

Czytaj więcej...

Dawid Karpiuk z solowym debiutem

2022-08-18

Lider i wokalista grupy Dziwna Wiosna nagrał solowy debiutancki singel na potrzeby soundtracku filmu "Johnny".

Czytaj więcej...

Counting Crows za miesiąc w Warszawie

2022-08-17

Amerykańska grupa Counting Crows zagra 18 września w warszawskiej Stodole. Pierwotnie koncert miał się odbyć 13 marca tego roku.

Czytaj więcej...

Robert Gawliński gościem Patrycji Markowskiej

2022-08-17

„Aż do rana” to piosenka pochodząca z ostatniego albumu Patrycji Markowskiej „Wilczy Pęd”. W wersji płytowej utwór jest balladą zaaranżowaną z kwartetem smyczkowym, ale piosenka doczekała się właśnie swojej radiowej wersji oraz oryginalnego klipu.

Czytaj więcej...

'Słomki' od Julii Bury

2022-08-17

„Słomki” to najnowszy singiel Julii Bury. Letnie brzmienia gitary połączone z dźwiękami syntezatorów tworzą niezapomniane wrażenia, a do utworu chce się wracać bez przerwy.

Czytaj więcej...

Nocny Kochanek nagrał cover Sabatonu

2022-08-17

Nocny Kochanek, w porozumieniu z zespołem Sabaton, wziął na warsztat jego utwór „GOTT MIT UNS”. Krzysiek Sokołowski napisał do niego nowy tekst w języku polskim, który - jak można się spodziewać - stworzony został z przymrużeniem oka i z charakterystycznym dla Zdrajców Metalu humorem.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania