Newsy muzyczne

Diamante wystąpi po raz pierwszy w Polsce

Amerykańska wokalistka zaprezentuje się 13 czerwca w warszawskiej Hydrozagadce.

Diamante wie, co to znaczy naprawdę błyszczeć. Z jej niezwykłymi szafirowymi włosami, zapierającym dech w piersiach głosem, strojami prosto z wybiegów oraz inspirującym przesłaniem, meksykańsko-włosko-amerykańska wokalistka jest powiewem świeżości na scenie rockowo-alternatywnej.
 
Artystka latami zdobywała doświadczenie, zjadając zęby podczas lokalnych występów w Los Angeles. Dzięki nim stała się pewną siebie piosenkarką, która wie w jakim kierunku chce podążać. Jej idolami byli P!NK oraz Guns N'Roses, a każdą minutę swojego czasu poświęcała na samodoskonalenie charakterystycznego "hard rockowego brzmienia z nowoczesną alternatywą".
 
Po intensywnym koncertowaniu z takimi zespołami jak Breaking Benjamin, Three Days Grace czy Shinedown, Diamante pełna sił świeci jeszcze jaśniej niż wcześniej. W 2019 roku połączyła siły jako niezależna artystka z Howardem Bensonem i Neilem Sandersonem, aby stworzyć jej bardzo wyczekiwany album, "American Dream".
 
Diamante wykorzystuje na tym krążku swoją swobodę twórczą i niezależność, będą swoim własnym szefem w każdym aspekcie tworzenia albumu. Jak mówi Artystka, Benson i Sanderson odegrali kluczową rolę w procesie powstawania płyty, w "ożywianiu moich historii i popychaniu mnie do przyjęcia moich słabości". "American Dream" pokazuje rozwój Diamante jako artystki, udowadniając, że teraz bardziej niż kiedykolwiek, wkłada w muzykę całą swoją duszę.
 
Data: 13 czerwca 2022
Drzwi: 19:00
Start: 21:00
Miejsce: Warszawa, Hydrozagadka
 
Bilety trafią do oficjalnej sprzedaży w piątek, 19 listopada, o godzinie 10:00. OFICJALNE PUNKTY SPRZEDAŻY
Bilety znajdziecie na stronie www.followthestep.com oraz w bileteriach Going., EventimPolska i salonach Empik.
 


Źródło: Follow The Step

Leftfield, Barry Adamson i Crime & The City Solution na łódzkim Soundedit

2022-08-19

Listopadowa edycja Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit ogłasza sobotni zestaw wykonawców. Wystąpią: Barry Adamson, Crime & The City Solution oraz Leftfield.

Czytaj więcej...

Częstochowski Set The Point wydał 'Orientację'

2022-08-19

"Orientacja" to pierwszy singel zapowiadający nową płytę częstochowskiej grupy Set The Point, która ukaże się jesienią tego roku.

Czytaj więcej...

Sorry Boys narysowali mapę gwiazd

2022-08-19

Po trzech latach od wydania albumu “Miłość” Sorry Boys wracają z zapowiedzią nowego wydawnictwa. “Mapy Gwiazd” to pierwszy singiel z płyty, której premiera planowana jest na jesień 2022 r.

Czytaj więcej...

Agnostic Front wróci do Warszawy

2022-08-18

Nowojorscy pionierzy nurtu hard core zagrają 17 października w warszawskiej Proximie.

Czytaj więcej...

Happy Prince wydał singel 'Anyday'

2022-08-18

"Anyday" to owoc międzynarodowej współpracy kompozytorskiej (muz. Carsten Koch/Jakub Prachowski, sł. Jakub Prachowski). Utwór opowiada o obietnicy pokonania zezowatego szczęścia i niezauważania siniaków, które rozdaje nam los, tak by rozpocząć lepsze i piękniejsze życie jeśli tylko będzie przy nas ten wybrany "ktoś". Piosenka dotarła do finału konkursu Song of the Year w USA.

Czytaj więcej...

Dawid Karpiuk z solowym debiutem

2022-08-18

Lider i wokalista grupy Dziwna Wiosna nagrał solowy debiutancki singel na potrzeby soundtracku filmu "Johnny".

Czytaj więcej...

Counting Crows za miesiąc w Warszawie

2022-08-17

Amerykańska grupa Counting Crows zagra 18 września w warszawskiej Stodole. Pierwotnie koncert miał się odbyć 13 marca tego roku.

Czytaj więcej...

Robert Gawliński gościem Patrycji Markowskiej

2022-08-17

„Aż do rana” to piosenka pochodząca z ostatniego albumu Patrycji Markowskiej „Wilczy Pęd”. W wersji płytowej utwór jest balladą zaaranżowaną z kwartetem smyczkowym, ale piosenka doczekała się właśnie swojej radiowej wersji oraz oryginalnego klipu.

Czytaj więcej...

'Słomki' od Julii Bury

2022-08-17

„Słomki” to najnowszy singiel Julii Bury. Letnie brzmienia gitary połączone z dźwiękami syntezatorów tworzą niezapomniane wrażenia, a do utworu chce się wracać bez przerwy.

Czytaj więcej...

Nocny Kochanek nagrał cover Sabatonu

2022-08-17

Nocny Kochanek, w porozumieniu z zespołem Sabaton, wziął na warsztat jego utwór „GOTT MIT UNS”. Krzysiek Sokołowski napisał do niego nowy tekst w języku polskim, który - jak można się spodziewać - stworzony został z przymrużeniem oka i z charakterystycznym dla Zdrajców Metalu humorem.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania