Newsy muzyczne

Karo Glazer zaprasza na kosmiczną imprezę

"Cosmic Party" to tytuł nowego urodzinowego singla Karo Glazer.

Po zajęciu drugiego miejsca w światowym konkursie International Songwriting Competition w Nashville, w którym talent Karo Glazer dostrzegł sam Tom Waits i Chris Martin z Coldplay oraz premierze utworu “Hand in Hand”, który artystka napisała na rzecz międzynarodowej kampanii dla pokoju ARTISTS FOR PEACE, jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek i songwriterek, z powodzeniem budująca swoją międzynarodową markę, otwiera nowy rozdział swojej artystycznej kariery projektem #LadyDynamite. 

Utwór “COSMIC PARTY” został skomponowany i wyprodukowany przez kolektyw producencki w składzie: Karo Glazer, Remek Zawadzki, Jarek Toifl i Michał Rosicki. Wśród muzyków możemy usłyszeć fantastycznych członków “Power Collective” - zespołu stworzonego przez Karo specjalnie na potrzeby jej nowego projektu. Mamy tutaj dwa zestawy bębnów, pięcioosobową sekcję dętą oraz trzy niesamowite dziewczyny w chórkach. “COSMIC PARTY” to świetny utwór na letnie imprezy, z energetycznym neo-funkowym groovem i nonszalancką nutką kobiecości. Wisienką na torcie, jest  kosmicznym klip do piosenki, w którym za zgodą NASA użyto licznych materiałów filmowych, nakręconych w kosmosie przez astronautów podczas kolejnych misji kosmicznych.

“Pisanie muzyki to dla mnie czysta radość i zabawa. Uwielbiam to robić! Nic nie daje mi większej frajdy w życiu!” - mówi artystka i dodaje: “Cały projekt #LadyDynamite poświęcony jest celebracji życia, sile kobiecości i mocy wyrażania siebie. To niesamowite jak bardzo jest mi dobrze w miejscu, w którym obecnie jestem. Artystycznie czuję, że mogę tworzyć w każdym stylu, jednocześnie będąc sobą. Muzyka nie ma ram, a jej istotą jest dla mnie wolność. COSMIC PARTY z pewnością dla wielu moich fanów będzie zaskoczeniem, ale oto właśnie chodzi w byciu #LadyDynamite! Robię swoje, ciesząc się każdą najmniejszą chwilą”.

Takie też jest przesłanie projektu #LadyDynamite, który dedykowany jest kobietom i inspirowany był historiami wielu dziewczyn, które Karo Glazer przyciąga na swoje power speeche jako artstka, producentka muzyczna i motywatorka kobiet.  #LadyDynamite to nie tylko piosenki i koncerty, to przede wszystkim energia, która inspiruje do zmian, walki o siebie, swoją wolność i marzenia. Od 2020 roku ponad 1000 kobiet w Polsce wzięło udział w organizowanych przez Karo wydarzeniach non-profit zatytułowanych #LadyDynamite Experience, podczas których każda kobieta mogła odkryć i poczuć swoją super moc! Finałem spotkań zawsze są sesje zdjęciowe, na których dziewczyny odkrywają swój prawdziwy potencjał.


Pokrewne wątki:

Leftfield, Barry Adamson i Crime & The City Solution na łódzkim Soundedit

2022-08-19

Listopadowa edycja Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit ogłasza sobotni zestaw wykonawców. Wystąpią: Barry Adamson, Crime & The City Solution oraz Leftfield.

Czytaj więcej...

Częstochowski Set The Point wydał 'Orientację'

2022-08-19

"Orientacja" to pierwszy singel zapowiadający nową płytę częstochowskiej grupy Set The Point, która ukaże się jesienią tego roku.

Czytaj więcej...

Sorry Boys narysowali mapę gwiazd

2022-08-19

Po trzech latach od wydania albumu “Miłość” Sorry Boys wracają z zapowiedzią nowego wydawnictwa. “Mapy Gwiazd” to pierwszy singiel z płyty, której premiera planowana jest na jesień 2022 r.

Czytaj więcej...

Agnostic Front wróci do Warszawy

2022-08-18

Nowojorscy pionierzy nurtu hard core zagrają 17 października w warszawskiej Proximie.

Czytaj więcej...

Happy Prince wydał singel 'Anyday'

2022-08-18

"Anyday" to owoc międzynarodowej współpracy kompozytorskiej (muz. Carsten Koch/Jakub Prachowski, sł. Jakub Prachowski). Utwór opowiada o obietnicy pokonania zezowatego szczęścia i niezauważania siniaków, które rozdaje nam los, tak by rozpocząć lepsze i piękniejsze życie jeśli tylko będzie przy nas ten wybrany "ktoś". Piosenka dotarła do finału konkursu Song of the Year w USA.

Czytaj więcej...

Dawid Karpiuk z solowym debiutem

2022-08-18

Lider i wokalista grupy Dziwna Wiosna nagrał solowy debiutancki singel na potrzeby soundtracku filmu "Johnny".

Czytaj więcej...

Counting Crows za miesiąc w Warszawie

2022-08-17

Amerykańska grupa Counting Crows zagra 18 września w warszawskiej Stodole. Pierwotnie koncert miał się odbyć 13 marca tego roku.

Czytaj więcej...

Robert Gawliński gościem Patrycji Markowskiej

2022-08-17

„Aż do rana” to piosenka pochodząca z ostatniego albumu Patrycji Markowskiej „Wilczy Pęd”. W wersji płytowej utwór jest balladą zaaranżowaną z kwartetem smyczkowym, ale piosenka doczekała się właśnie swojej radiowej wersji oraz oryginalnego klipu.

Czytaj więcej...

'Słomki' od Julii Bury

2022-08-17

„Słomki” to najnowszy singiel Julii Bury. Letnie brzmienia gitary połączone z dźwiękami syntezatorów tworzą niezapomniane wrażenia, a do utworu chce się wracać bez przerwy.

Czytaj więcej...

Nocny Kochanek nagrał cover Sabatonu

2022-08-17

Nocny Kochanek, w porozumieniu z zespołem Sabaton, wziął na warsztat jego utwór „GOTT MIT UNS”. Krzysiek Sokołowski napisał do niego nowy tekst w języku polskim, który - jak można się spodziewać - stworzony został z przymrużeniem oka i z charakterystycznym dla Zdrajców Metalu humorem.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania