Newsy muzyczne

This Deafening Whisper Zacznie Trasę W Warszawie

1 marca w Warszawie rozpocznie się trasa francuskiej grupy This Deafening Whisper.

This Deafening Whisper /Paryż, Francja/
Zespół powstał na początku 2011 roku. Zespół założyli JS (gitara, teksty) i Alban (wokal). Potem do nich dołączyli Nils (perkusista) oraz Pierre (bas). Ich twórczość to idealna równowaga między wściekłością a zmysłowością, bezpośredniością a wyrafinowaniem, hardcorem a elektroniką. Przygotuj się do wybuchu ich nieprzewidywalnej i szczerej muzyki!

http://www.facebook.com/ThisDeafeningWhisper
http://www.thisdeafeningwhisper.com/

+formydemons /Warszawa/

Reaktywacja formydemons po paru latach przerwy nastąpiła w kwietniu 2012. Aktualnie zespół koncertuje i przygotowuje się do nagrania nowego materiału. Formacja ma na koncie koncerty u boku m.in. The Lunatics, There Is No Tomorrow, Far Enough, Better Than Suicide, Shoot the Girl First, To Leave a Trace, Eden Farewell i Checkpoint.

https://www.facebook.com/formydemonspl

+BEYOND THE MIST /Kraków/

Beyond The Mist zostało założone we wrześniu 2011 roku w Krakowie. Kuba, Alek i Thomas (grupa przyjaciół z liceum) zaprosili do wspólnego grania brata Thomasa - Piotrka. Miesiąc później przyprowadził on na próbę zespołu Wiktora. Skład został skompletowany. Następne miesiące tej metal-core'owej kapeli to koncerty i praca nad premierowym materiałem.

www.facebook.com/beyondthemistofficial

+NONGORE HELL /Warszawa/

Nongore Hell to warszawska kapela, założona na przełomie 2011/12. Rok 2013 NGH rozpoczęło wydaniem debiutanckiej EPki "Execute Order 66", która jest podsumowaniem początków zespołu. Aktualnie zespół pracuje, z nowym gitarzystą, nad kolejnym materiałem. NGH to metal z mocnymi wpływami hardcore'a, crust punka oraz death.

www.facebook.com/nongorehell
www.nongore-hell.bandcamp.com

+Anchors Aweigh! /Warszawa/

Razem od pół roku. Bracia Figo Fagot spotykają Nergala. Kamil Bednarek polskiej sceny HC!

www.facebook.com/AnchorsAweighHC

Start: godz. 18:30
Wjazd: 20zł

01.03.2013, Warszawa, InDecks, Krakowskie Przedmieście - przy głównej bramie Uniwersytetu.

Autor: Grzegorz Szklarek
Źródło: MonseArt Music Management

Sorry Boys jadą na święta do domu

2021-12-01

Zespół Sorry Boys nagrał piosenkę o powrocie do domu na Święta, do której powstał klip zrealizowany na ulicach nocnej Warszawy.

Czytaj więcej...

Pierwsze szczegóły festiwalu World Wide Warsaw 2022

2021-12-01

Przyszłoroczna edycja World Wide Warsaw odbędzie się w dniach 31 marca - 2 kwietnia w kilkunastu lokalizacjach na terenie stolicy.

Czytaj więcej...

Mars nie dla White Lies

2021-12-01

White Lies udostępnili dziś „I Don't Want To Go To Mars”, najnowszy utwór z nadchodzącego, szóstego albumu „As I Try Not To Fall Apart”, który ukaże się nakładem [PIAS] 18 lutego 2022 r.

Czytaj więcej...

Kolejna leśna opowieść Sarsy

2021-11-30

„La La Las” to już trzeci rozdział leśnych opowieści Sarsy. Utwór zapowiada „Runostany”, czyli nowy album artystki. Płyta światło dzienne ujrzy już w przyszłym roku.

Czytaj więcej...

Mariusz Duda zamyka pandemiczną trylogię

2021-11-30

Lider grupy Riverside nie zwalnia tempa i już 10 grudnia opublikuje kolejną solową płytę - tym razem zatytułowaną "Interior Drawings'.

Czytaj więcej...

Agressiva69 deformuje

2021-11-30

W połowie grudnia ukaże się nowe wydawnictwo klasyków polskiego industrialu Agressiva 69. Będzie to zapowiedź nowej płyty

Czytaj więcej...

Anne-Marie ponownie w Warszawie

2021-11-29

Brytyjska wokalistka wystąpi 17 sierpnia na letniej scenie warszawskiej Progresji.

Czytaj więcej...

Impact Festival wróci do Krakowa

2021-11-29

Po 3 latach przerwy Impact Festival wróci 6 lipca 2022 do krakowskiej Tauron Areny. Wystąpią: Five Finger Death Punch, Black Label Society i Hollywood Undead.

Czytaj więcej...

Debiut nowego zespołu Andrzeja Stasiuka

2021-11-29

Ukazała się pierwsza płyta trio Opla Stasiuk Trzaska.

Czytaj więcej...

Edyta Bartosiewicz śpiewa Różewicza

2021-11-28

Jest już dostępny pierwszy singiel z płyty “i milczeć i śpiewać. Piosenki z wierszy Tadeusza Różewicza” To utwór w wykonaniu Edyty Bartosiewicz „Nie śmiem (tam, gdzie trzeba)".

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania