Newsy muzyczne

Dimitri From Paris W Białymstoku

Dimitri From Paris, niezwykle ceniony w środowisku muzyki house producent i didżej, zagra na Białystok Pozytywne Wibracje Festival.

Światowej sławy artysta zagra na festiwalowej scenie najlepsze sety prosto z klubów Paryża i wybiegów Chanel, Jean-Paul Gaultier, czy Yves Saint-Laurent. Rezydent legendarnej Playboy Mansion - Dimitri From Paris - na swoim koncie ma remiksy między innymi: Madonny, James'a Browna, Björk, Incognito, The Brand New Heavies, Ive Mendes, Grace Jones i wielu innych. Na stałe współpracuje i występuje z innym francuskim didżejem Bobem Sinclarem.

Dimitri From Paris wydał kilkanaście albumów, w tym płyty solowe z własnymi kompozycjami, a także wiele kompilacji z remiksami dobranego przez siebie ze smakiem repertuaru z lat 70-tych i 80-tych. Świetnie zaaranżowane kawałki będące mieszanką disco, house, jazz, dance, trip hop i elektroniki zabrzmią podczas pierwszego dnia festiwalu - w piątek 20 lipca na dziedzińcu Pałacu Branickich w Białymstoku.

Dimitri From Paris jest kolejną po Angie Stone, Ben L'Oncle Soul i Omarze zagraniczną gwiazdą Białystok Pozytywne Wibracje Festival 2012. Podczas dwóch festiwalowych dni 20 i 21 lipca na dziedzińcu barokowego Pałacu Branickich w Białymstoku zagrają również Ewa Bem z koncertem z okazji czterdziestolecia pracy artystycznej, zdobywczyni czterech tegorocznych Fryderyków Ania Rusowicz oraz Eskaubei & Funky Flow. Jak co roku latem Białystok przemieni się w polską stolicę pozytywnych brzmień soul, r&b, jazz, hip-hop, house i lounge.

Autor: Grzegorz Szklarek
Foto: stx-jamboree.com
Źródło: STX Jamboree

Relacja: Dead Can Dance w Warszawie

2019-06-26

Nasz wysłannik Jakub Oślak był na dwóch warszawskich koncertach Dead Can Dance w hali Torwar i opisał nam swoje wrażenia.

Czytaj więcej...

Whispering Sons na dwóch koncertach w Polsce

2019-06-26

Belgijska post-punkowa grupa Whispering Sons przyjedzie w listopadzie na dwa koncerty do Polski.

Czytaj więcej...

Rammstein potwierdził koncert w Warszawie

2019-06-26

Grupa Rammstein wystąpi 17 lipca 2020 roku na warszawskim PGE Narodowym.

Czytaj więcej...

Nastroje przedstawiają "Lato Doskonałe"

2019-06-26

Ukazał się debiutancki singel grupy Nastroje zatytułowany "Lato Doskonałe".

Czytaj więcej...

Madison McFerrin na dwóch koncertach w Polsce

2019-06-26

Madison McFerrin - wschodząca gwiazda „soulapella” i córka Bobby’ego wystąpi jesienią na dwóch koncertach w Polsce: 23 10. we Wrocławiu i 24.10 w Warszawie.

Czytaj więcej...

Killswitch Engage zagra w Warszawie

2019-06-26

Killswitch Engage, zespół nominowany do nagrody Grammy, ogłosił premierę swojego ósmego albumu „Atonement” na 16 sierpnia i zapowiedział koncert w Polsce.

Czytaj więcej...

Łysa Góra ponownie na metalowo

2019-06-25

Po wydaniu akustycznego albumu "Oj Dolo" piaseczyńska grupa Łysa Góra nagrała nowy elektryczny singel „Kupalinka”.

Czytaj więcej...

Zbigniew Wodecki w nowym utworze Nocti

2019-06-25

„Poczekam” to drugi już singiel zespołu Nocti. Tym razem zespół proponuje zupełnie inną energię niż przy debiutanckim „Na szklanych Orbitach” – jest oczywiście cały czas gitarowo, w myśl rockowej energii, a jednak inaczej. Największym zaskoczeniem jest jednak udział w piosence… Zbigniewa Wodeckiego

Czytaj więcej...

New Model Army przedstawia nowy teledysk

2019-06-25

Grupa New Model Army zaprezentowała klip do pierwszego singla zapowiadającego nową płytę, która ukaże się 23 sierpnia.

Czytaj więcej...

Sławek Uniatowski o "5 Rano"

2019-06-25

Sławek Uniatowski zaprezentował klip do piosenki "5 Rano".

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania