Newsy muzyczne

Video: Ed Sheeran - "Thinking Out Loud"

Do sieci trafił właśnie nowy teledysk Eda Sheerana. Klip zrealizowano do kawałka „Thinking Out Loud” promującego multi-platynowy album "X".

Jest to romantyczna, liryczna, miłosna piosenka z przejmującym wokalem Eda. Teledysk powstał w Los Angeles, a obraz wyreżysewował Emil Nava (wcześniej zrealizował wideoklipy do numerów Sheerana „The A Team” oraz „Give Me Love”). Jak Ed tańczy? O tym można się przekonać poniżej.

"To jedna z moich ulubionych piosenek na płycie, jeśli nie najbardziej ulubiona. Wspaniale gra się ją na żywo i wiele dla mnie znaczy. Chciałem, żeby to wideo wyróżniało się czymś, więc zaproponowałem, żeby akcja miała miejsce na parkiecie tanecznym. Miałem pięć godzin lekcji tańca dziennie w ciągu miesiąca, gdy byłem na trasie koncertowej po USA. Mam nadzieję, że się opłaciły. Kocham ten klip i mam nadzieję, że wy też go pokochacie" – mówił artysta.

Płyta "X" w Wielkiej Brytanii już jest podwójnie platynowa. Ed otrzymał dzięki niej nominację do nagrody European Music Awards w dwóch kategoriach. Natomiast już ma na półce statuetkę z gali MTV Video Music Awards za wideoklip do znakomitej piosenki „Sing”, którą napisał razem z Pharrellem Williamsem.

Na koniec przypomnijmy, że promując album "X" Ed Sheeran odwiedzi Polskę. Najpopularniejszy brytyjski wokalista młodego pokolenia, laureat dwóch BRIT Awards, nagrody Ivor Novello oraz nominowany do Grammy wystąpi 13 lutego 2015 roku na warszawskim Torwarze.Źródło: Warner Music

Pokrewne wątki:

My Chemical Romance zagra w Warszawie

2021-12-06

Największa gwiazda emo-pop-punka wystąpi 9 czerwca 2022 na Dużej Letniej Scenie warszawskiego klubu Progresja.

Czytaj więcej...

The Cure wróci do Polski po 6 latach

2021-12-06

Grupa Roberta Smitha wystąpi 20 października 2022 w krakowskiej Tauron Arenie oraz 21 października w łódzkiej Atlas Arenie.

Czytaj więcej...

Wojciech Waglewski zaśpiewał wiersz Tadeusza Różewicza

2021-12-06

Ukazał się kolejny singiel z płyty “i milczeć i śpiewać. Piosenki z wierszy Tadeusza Różewicza”. Tym razem z twórczością słynnego poety zmierzył się Wojciech Waglewski .

Czytaj więcej...

Midnight Oil zagra ostatnie tournee

2021-12-04

Australijska grupa podała szczegóły nowej płyty "Resist", która będzie promowana ostatnią trasą koncertową w karierze tego zespołu.

Czytaj więcej...

Bracia Sarapata prezentują 'EP1'

2021-12-04

Ukazał się debiutancki album elektronicznego krakowskiego duetu Sarapata zatytułowany "EP1".

Czytaj więcej...

Warszawskie Pinn Dropp z nową ep-ką

2021-12-03

W grudniu 2021 roku ukaże się EP warszawskiej grupy Pinn Dropp „....Calling from Some Far Forgotten Land”. Wydawnictwo to jest zapowiedzią drugiego studyjnego krążka progrockowego zespołu, który w 2019 wydał bardzo dobrze przyjęty album „Perfectly Flawed”.

Czytaj więcej...

Hedone się nie wstydzi

2021-12-03

Dziś ukazała się nowa wersja utworu „Wstyd” pochodzącego z ostatniego, jak dotąd, albumu łódzkiej grupy Hedone „2020”. W klipie do tej piosenki wystąpił Guma z grupy Moskwa, który także w tej piosence gościnnie zaśpiewał.

Czytaj więcej...

Bluszcz zakwitł w 'Lasach Prywatnych'

2021-12-03

Wrocławski duet Bluszcz ujawnił nowy singiel "Lasy prywatne".

Czytaj więcej...

Ólafur Arnalds na dwóch koncertach w Polsce

2021-12-02

Wielokrotnie nagradzany islandzki artysta, kompozytor i producent Ólafur Arnalds powraca do koncertowania po wydaniu swojego monumentalnego albumu „Some kind of peace". Dwukrotnie nominowany do Grammy 2022 twórca wystąpi 30 czerwca w Cavatina Hall w Bielsku-Białej oraz 1 lipca we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki.

Czytaj więcej...

Paula Roma uziemiona

2021-12-02

"Uziemienie" to pierwszy singiel zapowiadający nowy album, nad którym aktualnie pracuje Paula Roma wraz z producentem Jurkiem Zagórskim.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania