Brytyjskie trio alt-J wróciło wczoraj do Warszawy po ponad 4 latach przerwy i w ramach trasy promującej album "Reduxer". Pierwotnie koncert miał się odbyć w lipcu 2020 roku, następnie w 2021 roku.
„Świat pana M” to trzeci singiel zapowiadający debiutancki album „On the way” Pana Ba (Alka Golora-Baszuna) - twórcy, wokalisty i producenta.
"Luck And Strange" to tytuł pierwszej od 9 lat płyty Davida Gilmoura. Właśnie ruszył preorder, a premiera albumu już 6 września.
Brytyjska gwiazda indie-rocka zagra 16 sierpnia na letniej scenie warszawskiej Progresji.
Brytyjskie trio alt-j wróciło po 13 miesiącach do Warszawy i wystąpiło na wyprzedanym koncercie na plenerowej scenie warszawskiego klubu Progresja.
Brytyjskie trio alt-J promuje swój ostatni album „The Dream”. Trasa koncertowa obejmuje także nasz kraj, gdzie zespół wystąpi 17 lipca (Warszawa, Centrum EXPO XXI). Perkusista grupy Thom Sonny Green uchodzi ponoć za introwertyka i bardzo nieśmiałą osobę. Zupełnie nie miałem takich odczuć w trakcie rozmowy z nim, której zapis znajduje się poniżej.
Międzynarodowe trio Mighty Oaks wydało drugą płytę zatytułowaną "Dreamers".
Swoim pierwszym gitarowym singlem „Little Bird” zachwycił Dawida Podsiadło i sprawił, że usłyszała o nim Europa. Teraz O’SULLIVAN prezentuje kolejny, bardziej elektroniczny utwór opatrzony klimatycznym teledyskiem.
Koncert brytyjskiej grupy, który pierwotnie miał się odbyć 17 lipca tego roku w warszawskim EXPO XXI został przeniesiony na przyszły rok.
wokalista, producent, kompozytor i autor tekstów kryjący się pod pseudonimem Baasch podpisał kontrakt z [PIAS] Recordings Poland and Eastern Europe. Trzeci krążek artysty trafi na półki sklepowe jeszcze w tym roku.
Zespół, który nigdy nie związał się na stałe z jednym gatunkiem – Phantogram, skład którego tworzą wieloletni przyjaciele Josh Carter i Sarah Barthel – prezentuje czwarty album studyjny „Ceremony”.
Brytyjskie trio alt-j zaprezentuje się 17 lipca w warszawskim Centrum Expo XXI.
Brytyjski artysta jedyny koncert w Polsce na wiosennej trasie zagra 9 lutego w warszawskich Hybrydach.
Zespół alt-J ogłosił premierę albumu „REDUXER” , kolekcję 11 reinterpretacji utworów pochodzących z nagrodzonego trzeciego krążka „RELAXER”. Płyta trafi do sprzedaży 28 września nakładem wytwórni Infectious Music.
Belgijski duet zagra w czerwcu w Warszawie i Poznaniu.
5 lutego w warszawskiej hali Torwar zaprezentuje się brytyjska grupa Alt-j. Przed gwiazdą wieczoru zaprezentuje się Marika Hackman.
"Islandzkie The XX" czyli formacja Vök zagra w Sopocie i Warszawie.