Koncerty

Impact Festival 2013
Początek: 04.06.2013 o godzinie 00:00
Miejsce: Warszawa, Lotnisko Bemowo

Line Up : Rammstein, Korn, Slayer oraz
Behemoth, Ghost, Airbourne

Link : www.livenation.pl

Rammstein potwierdza występy na festiwalach w 2013.

“Wir halten das Tempo” będzie również mottem Rammstein na 2013 rok, w czasie którego grupa będzie główną gwiazdą wielkich europejskich festiwali.

W ciagu ostatnich dwóch lat ponad 1,3 miliona ludzi z Meksyku, USA, Afryki Południowej, Australii, Kanady i Europy zostało zdmuchnięte spektakularnym show. Machina Rammstein nieustająco się toczy - w 2013 roku nie będzie inaczej. Zapowiada się gorące lato!

Obok zespołu RAMMSTEIN nich publiczność Impact Festival 2013 rozgrzewać będą do czerwoności najlepsi.

Wśród nich.... BEHEMOTH!!!

Nergal: "Kiedy kilka miesięcy temu moi koledzy z Deathstars otwierali ich koncert w gdańskiej Ergo Arenie, czułem zazdrość… Dzisiaj w imieniu Behemoth mogę z dumą ogłosić, ze przyjęliśmy ofertę dzielenia sceny z jednym z najważniejszych rockowych zespołów na świecie: Rammstein. Będzie to pierwszy koncert w kraju, jaki zagramy po bardzo długiej przerwie i to bardziej niż pewne, że podczas występu zaprezentujemy fragment nowego materiału, nad ktorym właśnie intensywnie pracujemy. Przy okazji chciałbym podziękować Stevenowi i ekipie Live Nation za zaufanie. Mamy za sobą owocną współpracę podczas koncertu Big 4 na warszawskim Bemowie  i nie mogę się doczekać, kiedy znowu się spotkamy. To dla nas zaszczyt!"

Na 2 scenach festiwalu Impact Festival 2013 planujemy występ minimum 8 zespołów. Jeśli czas będzie pomyślny – może uda się więcej! Wszyscy fani i przyjaciele Festivalu Impact – trzymajcie kciuki!

„Przejrzeliśmy z uwagą komentarze i rady uczestników tegorocznej edycji Impact Festival” – mówi Steven Todd, Head Promoter Live Nation Polska – „Dlatego rezygnujemy z sektora Golden Circle. A bilety na płytę pozostaną w tej samej cenie jak przez ostatnie lata organizacji naszych imprez na Lotnisku Bemowo. Chcemy bowiem zapewniać publiczności Impact Festivalu najlepszy zestaw artystów za sensowną cenę”.

SCENA EVENTIM

Również przy drugiej edycji naszym partnerem przy Impact Festival będzie Eventim, który – jak w tym roku, tak i w przyszłym – reprezentować będzie drugą scenę – scenę Eventim.

Bilety w cenach:

209 zł - płyta

385 zł - trybuny

385 zł - płyta early entrance  (ważne informacje poniżej)

już w sprzedaży na LiveNation.pl.

UWAGA!

Bilety GAEE (płyta early entrance o wartości 385zł) – uprawniające do wcześniejszego wejścia na teren festiwalu oraz zawierające voucher upoważniający do odbioru w dniu imprezy i na terenie festiwalu pamiątkowego laminatu i koszulki Impact Festival 2013 będą dostępne jedynie na www.livenation.pl