Newsy muzyczne

Chris Norman W Warszawie

Były wokalista grupy Smokie wystąpi 30 marca w warszawskiej Sali Kongresowej.

Ex-wokalista grupy Smokie zaprezentuje nam utwory ze swojego najnowszego albumu "There and Back", jak również swoje największe hity takie jak: "Midnight Lady", "Baby I Miss You", "Stumblin In" czy "Living Next Door To Alice".

Po wielu udanych latach w grupie Smokie w 1982 roku Chris Norman postanowił rozpocząć karierę solową
odnosząc niemniejszy sukces. Jego album "Chris Norman The Hits" zawierający utwory z jego lat w grupie Smokie, jak i solowej kariery (z dodatkowym nagraniem DVD live z Berlina z Acoutsic Tour 2007) został wydany w lutym 2009 roku i osiągnął status Złotej Płyty. Na duńskich listach przebojów dotarł na 2. miejsce, a w Norwegii uplasował się na pozycji 7. W 2009 roku Chris Norman odbył odnoszącą sukces trasę koncertową w Europie i Australii. W 2010 roku odbył spektakularną trasę koncertową po Rosji. W lutym 2011 roku jego album "Time Traveller" zadebiutował na 8. pozycji duńskich list przebojów. Singel z płyty noszący tytuł "Chasing Cars" również odnosił niemałe sukcesy na muzycznych listach. Najnowszy krążek artysty "There and Back" został skomponowany razem z jego wieloletnim przyjacielem - byłym perkusistą Smokie Petem Spencerem.

Po nagraniu nowego albumu, w 2014 roku, Norman wyruszy w trasę There and Back, podczas której odwiedzi także Polskę dając jedyny koncert w Warszawie.

Bilety w cenach od 99 do 259 zł można już nabyć na www.eventim.pl oraz na www.makroconcert.pl

 

 


Źródło: Makroconcert