Newsy muzyczne

Dave Penn zremiksował Bokkę

BOKKA zaprezentowała nowy klip do remixu "Secret Void", za który odpowiedzialny jest Dave Pen z grupy Archive.

Video powstało na bazie animowanego filmu pt. „Lekcja Nieskończoności” w reżyserii Jakuba Jabłońskiego oraz Bartłomieja Kika.

"Od początku czuliśmy, że fajnie by było zilustrować remix Dave’a animacją. Przeszukując internet natrafiliśmy na „Teaching Infinity/Lekcję Nieskończoności” - jak się później okazało - autorstwa młodych twórców z Łódzkiej Filmówki. Historia prawie idealnie kleiła się z muzyką, a co więcej z tekstem. Pomyśleliśmy, że wszystko się dobrze składa: Dave tchnął nowe życie w nasz „Secret Void”, a muzyka da nowe „Lekcji Nieskończoności”.

„Secret Void (Dave Pen - Voices in the Void Remix)” promuje najnowsze wydawnictwo BOKKI „Satellites of Planet B”. Będzie to kolekcja 5 reinterpretacji utworów pochodzących z nominowanego do prestiżowej nagrody muzycznej Fryderyk 2019 albumu „LIFE ON PLANET B”. Mini album trafi na platformy streamingowe oraz będzie do nabycia w formie elektronicznej od 10 maja! Do współpracy nad projektem grupa zaprosiła artystów z zagranicy. Autorami remixów są tacy muzycy jak: Dave Pen z londyńskiego kolektywu Archive, Yasuaki Kato - japoński artysta odkryty przypadkiem przez znajomych BOKKI podczas wakacji w Japonii, NOËP - łotewski twórca działający w gatunku muzyki elektronicznej, brytyjski duet The KVB oraz Liv - zwycięzca konkursu 2track na rework kompozycji zespołu.Źródło: PIAS Poland

Pokrewne wątki:

Denzel Curry przyjedzie do Polski

2022-01-24

Jedna z największych gwiazd amerykańskiego rapu wystąpi 1 czerwca w krakowskim Studio i 2 czerwca w warszawskim Torwarze.

Czytaj więcej...

Camel na trzech koncertach w Polsce

2022-01-24

Legenda brytyjskiego prog-rocka wystąpi w maju 2023 roku na trzech koncertach w Polsce.

Czytaj więcej...

Klaudia Szafrańska nuci to od lat

2022-01-24

Klaudia Szafrańska z duetu XXANAXX wydała dziś czwarty solowy singel i teledysk, który przypomina nam jak ważna jest przyjaźń.

Czytaj więcej...

'Wilczy pęd' Patrycji Markowskiej

2022-01-24

Patrycja Markowska w najnowszym utworze „Wilczy pęd” wraca do źródeł, choć w nowoczesnej, eklektycznej odsłonie.

Czytaj więcej...

WaluśKraksaKryzys z nowym klipem 'To co między nami'

2022-01-22

Piąty singiel WaluśKraksaKryzys i - jeśli nie liczyć lyric video do tytułowego utwory z płyty "ATAK" - czwarty klip promujący album, tym razem do utworu "TO, CO MIĘDZY NAMI". Twórcą obrazu jest Tomasz Stenzel, który wraz z Alicją Szrajer, odpowiadał za koncepcję, scenariusz, reżyserię i montaż oraz produkcję.

Czytaj więcej...

Igo zaprasza na pierwsze tournee

2022-01-21

Wokalista znany z elektronicznego duetu Bass Astral x Igo, czy rockowego Clock Machine wyrusza w pierwszą solową trasę koncertową.

Czytaj więcej...

Kasia Moś złapała stopa

2022-01-21

Ukazał się nowy singel Kasi Moś "Autostop". Jest to zapowiedź jej nowej płyty, która ukaże się wiosną tego roku.

Czytaj więcej...

Lanberry w 'Nocnym Expressie'

2022-01-21

Jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek i songwriterek otwiera nowy rozdział swojej kariery. Lanberry zmienia wytwórnię i wydaje nowego singla. Pierwszym utworem wydanym nakładem Agora Music jest "Nocny Express".

Czytaj więcej...

T.Love zapalił 'Pochodnię'

2022-01-21

Grupa T.Love wydała nowy singel "Pochodnia" z gościnnym udziałem Kasi Sienkiewicz z Kwiatu Jabłoni.

Czytaj więcej...

Nowy singel Hammerfall z Kingem Diamondem

2022-01-21

“Venerate Me” to nowy singiel Hammerfall z gościnnym udziałem Kinga Diamonda. Jest to zapowiedź nowego albumu Hammerfall "Hammer of Dawn", który ukaże się 25 lutego.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania