Newsy muzyczne

Ralph Kamiński zaprasza na premierę nowego teledysku

7 sierpnia w warszawskim kinie Luna odbędzie się premiera nowego klipu Ralpha Kamińskiego do utworu "Kosmiczne Energie".

Kilka tygodni temu na oficjalnym fanpage’u Ralpha Kaminskiego pojawiło się wydarzenie zatytułowane “Kosmiczne Energie” opisane krótko i tajemniczo: Już leci do ciebie METEOR! – bądźcie czujni! Szykujemy dla Was coś specjalnego, dołączajcie do wydarzenia, w którym będziemy powoli uchylać rąbka tajemnicy! 

Teraz już wiadomo, że “Kosmiczne Energie” to tytuł singla, który rozpoczyna nową i ekscytującą podróż w życiu Ralpha, a pod samym wydarzeniem kryje się event z okazji uroczystej prapremiery teledysku do tego utworu. Klip po raz pierwszy zostanie wyświetlony w warszawskim Kinie Luna i to na długo przed jego oficjalną premierą.

Co więcej, projekcji teledysku do “Kosmicznych Energii” będzie towarzyszyło wyjątkowe spotkanie, podczas którego uczestnicy będą mogli nie tylko porozmawiać z Ralphem, ale także poznać członków My Best Band In The World – zespołu, który na co dzień towarzyszy artyście – twórców teledysku oraz występujących w nim aktorów.

Bardzo ważną informacją dla zainteresowanych jest obowiązujący podczas wydarzenia dress code. Zasada jest prosta: wszyscy na biało!

Uroczysta prapremiera teledysku Ralpha Kaminskiego do utworu “Kosmiczne Energie” odbędzie się 7 sierpnia w Kinie Luna (ul. Marszałkowska 28, Warszawa). Początek imprezy został zaplanowany na godz. 19:00.

Pokrewne wątki:

Midnight Oil zagra ostatnie tournee

2021-12-04

Australijska grupa podała szczegóły nowej płyty "Resist", która będzie promowana ostatnią trasą koncertową w karierze tego zespołu.

Czytaj więcej...

Bracia Sarapata prezentują 'EP1'

2021-12-04

Ukazał się debiutancki album elektronicznego krakowskiego duetu Sarapata zatytułowany "EP1".

Czytaj więcej...

Warszawskie Pinn Dropp z nową ep-ką

2021-12-03

W grudniu 2021 roku ukaże się EP warszawskiej grupy Pinn Dropp „....Calling from Some Far Forgotten Land”. Wydawnictwo to jest zapowiedzią drugiego studyjnego krążka progrockowego zespołu, który w 2019 wydał bardzo dobrze przyjęty album „Perfectly Flawed”.

Czytaj więcej...

Hedone się nie wstydzi

2021-12-03

Dziś ukazała się nowa wersja utworu „Wstyd” pochodzącego z ostatniego, jak dotąd, albumu łódzkiej grupy Hedone „2020”. W klipie do tej piosenki wystąpił Guma z grupy Moskwa, który także w tej piosence gościnnie zaśpiewał.

Czytaj więcej...

Bluszcz zakwitł w 'Lasach Prywatnych'

2021-12-03

Wrocławski duet Bluszcz ujawnił nowy singiel "Lasy prywatne".

Czytaj więcej...

Ólafur Arnalds na dwóch koncertach w Polsce

2021-12-02

Wielokrotnie nagradzany islandzki artysta, kompozytor i producent Ólafur Arnalds powraca do koncertowania po wydaniu swojego monumentalnego albumu „Some kind of peace". Dwukrotnie nominowany do Grammy 2022 twórca wystąpi 30 czerwca w Cavatina Hall w Bielsku-Białej oraz 1 lipca we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki.

Czytaj więcej...

Paula Roma uziemiona

2021-12-02

"Uziemienie" to pierwszy singiel zapowiadający nowy album, nad którym aktualnie pracuje Paula Roma wraz z producentem Jurkiem Zagórskim.

Czytaj więcej...

Jakub Skorupa zaprasza na 'Barbórkę'

2021-12-02

Nowy singel artysty okrzykniętego kandydatem do Polskiego Debiutu Roku oraz plan jego pierwszej trasy koncertowej.

Czytaj więcej...

Sorry Boys jadą na święta do domu

2021-12-01

Zespół Sorry Boys nagrał piosenkę o powrocie do domu na Święta, do której powstał klip zrealizowany na ulicach nocnej Warszawy.

Czytaj więcej...

Pierwsze szczegóły festiwalu World Wide Warsaw 2022

2021-12-01

Przyszłoroczna edycja World Wide Warsaw odbędzie się w dniach 31 marca - 2 kwietnia w kilkunastu lokalizacjach na terenie stolicy.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania