Newsy muzyczne

The Doors Alive zagrają w Warszawie

Najsłynniejszy cover band grupy The Doors powróci po kilkuletniej przerwie do Warszawy i wystąpi 30 maja w klubie Proxima.

The Doors Alive wrócą do Polski, by wspólnie z fanami pielęgnować wspomnienie kultowej grupy The Doors. Grupa ta uważana jest za najlepiej oddającą ducha The Doors, a ich energia i autentyczność nie pozwalają przejść obok nich obojętnie. Zespół kilkukrotnie występował w Polsce w 2013 oraz 2014 roku. 

"Jeżeli myślałeś, że Val Kilmer był dobry to uważaj, ten koleś jest jeszcze lepszy. Porusza się i śpiewa jak Morrison, a bogaty baryton przylega do powietrza jak melasa - Po prostu najlepszy tribute band Doorsów w trasie na ten moment" - Ron Clooney- Author of "Mr. Mojo Risin"

"The Doors Alive to najlepszy tribute dla Doorsów jaki widziałem... Czasami brzmią oni bardziej jak The Doors niż sami The Doors" - Doug Cameron - Asystent menadżera trasy dla The Doors 1968/69.

Tej samej nocy wystąpi szwajcarska grupa Dirty Sound Magnet. Wyjątkowość każdego z koncertów da się słyszeć od pierwszych nut, a każdym kolejnym utworem podtrzymują to wrażenie i budzą emocje!

Line up:

19:30 - Otwarcie drzwi

20:00-21:10 - Dirty Sound Magnet

21:30-23:15 - The Doors Alive

Bilety: 

Go Out – https://bit.ly/2JDTLQv
Ebilet – https://bit.ly/2GiVg4s
Eventim – https://bit.ly/2JGVqVH
Ticketclub – https://bit.ly/2JEojBu
Ticketmaster – https://bit.ly/2YiUMWx


Pokrewne wątki:

Midnight Oil zagra ostatnie tournee

2021-12-04

Australijska grupa podała szczegóły nowej płyty "Resist", która będzie promowana ostatnią trasą koncertową w karierze tego zespołu.

Czytaj więcej...

Bracia Sarapata prezentują 'EP1'

2021-12-04

Ukazał się debiutancki album elektronicznego krakowskiego duetu Sarapata zatytułowany "EP1".

Czytaj więcej...

Warszawskie Pinn Dropp z nową ep-ką

2021-12-03

W grudniu 2021 roku ukaże się EP warszawskiej grupy Pinn Dropp „....Calling from Some Far Forgotten Land”. Wydawnictwo to jest zapowiedzią drugiego studyjnego krążka progrockowego zespołu, który w 2019 wydał bardzo dobrze przyjęty album „Perfectly Flawed”.

Czytaj więcej...

Hedone się nie wstydzi

2021-12-03

Dziś ukazała się nowa wersja utworu „Wstyd” pochodzącego z ostatniego, jak dotąd, albumu łódzkiej grupy Hedone „2020”. W klipie do tej piosenki wystąpił Guma z grupy Moskwa, który także w tej piosence gościnnie zaśpiewał.

Czytaj więcej...

Bluszcz zakwitł w 'Lasach Prywatnych'

2021-12-03

Wrocławski duet Bluszcz ujawnił nowy singiel "Lasy prywatne".

Czytaj więcej...

Ólafur Arnalds na dwóch koncertach w Polsce

2021-12-02

Wielokrotnie nagradzany islandzki artysta, kompozytor i producent Ólafur Arnalds powraca do koncertowania po wydaniu swojego monumentalnego albumu „Some kind of peace". Dwukrotnie nominowany do Grammy 2022 twórca wystąpi 30 czerwca w Cavatina Hall w Bielsku-Białej oraz 1 lipca we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki.

Czytaj więcej...

Paula Roma uziemiona

2021-12-02

"Uziemienie" to pierwszy singiel zapowiadający nowy album, nad którym aktualnie pracuje Paula Roma wraz z producentem Jurkiem Zagórskim.

Czytaj więcej...

Jakub Skorupa zaprasza na 'Barbórkę'

2021-12-02

Nowy singel artysty okrzykniętego kandydatem do Polskiego Debiutu Roku oraz plan jego pierwszej trasy koncertowej.

Czytaj więcej...

Sorry Boys jadą na święta do domu

2021-12-01

Zespół Sorry Boys nagrał piosenkę o powrocie do domu na Święta, do której powstał klip zrealizowany na ulicach nocnej Warszawy.

Czytaj więcej...

Pierwsze szczegóły festiwalu World Wide Warsaw 2022

2021-12-01

Przyszłoroczna edycja World Wide Warsaw odbędzie się w dniach 31 marca - 2 kwietnia w kilkunastu lokalizacjach na terenie stolicy.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania