Newsy muzyczne

Melanie Martinez wystąpi w Warszawie

31 stycznia w warszawskiej Stodole wystąpi Melanie Martinez - amerykańska wokalistka, autorka tekstów, reżyserka teledysków oraz fotografka.

Bilety w ogólnej sprzedaży od piątku, 27 września, godz. 10:00 na www. LiveNation.pl. Przedsprzedaż artysty: 25 września, godz. 10:00 – 27 września, godz. 9:00

Przedsprzedaż Citi Handlowy: 25 września, godz. 12:00 – 27 września, godz. 9:00. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl: 26 września, godz. 10 – 27 września, godz. 9:00

Atlantic Records z dumą ogłosił premierę „K-12”, niezwykle wyczekiwanego albumu oraz towarzyszącego mu filmu od Melanie Martinez. „K-12” jest już dostępne we wszystkich punktach sprzedaży oraz serwisach streamingowych.

K-12” to długo wyczekiwana kontynuacja debiutanckiego albumu „Cry Baby” z 2015 roku, który zdobył platynowy status RIAA. Wyprodukowany przez Michaela Keenana (z wyjątkiem jednej piosenki wyprodukowanej przez Kineticks & One Love) album stanowi soundtrack towarzyszący niezwykle czarującemu filmowi muzycznemu, który napisała, wyreżyserowała oraz w którym zagrała Martinez.

Światowa premiera K-12 odbyła się w słynnym hollywoodzkim Arclight Cinerama Dome oraz AMC Empire 25 na Time’s Square w Nowym Jorku. Obie premiery zostały wyprzedane w ciągu 24 godzin od ich ogłoszenia. Film został wyświetlony w ponad 32 krajach.

Wizualna ekspresja była zawsze niezwykle ważna dla Melanie, która powiedziała, że nie może dokończyć piosenki jeśli nie wyobraża sobie pełnego wideo do niej. W 2014 roku Martinez opublikowała teledysk do utworu „Dollhouse” z jej debiutanckiego albumu „Cry Baby”. Następnie w latach 2014–2017 stworzyła 12 kolejnych teledysków – z których tylko jeden nie został przez nią wyreżyserowany. Łącznie zostały wyświetlone ponad miliard razy. YouTube to nadal dla Melanie narzędzie, dzięki któremu może dzielić się swoją estetyką oraz buduje głębokie relacje z bazą fanów liczącą ponad 8 milionów subskrybentów.

„Melanie Martinez włożyła swoje życie w K-12” - dodaje Julia Greenwald, COO Atlantic Records, „dlatego wiedzieliśmy, że musimy współpracować z YouTube oraz YouTube Music by podzielić się tym wizualnym dziełem sztuki z fanami na całym świecie. Film oraz album, w połączeniu z dużą ilością nowego materiału w nadchodzących miesiącach będą trwałym zaproszeniem do wizualnie kuszącego świata K-12, który stworzyła Melanie.”

„The K-12 Tour” rozpocznie się 13 października w Waszyngtonie na festiwalu All  Things  Go  Fall  Classic, następnie będzie kontynuowana w Ameryce Północnej do późnego listopada. Europejska część trasy rozpocznie się 2 grudnia w Irlandii, w Olympia Theatre w Dublinie i będzie trwała do połowy grudnia. Supportem w Ameryce będzie Lauren Ruth Ward, natomiast w Europie - Naaz. Więcej szczegółów oraz dodatkowe informacje można znaleźć na stronie melaniemartinezmusic.com

„The K-12 Tour” powstaje we współpracy z PLUS1, a z każdego biletu 1 $ zostanie przekazany dla organizacji które walczą o godność, równość oraz dostęp dla społeczności, które tego potrzebują. W Stanach Zjednoczonych z każdego sprzedanego biletu 1$ zasili konto the Trevor Project oraz wesprze ich wysiłek w zapewnieniu interwencji kryzysowych oraz dostępu do profilaktyki przeciw samobójstwom dla młodzieży LGBTQ. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.plus1.org

 


Źródło: Live Nation Polska

Pokrewne wątki:

Supergrupa Eddiego Veddera

2021-12-07

Eddie Vedder szykuje się do wydania solowej płyty „Earthling”, którą promować będzie na żywo ze swoją grupą, a w zasadzie supergrupą.

Czytaj więcej...

My Chemical Romance zagra w Warszawie

2021-12-06

Największa gwiazda emo-pop-punka wystąpi 9 czerwca 2022 na Dużej Letniej Scenie warszawskiego klubu Progresja.

Czytaj więcej...

The Cure wróci do Polski po 6 latach

2021-12-06

Grupa Roberta Smitha wystąpi 20 października 2022 w krakowskiej Tauron Arenie oraz 21 października w łódzkiej Atlas Arenie.

Czytaj więcej...

Wojciech Waglewski zaśpiewał wiersz Tadeusza Różewicza

2021-12-06

Ukazał się kolejny singiel z płyty “i milczeć i śpiewać. Piosenki z wierszy Tadeusza Różewicza”. Tym razem z twórczością słynnego poety zmierzył się Wojciech Waglewski .

Czytaj więcej...

Midnight Oil zagra ostatnie tournee

2021-12-04

Australijska grupa podała szczegóły nowej płyty "Resist", która będzie promowana ostatnią trasą koncertową w karierze tego zespołu.

Czytaj więcej...

Bracia Sarapata prezentują 'EP1'

2021-12-04

Ukazał się debiutancki album elektronicznego krakowskiego duetu Sarapata zatytułowany "EP1".

Czytaj więcej...

Warszawskie Pinn Dropp z nową ep-ką

2021-12-03

W grudniu 2021 roku ukaże się EP warszawskiej grupy Pinn Dropp „....Calling from Some Far Forgotten Land”. Wydawnictwo to jest zapowiedzią drugiego studyjnego krążka progrockowego zespołu, który w 2019 wydał bardzo dobrze przyjęty album „Perfectly Flawed”.

Czytaj więcej...

Hedone się nie wstydzi

2021-12-03

Dziś ukazała się nowa wersja utworu „Wstyd” pochodzącego z ostatniego, jak dotąd, albumu łódzkiej grupy Hedone „2020”. W klipie do tej piosenki wystąpił Guma z grupy Moskwa, który także w tej piosence gościnnie zaśpiewał.

Czytaj więcej...

Bluszcz zakwitł w 'Lasach Prywatnych'

2021-12-03

Wrocławski duet Bluszcz ujawnił nowy singiel "Lasy prywatne".

Czytaj więcej...

Ólafur Arnalds na dwóch koncertach w Polsce

2021-12-02

Wielokrotnie nagradzany islandzki artysta, kompozytor i producent Ólafur Arnalds powraca do koncertowania po wydaniu swojego monumentalnego albumu „Some kind of peace". Dwukrotnie nominowany do Grammy 2022 twórca wystąpi 30 czerwca w Cavatina Hall w Bielsku-Białej oraz 1 lipca we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania