Newsy muzyczne

Blink-182 prezentuje "Nine"

Nominowany do nagród GRAMMY kalifornijski zespół Blink-182 wydał swój ósmy album studyjny o przewrotnej nazwie „Nine”.

To niesamowity album, który jest w stanie w ciągu kilku pierwszy chwil wzbudzić w nas masę emocji. Panowie ze skate-punkowej legendy chcieli, żeby fani zespołu mogli jeszcze przed premierą poznać nowy krążek całkiem dobrze. Singiel “Happy Days” pojawił się dokładnie 182 dnia roku, “Generation Divide” to krótki, 50 sekundowy, pełen energii kawałek, który pokazuje ich punkowy pazur, “Blame It On My Youth”, czyli pierwszy utwór zwiastujący nowy album, któremu towarzyszyło wideo stworzone przez grafficiarza RISKa i bardziej melodyjne, ale pełne smutku “Darkside” – te wszystkie piosenki wylądowały na genialnej płycie Amerykanów.

BLINK-182 od swoich skromnych początków w 1992 roku w San Diego sprzedali ponad 50 milionów albumów na całym świecie i stali się inspiracją dla wielu zespołów swojego pokolenia. Artyści doskonale wiedzą jak brzmią dziś uliczne dźwięki i postanowili nawiązać współprace z jednym z najważniejszych raperów na świecie. Zapowiadając amerykańska trasę koncertową, zespół wypuścił kawałek wykonany wspólnie z Lil Waynem, z którym będą występować jako co-headlinerzy.


Źródło: Sony Music Polska

Pokrewne wątki:

Midnight Oil zagra ostatnie tournee

2021-12-04

Australijska grupa podała szczegóły nowej płyty "Resist", która będzie promowana ostatnią trasą koncertową w karierze tego zespołu.

Czytaj więcej...

Bracia Sarapata prezentują 'EP1'

2021-12-04

Ukazał się debiutancki album elektronicznego krakowskiego duetu Sarapata zatytułowany "EP1".

Czytaj więcej...

Warszawskie Pinn Dropp z nową ep-ką

2021-12-03

W grudniu 2021 roku ukaże się EP warszawskiej grupy Pinn Dropp „....Calling from Some Far Forgotten Land”. Wydawnictwo to jest zapowiedzią drugiego studyjnego krążka progrockowego zespołu, który w 2019 wydał bardzo dobrze przyjęty album „Perfectly Flawed”.

Czytaj więcej...

Hedone się nie wstydzi

2021-12-03

Dziś ukazała się nowa wersja utworu „Wstyd” pochodzącego z ostatniego, jak dotąd, albumu łódzkiej grupy Hedone „2020”. W klipie do tej piosenki wystąpił Guma z grupy Moskwa, który także w tej piosence gościnnie zaśpiewał.

Czytaj więcej...

Bluszcz zakwitł w 'Lasach Prywatnych'

2021-12-03

Wrocławski duet Bluszcz ujawnił nowy singiel "Lasy prywatne".

Czytaj więcej...

Ólafur Arnalds na dwóch koncertach w Polsce

2021-12-02

Wielokrotnie nagradzany islandzki artysta, kompozytor i producent Ólafur Arnalds powraca do koncertowania po wydaniu swojego monumentalnego albumu „Some kind of peace". Dwukrotnie nominowany do Grammy 2022 twórca wystąpi 30 czerwca w Cavatina Hall w Bielsku-Białej oraz 1 lipca we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki.

Czytaj więcej...

Paula Roma uziemiona

2021-12-02

"Uziemienie" to pierwszy singiel zapowiadający nowy album, nad którym aktualnie pracuje Paula Roma wraz z producentem Jurkiem Zagórskim.

Czytaj więcej...

Jakub Skorupa zaprasza na 'Barbórkę'

2021-12-02

Nowy singel artysty okrzykniętego kandydatem do Polskiego Debiutu Roku oraz plan jego pierwszej trasy koncertowej.

Czytaj więcej...

Sorry Boys jadą na święta do domu

2021-12-01

Zespół Sorry Boys nagrał piosenkę o powrocie do domu na Święta, do której powstał klip zrealizowany na ulicach nocnej Warszawy.

Czytaj więcej...

Pierwsze szczegóły festiwalu World Wide Warsaw 2022

2021-12-01

Przyszłoroczna edycja World Wide Warsaw odbędzie się w dniach 31 marca - 2 kwietnia w kilkunastu lokalizacjach na terenie stolicy.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania