Newsy muzyczne

Seafret z nowym singlem po roku nieobecności

Brytyjski zespół Seafret wypuścił właśnie swój najnowszy singiel “Fall” pod skrzydłami wytwórni The Orchard. To wielki powrót duetu, który tworzą Jack Sedman i Harry Draper.

Duet o najnowszym singlu: Czasem wydaje się, jakby zamknęły się wszystkie drzwi wokół nas – wtedy tracimy motywację i serce do tego, co robiliśmy i dokąd zmierzaliśmy. “Fall” jest o tym, by zwyciężać to uczucie i nigdy się nie poddawać.”

Klip do piosenki wyreżyserował Stuart Alexander, który pracował wcześniej przy klipach do “Monsters” i “Loving You”.

“Po dobrych doświadczeniach w pracy ze Stuartem Alexandrem przy poprzednich kawałkach czuliśmy, że powinien wyreżyserować również ten do “Fall”. Tworzenie filmu do muzyki tchnie w piosenkę jeszcze więcej życia, a Stuart od początku dawał z siebie więcej niż zakładaliśmy. W najnowszym klipie historia osadzona jest w I wojnie światowej – żołnierz na polu bitwy walczy o swoje życie, pragnąc wrócić do domu. Ten utwór mówi o niepoddawaniu się, kiedy sprawy przybierają inny obrót, niż zakładaliśmy, a nakręcone do niego sceny są świetną ilustracją do tego przesłania. Każdy, kto pracował przy tym klipie dał z siebie wszystko i mamy nadzieję, że odbiorcom spodoba się nasza praca i odnajdą z nią jakieś połączenie.”

Zespół dał się poznać w ostatnich latach polskiej publiczności przy okazji kilku koncertów - zdobyli oddaną grupę odbiorców, która wiernie pojawiała się pod scenami podczas kolejnych wizyt chłopaków w naszym kraju. 

Muzyka Seafret osiągnęła aż 300 milionów odsłuchań na Spotify i Apple, 170 milionów na Youtube, a zespół odbył zarówno koncerty w towarzystwie takich artystów jak Hozier, James Bay, Kodaline czy Jake Bugg, jak i własne, długie trasy, m.in. w Wielkiej Brytanii, Rosji czy reszcie Europy.

Po długiej trasie koncertowej w Wielkiej Brytanii i Europie na początku tego roku, Seafret zakończył tour latem, pojawiając się w roli supportu Lewisa Capaldiego w Scarborough Open Air Theatre. Niebawem pojawią się informacje o kolejnej trasie koncertowej (również w Polsce!).Źródło: Locomotion Agency

Pokrewne wątki:

Kolejna leśna opowieść Sarsy

2021-11-30

„La La Las” to już trzeci rozdział leśnych opowieści Sarsy. Utwór zapowiada „Runostany”, czyli nowy album artystki. Płyta światło dzienne ujrzy już w przyszłym roku.

Czytaj więcej...

Mariusz Duda zamyka pandemiczną trylogię

2021-11-30

Lider grupy Riverside nie zwalnia tempa i już 10 grudnia opublikuje kolejną solową płytę - tym razem zatytułowaną "Interior Drawings'.

Czytaj więcej...

Agressiva69 deformuje

2021-11-30

W połowie grudnia ukaże się nowe wydawnictwo klasyków polskiego industrialu Agressiva 69. Będzie to zapowiedź nowej płyty

Czytaj więcej...

Anne-Marie ponownie w Warszawie

2021-11-29

Brytyjska wokalistka wystąpi 17 sierpnia na letniej scenie warszawskiej Progresji.

Czytaj więcej...

Impact Festival wróci do Krakowa

2021-11-29

Po 3 latach przerwy Impact Festival wróci 6 lipca 2022 do krakowskiej Tauron Areny. Wystąpią: Five Finger Death Punch, Black Label Society i Hollywood Undead.

Czytaj więcej...

Debiut nowego zespołu Andrzeja Stasiuka

2021-11-29

Ukazała się pierwsza płyta trio Opla Stasiuk Trzaska.

Czytaj więcej...

Edyta Bartosiewicz śpiewa Różewicza

2021-11-28

Jest już dostępny pierwszy singiel z płyty “i milczeć i śpiewać. Piosenki z wierszy Tadeusza Różewicza” To utwór w wykonaniu Edyty Bartosiewicz „Nie śmiem (tam, gdzie trzeba)".

Czytaj więcej...

Zremiksowany Robert Cichy

2021-11-27

Wczoraj ukazała się płyta Roberta Cichego "3 & remixed".

Czytaj więcej...

Inga Mejer przedstawiła 'Afrodytę'

2021-11-27

"Afrodyta" to debiutancki singiel 22-letniej Ingi Mejer - kobiety, która zdecydowanie nie lubi się nudzić.

Czytaj więcej...

Zapal Ruskiefajki

2021-11-26

Po debiutanckim singlu „Szatan kazał tańczyć”, który na YouTube odtworzono aż 7 milionów razy, a także featach u Kartky’ego, Majora SPZ i innych reprezentantów sceny hip-hopowej, nadszedł jej czas. Ruskiefajki zapowiada swój pierwszy album.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania