Newsy muzyczne

Pet Shop Boys zagra w Warszawie

Legendarny brytyjski duet wystąpi 24 maja w warszawskim Torwarze.

Warszawski koncert będzie częścią dużej trasy "Dreamworld: The Greatest Hits Live" oraz będzie promować nowy album PSB zatytułowany "Hotspot", który ukaże się 24 stycznia.

"Hotspot” wyprodukowany przez Stuarta Price’a, został napisany i nagrany głównie w Berlinie oraz Los Angeles. Zawiera 10 zupełnie nowych utworów Tennanta i Lowe’a, w tym wydany w tym roku singel „Dreamland” z udziałem Years&Years, a także nowy singel „Burning the heather” nagrany z gościnnym udziałem gitarzysty gitarzysty Bernarda Butlera (ex-Suede).

Album jest trzecią częścią trylogii płyt Pet Shop Boys wyprodukowanych przez Stuarta Price’a po wydanym w 2013 roku krążku „Electric” i albumie „Super” z 2016 roku. „Hotspot” będzie można zakupić w wersji CD, na winylu lub cyfrowo, Album jest również dostępny w przedsprzedaży.

Koncert w Warszawie będzie czwartym występem Pet Shop Boys w Polsce. Po raz pierwszy pojawili się u nas w 2000 roku na Inwazji Mocy w Gliwicach. Następnie wystąpili we wrześniu 2006 roku na Summer of Music Festival w Warszawie i we wrześniu 2013 roku w trójmiejskiej Ergo Arenie. 

Ogólna sprzedaż biletów na koncert w Polsce rozpocznie się we wtorek 19 listopada o godz. 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. 

Przedsprzedaż Citi Handlowy: piątek, 15 listopada 10:00 – czwartek, 19 listopada 9:00. 

Przedsprzedaż Ticketmaster Polska poniedziałek, 18 listopada 10:00 – czwartek, 19 listopada 10:00 na Ticketmaster.plŹródło: Live Nation Polska

Pokrewne wątki:

Mitch & Mitch odda hołd twórczości Ennio Morricone

2022-07-01

4 lipca ukaże się singel „Metti una sera a cena” Mitch & Mitch con il loro Gruppo Etereofonico.

Czytaj więcej...

Kształt czaszki Małgoli, No

2022-07-01

Małgola, No zapowiada swój pierwszy polskojęzyczny album. 29 czerwca ukazał się drugi - po świetnie przyjętym "Graniu na Czas" - promujący go singiel zatytułowany "Kształt Czaszki".

Czytaj więcej...

Anowa zaprasza na hamak

2022-07-01

Ukazał się nowy singel krakowskiej wokalistki Anowej zatytułowany "Hamak". To kolejna piosenka, która znajdzie się na planowanym na jesień debiutanckim albumie artystki.

Czytaj więcej...

Sarha Crewe wylądowała na Marsie

2022-06-30

"Na Marsie" to nowy singel wokalistki, skrzypaczki i autorki piosenek Sarhy Crewe.

Czytaj więcej...

Ygor Przebindowski oddał hołd Mironowi Białoszewskiemu

2022-06-30

ukazała się czwarta autorska płyta znakomitego muzyka i kompozytora, Ygora Przebindowskiego. „Powidoki / Portrety – Miron Białoszewski” to projekt muzyczny poświęcony temu wybitnemu polskiemu poecie i pisarzowi w setną rocznicę jego urodzin.

Czytaj więcej...

Asia Nawojska przedstawia nowy singel 'Ja Rzeka'

2022-06-30

„Ja Rzeka” to najnowszy utwór Asi Nawojskiej. Artystka nie tylko napisała muzykę i tekst, ale odpowiada także za reżyserię teledysku towarzyszącego piosence.

Czytaj więcej...

ARS LATRANS Orchestra o poszukiwaniu miłości

2022-06-29

"Sorry, wyszłam już" to nowy singel promujący nadchodzącą drugą płytę projektu Ars Latrans. Jest to utwór opowiadający o nieustannych poszukiwaniach utraconej miłości, która niespodziewanie zniknęła.

Czytaj więcej...

Ugorna przedstawia swoją 'Nową Herstorię'

2022-06-29

UGORNA prezentuje swój debiutancki album pt. Nowa herstoria - opowieść o kobiecości, która jest drogą do prawdy o samej sobie. Premiera odbędzie się w najbliższy piątek.

Czytaj więcej...

Ostateczny skład katowickiego OFF Festival 2022

2022-06-29

OFF Festival Katowice 2022 odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia, tradycyjnie w Dolinie Trzech Stawów.

Czytaj więcej...

Bezkompromisowe ogłoszenie tegorocznej edycji Soundedit Festival

2022-06-28

Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit tym razem odbędzie się w listopadzie. Pierwsze festiwalowe ogłoszenie to zestaw zespołów, dla których zwrot „muzyczny kompromis” znaczy tyle co nic. 4 listopada (piątek) w Klubie Wytwórnia pojawi się Dezerter. Obok polskiej grupy wystąpią anarchiści z Wielkiej Brytanii: Bad Breeding, Interrobang?!, Test Department. Do nich dołączą krajowi postpunkowcy: Hańba! i Zespół Sztylety.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania