Newsy muzyczne

Ayo zapowiada nowy album

"Beautiful" to pierwszy utwór pochodzący z nowego albumu Ayọ "Royal", który ukaże się 31 stycznia.

Popowo-soulowy hymn z akustycznym brzmieniem, to przede wszystkim prawdziwe wezwanie do tolerancji i samoakceptacji. 

Reżyser klipu "Beautiful" Jesse Salto: “Kiedy po raz pierwszy usłyszałem piosenkę, byłem naprawdę poruszony i zahipnotyzowany zarówno głosem i tekstem Ayọ, jak i przesłaniem. Potrzebowaliśmy prawdziwej historii. Nie bylibyśmy zadowoleni z kolejnych ujęć celebrujących „niekonwencjonalne” piękno, przechodząc od jednego do drugiego. Chcieliśmy ujawnić często trudną rzeczywistość, która kryje się za tym wszystkim. Jak możesz zaakceptować siebie takim, jakim jesteś, w świecie, który wydaje się nie akceptować ciebie?”.

To jest temat, do którego artysta podchodzi w bardzo osobisty sposób. Podchodzi do różnic i piękna, do czego każdy z nas powinien dążyć, aby znaleźć swoją własną, niepowtarzalną jakość.

Producent zapewnia niezwykle realistyczne odwzorowanie kinematograficzne, ale wykorzystuje również wiele poezji, finezji i delikatności:

W końcu jest to film o zbroi. Zbroi, którą nosimy i zbroi, którą zdejmujemy, aby przetrwać dzień po dniu. Prawdziwe piękno polega na wrażliwości, byciu całkowicie sobą, bez strachu i bez pretensji. W tym filmie Ayọ znajduje się w centrum tych opowieści, na przemian prezentując intymny występ i miłe interakcje, prawie jak wewnętrzny głos, który mówi im, że są piękne. Po prostu tacy, jacy są.”.

To jest najlepszy sposób, w jaki można opisać ‘Royal’, nowy album Ayọ. Pomiędzy surowym folkiem i soulem, 12 utworów składa się na album artystki, która jeszcze bardziej łączy się ze swoją publicznością. Jest to nowy początek i powrót do pierwotnego siebie, deklaracja miłości do muzyki, album, na który czekała długi czas. Tak jak i my.Foto: Grzegorz Szklarek
Źródło: Sonic Records

Pokrewne wątki:

Marek Kościkiewicz z nową wersją 'Statków Na Niebie'

2022-05-22

„Statki na niebie” to jeden z największych przebojów grupy De Mono, pochodzący z jej albumu „Stop” z 1992 roku. Autorem jego muzyki i słów jest Marek Kościkiewicz, przez lata gitarzysta i producenta płyt De Mono. Nowa wersja piosenki w wykonaniu samego Marka Kościkiewicza powstała z okazji jubileuszu 35-lecia pracy twórczej artysty. Zapowiada ona planowaną na jesień trasę koncertową, a także epkę z premierowymi utworami.

Czytaj więcej...

Lanberry na niedzielę

2022-05-21

Lanberry konsekwentnie prezentuje nowe single, które pokazują kolejne odsłony jej nowej, artystycznej drogi. Gdzie zmierza Lanberry i jaki cel sobie obrała? Odpowiedź znajdziecie w singlu Niedziela, choć nie tylko jedna odpowiedź będzie poprawna.

Czytaj więcej...

Midge Ure wróci do Warszawy

2022-05-20

Były wokalista grupy Ultravox wystąpi w warszawskiej Progresji 29 października.

Czytaj więcej...

Lubelskie Na Tak wypuściło 'Ptaki'

2022-05-20

Ukazał się kolejny singel z nowej czwartej już płyty grupy Na Tak zatytułowanej "Trzymaj się".

Czytaj więcej...

Vangelis nie żyje

2022-05-19

W wieku 79 lat zmarł słynny kompozytor muzyki filmowej Vangelis.

Czytaj więcej...

'Zjednoczone stany' Damiana Ukeje

2022-05-19

Damian Ukeje wydał nowy singel zatytułowany "Zjednoczone Stany".

Czytaj więcej...

ROME (Jerome Reuter) na trzech koncertach w Polsce

2022-05-19

Po długiej, pandemicznej przerwie Jerome ROME Reuter znów rusza w trasę promując swój nowy materiał: zapowiadana kolejna płyta luksemburskiego barda, która ukaże się w tym roku będzie jego szesnastym albumem, po wydanych niedawno „Parlez-Vous Hate?” (2021) i „The Lone Furrow”.

Czytaj więcej...

Danger Mouse i Black Thought wydadzą wspólną płytę

2022-05-18

Danger Mouse i Black Thought oficjalnie zapowiedzieli swój wspólny album „Cheat Codes”, który ukaże się 12 sierpnia nakładem wytwórni BMG. Wraz z ogłoszeniem daty premiery krążka do sieci trafił pierwszy singiel i teledysk zapowiadający album - "No Gold Teeth" .

Czytaj więcej...

Editors wystąpią w Krakowie

2022-05-18

Editors zagrają 12 października 2022 w krakowskim klubie Studio i będzie to jedyny koncert w Polsce na nadchodzącej trasie zespołu.

Czytaj więcej...

Elizabeth Fraser zaprezentowała drugi singel Sun's Signature

2022-05-18

Była wokalistka grupy Cocteau Twins Elizabeth Fraser i perkusista Damon Reece udostępnili nowy singiel z ich nadchodzącego projektu, Sun's Signature. "Underwater" to niezwykle soczysty, rozbudowany utwór otwierający tytułową EP-kę duetu, która ukaże się 18 czerwca nakładem Partisan Records z okazji Record Store Day, a w lipcu ukaże się w wersji cyfrowej (data zostanie określona niebawem).

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania