Newsy muzyczne

Actrese wydała singel "Lola"

"Lola" została napisana przez ACTRESE i wyprodukowana przez wschodzącego producenta Lewis'a Amoroso (Amo Audio) z Brighton.

Nowa na londyńskiej scenie muzycznej ACTRESE, jest gotowa podbić świat z tym świeżym, melodyjnym, tanecznym kawałkiem, któremu towarzyszy jej tajemniczy, a zarazem lekko kokieteryjny głos. Pokazuje nam jej umiejętność łączenia barwnych i wyraźnych melodii z autentycznie szczerym tekstem i hipnotyzującym klimatem. "Lola" (POSŁUCHAJ) jest jak północny romans motywowany podmiejskimi snami o ucieczce. Już od pierwszego wersu - ‘Dreaming ‘bout life, Is it bad?’ - ACTRESE przenosi słuchacza do muzycznego świata pełnego uczuć i emocji. Żyjąc w Londynie, gdzie ciężko jest powiedzieć co jest prawdziwe, ACTRESE upewnia - ‘I didn’t make it up’ - odrobina nadzieji, która może przydać się niejednemu z nas. 

ACTRESE jest kobiecą twarzą nowej generacji indie pop, opisując swoją muzykę jako 'sexy envisionment of reality'. Jest uosobieniem bezkompromisowej marzycielki a porównywano ją do takich artystów jak: MØ, Lykke Li, czy Romy z The XX. Dostarcza dzisiejszej muzyce powiewu świeżego powietrza patrząc w przyszłość, a dalej czerpiąc z korzeni, tymczasem po inspiracje sięga do twórczości muzyków takich jak Lana Del Rey, The xx i Dua Lipa. 

 

Pokrewne wątki:

Midnight Oil zagra ostatnie tournee

2021-12-04

Australijska grupa podała szczegóły nowej płyty "Resist", która będzie promowana ostatnią trasą koncertową w karierze tego zespołu.

Czytaj więcej...

Bracia Sarapata prezentują 'EP1'

2021-12-04

Ukazał się debiutancki album elektronicznego krakowskiego duetu Sarapata zatytułowany "EP1".

Czytaj więcej...

Warszawskie Pinn Dropp z nową ep-ką

2021-12-03

W grudniu 2021 roku ukaże się EP warszawskiej grupy Pinn Dropp „....Calling from Some Far Forgotten Land”. Wydawnictwo to jest zapowiedzią drugiego studyjnego krążka progrockowego zespołu, który w 2019 wydał bardzo dobrze przyjęty album „Perfectly Flawed”.

Czytaj więcej...

Hedone się nie wstydzi

2021-12-03

Dziś ukazała się nowa wersja utworu „Wstyd” pochodzącego z ostatniego, jak dotąd, albumu łódzkiej grupy Hedone „2020”. W klipie do tej piosenki wystąpił Guma z grupy Moskwa, który także w tej piosence gościnnie zaśpiewał.

Czytaj więcej...

Bluszcz zakwitł w 'Lasach Prywatnych'

2021-12-03

Wrocławski duet Bluszcz ujawnił nowy singiel "Lasy prywatne".

Czytaj więcej...

Ólafur Arnalds na dwóch koncertach w Polsce

2021-12-02

Wielokrotnie nagradzany islandzki artysta, kompozytor i producent Ólafur Arnalds powraca do koncertowania po wydaniu swojego monumentalnego albumu „Some kind of peace". Dwukrotnie nominowany do Grammy 2022 twórca wystąpi 30 czerwca w Cavatina Hall w Bielsku-Białej oraz 1 lipca we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki.

Czytaj więcej...

Paula Roma uziemiona

2021-12-02

"Uziemienie" to pierwszy singiel zapowiadający nowy album, nad którym aktualnie pracuje Paula Roma wraz z producentem Jurkiem Zagórskim.

Czytaj więcej...

Jakub Skorupa zaprasza na 'Barbórkę'

2021-12-02

Nowy singel artysty okrzykniętego kandydatem do Polskiego Debiutu Roku oraz plan jego pierwszej trasy koncertowej.

Czytaj więcej...

Sorry Boys jadą na święta do domu

2021-12-01

Zespół Sorry Boys nagrał piosenkę o powrocie do domu na Święta, do której powstał klip zrealizowany na ulicach nocnej Warszawy.

Czytaj więcej...

Pierwsze szczegóły festiwalu World Wide Warsaw 2022

2021-12-01

Przyszłoroczna edycja World Wide Warsaw odbędzie się w dniach 31 marca - 2 kwietnia w kilkunastu lokalizacjach na terenie stolicy.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania