Newsy muzyczne

Jazz Band Młynarski-Masecki prezentuje nową wersję "Warszawo, moja Warszawo"

Jazz Band Młynarski-Masecki zaprezentował evergreen „Warszawo, moja Warszawo” w wyjątkowej, koncertowej wersji.Nagranie zrealizowano 2 marca 2020 r. w Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Jazz Band Młynarski - Masecki: "Wielce Szanowni Państwo, czasy nie są najłatwiejsze, ale my nie tracimy nadziei, że jeszcze będzie pięknie. By uczynić te trudne dni nieco znośniejszymi i wynagrodzić Wam przełożone koncerty, przygotowaliśmy dla Was prezent – utwór „Warszawo, moja Warszawo” w wyjątkowej, koncertowej wersji. Mamy nadzieję, że dzięki niemu chociaż na chwilę zapomnicie o troskach i dacie się oczarować niepowtarzalnemu klimatowi Filharmonii Narodowej w Warszawie". 

Utwór „Warszawo, moja Warszawo” autorstwa Zygmunta Karasińskiego (muzyka) oraz Andrzeja Własta (słowa) w aranżacji Marcina Maseckiego pochodzi z drugiego albumu zespołu zatytułowanego „Płyta z zadrą w sercu”. Wydawnictwo ukazało się w październiku 2019 roku, nakładem Agora Muzyka.Foto: Filip Ćwik
Źródło: Wydawnictwo Agora

Pokrewne wątki:

Lanberry na niedzielę

2022-05-21

Lanberry konsekwentnie prezentuje nowe single, które pokazują kolejne odsłony jej nowej, artystycznej drogi. Gdzie zmierza Lanberry i jaki cel sobie obrała? Odpowiedź znajdziecie w singlu Niedziela, choć nie tylko jedna odpowiedź będzie poprawna.

Czytaj więcej...

Midge Ure wróci do Warszawy

2022-05-20

Były wokalista grupy Ultravox wystąpi w warszawskiej Progresji 29 października.

Czytaj więcej...

Lubelskie Na Tak wypuściło 'Ptaki'

2022-05-20

Ukazał się kolejny singel z nowej czwartej już płyty grupy Na Tak zatytułowanej "Trzymaj się".

Czytaj więcej...

Vangelis nie żyje

2022-05-19

W wieku 79 lat zmarł słynny kompozytor muzyki filmowej Vangelis.

Czytaj więcej...

'Zjednoczone stany' Damiana Ukeje

2022-05-19

Damian Ukeje wydał nowy singel zatytułowany "Zjednoczone Stany".

Czytaj więcej...

ROME (Jerome Reuter) na trzech koncertach w Polsce

2022-05-19

Po długiej, pandemicznej przerwie Jerome ROME Reuter znów rusza w trasę promując swój nowy materiał: zapowiadana kolejna płyta luksemburskiego barda, która ukaże się w tym roku będzie jego szesnastym albumem, po wydanych niedawno „Parlez-Vous Hate?” (2021) i „The Lone Furrow”.

Czytaj więcej...

Danger Mouse i Black Thought wydadzą wspólną płytę

2022-05-18

Danger Mouse i Black Thought oficjalnie zapowiedzieli swój wspólny album „Cheat Codes”, który ukaże się 12 sierpnia nakładem wytwórni BMG. Wraz z ogłoszeniem daty premiery krążka do sieci trafił pierwszy singiel i teledysk zapowiadający album - "No Gold Teeth" .

Czytaj więcej...

Editors wystąpią w Krakowie

2022-05-18

Editors zagrają 12 października 2022 w krakowskim klubie Studio i będzie to jedyny koncert w Polsce na nadchodzącej trasie zespołu.

Czytaj więcej...

Elizabeth Fraser zaprezentowała drugi singel Sun's Signature

2022-05-18

Była wokalistka grupy Cocteau Twins Elizabeth Fraser i perkusista Damon Reece udostępnili nowy singiel z ich nadchodzącego projektu, Sun's Signature. "Underwater" to niezwykle soczysty, rozbudowany utwór otwierający tytułową EP-kę duetu, która ukaże się 18 czerwca nakładem Partisan Records z okazji Record Store Day, a w lipcu ukaże się w wersji cyfrowej (data zostanie określona niebawem).

Czytaj więcej...

Festiwal Muzyka Świata 2022 po raz trzeci w Warszawie

2022-05-17

Od 9 do 12 czerwca 2022 roku w Warszawie odbędzie się trzecia edycja Festiwalu Muzyka Świata.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania