Newsy muzyczne

HAIM z nowym utworem „Don’t Wanna”

Kalifornijskie trio HAIM prezentuje „Don’t Wanna” – nową zapowiedź nadchodzącego albumu „Women In Music Pt. III”.

Radosny, ale i delikatny utwór, który po raz kolejny pokazuje, jak siostry potrafią wzbudzić nadzieję i optymizm, nawet w najmniej sprzyjających okolicznościach: „I don’t wanna give up on you… I don’t wanna have to”.

Alana, Danielle i Este napisały „Don’t Wanna” wspólnie z Rostamem Batmanglij (Charli XCX, Solange, Frank Ocean), a za produkcję odpowiadają Danielle, Rostam i Ariel Rechtshaid (Adele, Blood Orange, Vampire Weekend).

„Kawałek po prostu z nas wypłynął. Jest seksowny, flirtujący i pełen nadziei” – komentuje zespół.

„Don’t Wanna” to już szósty utwór, którym HAIM zapowiada „Women In Music Pt. III”. Premiera płyty zaplanowana jest na 26 czerwca. Na krążek trafią także single „Summer Girl”, „Now I’m In It”, „Hallelujah”, „The Steps” i „I Know Alone”.

Po premierze „I Know Alone” HAIM zorganizowały wirtualną naukę tańca. Zapisy i więcej informacji pod adresem haim.lnk.to/DanceClassSo 

„Women In Music Pt. III” to następca „Something To Tell You” z 2017 roku. Album zadebiutował na 2. miejscu listy sprzedaży UK i 7. pozycji Billboard 200.Źródło: Universal Music Polska

Pokrewne wątki:

Midnight Oil zagra ostatnie tournee

2021-12-04

Australijska grupa podała szczegóły nowej płyty "Resist", która będzie promowana ostatnią trasą koncertową w karierze tego zespołu.

Czytaj więcej...

Bracia Sarapata prezentują 'EP1'

2021-12-04

Ukazał się debiutancki album elektronicznego krakowskiego duetu Sarapata zatytułowany "EP1".

Czytaj więcej...

Warszawskie Pinn Dropp z nową ep-ką

2021-12-03

W grudniu 2021 roku ukaże się EP warszawskiej grupy Pinn Dropp „....Calling from Some Far Forgotten Land”. Wydawnictwo to jest zapowiedzią drugiego studyjnego krążka progrockowego zespołu, który w 2019 wydał bardzo dobrze przyjęty album „Perfectly Flawed”.

Czytaj więcej...

Hedone się nie wstydzi

2021-12-03

Dziś ukazała się nowa wersja utworu „Wstyd” pochodzącego z ostatniego, jak dotąd, albumu łódzkiej grupy Hedone „2020”. W klipie do tej piosenki wystąpił Guma z grupy Moskwa, który także w tej piosence gościnnie zaśpiewał.

Czytaj więcej...

Bluszcz zakwitł w 'Lasach Prywatnych'

2021-12-03

Wrocławski duet Bluszcz ujawnił nowy singiel "Lasy prywatne".

Czytaj więcej...

Ólafur Arnalds na dwóch koncertach w Polsce

2021-12-02

Wielokrotnie nagradzany islandzki artysta, kompozytor i producent Ólafur Arnalds powraca do koncertowania po wydaniu swojego monumentalnego albumu „Some kind of peace". Dwukrotnie nominowany do Grammy 2022 twórca wystąpi 30 czerwca w Cavatina Hall w Bielsku-Białej oraz 1 lipca we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki.

Czytaj więcej...

Paula Roma uziemiona

2021-12-02

"Uziemienie" to pierwszy singiel zapowiadający nowy album, nad którym aktualnie pracuje Paula Roma wraz z producentem Jurkiem Zagórskim.

Czytaj więcej...

Jakub Skorupa zaprasza na 'Barbórkę'

2021-12-02

Nowy singel artysty okrzykniętego kandydatem do Polskiego Debiutu Roku oraz plan jego pierwszej trasy koncertowej.

Czytaj więcej...

Sorry Boys jadą na święta do domu

2021-12-01

Zespół Sorry Boys nagrał piosenkę o powrocie do domu na Święta, do której powstał klip zrealizowany na ulicach nocnej Warszawy.

Czytaj więcej...

Pierwsze szczegóły festiwalu World Wide Warsaw 2022

2021-12-01

Przyszłoroczna edycja World Wide Warsaw odbędzie się w dniach 31 marca - 2 kwietnia w kilkunastu lokalizacjach na terenie stolicy.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania