Newsy muzyczne

Gracjan Kalandyk zaprezentował "Wilka"

Singel "Wilk" to pierwsza zapowiedź drugiego albumu Gracjana Kalandyka, który będzie tak właśnie zatytułowany.

Artysta zaprosił do współpracy wybitnych  producentów: Michała Lange oraz Marcina Makowca, którzy pracowali przy topowych polskich produkcjach i artystach takich jak Kasia Lins czy Rosalie. Całość została zarejestrowana w najlepszym studio w Polsce – Tall Pine Records. Mix’em zajął się Marcin Gajko (Organek, Mela Koteluk).

Czym jest „Wilk”? Na pewno symbolem wolności oraz niezależności, ponieważ artysta po raz kolejny podąża własną scieżką i stawia na swoim wydając  „Wilka” we własnym wydawnictwie – Black Cat Division. „Wilk” nie boi się playlist z wielkimi nazwiskami, na które trafił i otwarcie mówi o tym, że już ostrzy kły ,aby podbić kolejne. Fanom mocniejszego grania i muzyki alternatywnej polecamy zapamiętać ten tytuł – na stałe powinien zagościć na waszych playlistach. Ciekawi „Wilka”? Podążajcie jego tropem!

Debiutancki album Gracjana Kalandyka "Dwa Słowa" ukazał się w 2018 roku. 


Pokrewne wątki:

Midnight Oil zagra ostatnie tournee

2021-12-04

Australijska grupa podała szczegóły nowej płyty "Resist", która będzie promowana ostatnią trasą koncertową w karierze tego zespołu.

Czytaj więcej...

Bracia Sarapata prezentują 'EP1'

2021-12-04

Ukazał się debiutancki album elektronicznego krakowskiego duetu Sarapata zatytułowany "EP1".

Czytaj więcej...

Warszawskie Pinn Dropp z nową ep-ką

2021-12-03

W grudniu 2021 roku ukaże się EP warszawskiej grupy Pinn Dropp „....Calling from Some Far Forgotten Land”. Wydawnictwo to jest zapowiedzią drugiego studyjnego krążka progrockowego zespołu, który w 2019 wydał bardzo dobrze przyjęty album „Perfectly Flawed”.

Czytaj więcej...

Hedone się nie wstydzi

2021-12-03

Dziś ukazała się nowa wersja utworu „Wstyd” pochodzącego z ostatniego, jak dotąd, albumu łódzkiej grupy Hedone „2020”. W klipie do tej piosenki wystąpił Guma z grupy Moskwa, który także w tej piosence gościnnie zaśpiewał.

Czytaj więcej...

Bluszcz zakwitł w 'Lasach Prywatnych'

2021-12-03

Wrocławski duet Bluszcz ujawnił nowy singiel "Lasy prywatne".

Czytaj więcej...

Ólafur Arnalds na dwóch koncertach w Polsce

2021-12-02

Wielokrotnie nagradzany islandzki artysta, kompozytor i producent Ólafur Arnalds powraca do koncertowania po wydaniu swojego monumentalnego albumu „Some kind of peace". Dwukrotnie nominowany do Grammy 2022 twórca wystąpi 30 czerwca w Cavatina Hall w Bielsku-Białej oraz 1 lipca we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki.

Czytaj więcej...

Paula Roma uziemiona

2021-12-02

"Uziemienie" to pierwszy singiel zapowiadający nowy album, nad którym aktualnie pracuje Paula Roma wraz z producentem Jurkiem Zagórskim.

Czytaj więcej...

Jakub Skorupa zaprasza na 'Barbórkę'

2021-12-02

Nowy singel artysty okrzykniętego kandydatem do Polskiego Debiutu Roku oraz plan jego pierwszej trasy koncertowej.

Czytaj więcej...

Sorry Boys jadą na święta do domu

2021-12-01

Zespół Sorry Boys nagrał piosenkę o powrocie do domu na Święta, do której powstał klip zrealizowany na ulicach nocnej Warszawy.

Czytaj więcej...

Pierwsze szczegóły festiwalu World Wide Warsaw 2022

2021-12-01

Przyszłoroczna edycja World Wide Warsaw odbędzie się w dniach 31 marca - 2 kwietnia w kilkunastu lokalizacjach na terenie stolicy.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania