Newsy muzyczne

Projekt Hubas zapowiada nowy album

Projekt Hubas po dwóch latach przerwy powrócił z nowym singlem.

Stylistyka utworu znacznie odbiega od pierwszego albumu „Wstawaj” wydanego w 2017 roku, a to za sprawą znanego krakowskiego muzyka Pawła Piątka, który jest aranżerem i producentem nowego singla. Bardzo osobisty tekst oraz muzykę napisał Hubert Biczkowski – założyciel Projektu HUBAS.

Do singla powstał animowany teledysk, autorstwa Kingi Dalskiej.

To początek pracy nad drugim studyjnym albumem, którego premiera zapowiedziana jest na wiosnę 2021 roku.

HUBAS to autorski projekt muzyczny Huberta Biczkowskiego, który postanowił wykorzystać swój ogromy potencjał i podzielić się ze światem własną twórczością, która wypełniła lukę na polskiej scenie muzycznej. Niespotykana charyzma i pasja Huberta, pozwoliły na skupienie wokół projektu fantastycznych muzyków, kompozytorów i producentów. HUBAS to prawdziwe sceniczne zwierzę. Nawiązuje świetny kontakt z publicznością, scena to całe jego życie. Można odnieść wrażenie, że urodził się, aby występować dla szerokiej publiczności. Posiada ogromne doświadczenie sceniczne.

Kiedy dodamy do tego świetne aranże, uzyskamy podbijającą serca publiczności mieszankę pozytywnej, prawdziwej muzyki. Trasy koncertowe #StreetArt2018 i #StreetArt2019 tylko potwierdziły przypuszczenia, że spotkanie z Projektem HUBA jest niezwykłą muzyczną ucztą dla słuchacza.

HUBAS został wyróżniony przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i X Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Marka Grechuty Sławno 2016.

Przez 10 lat zagrał blisko 1 000 koncertów w Polsce, Niemczech oraz Szwecji. Uczestnik pierwszej edycji programu „IDOL”, „Śpiewaj i Walcz”, „Must be the music”, „Mam Talent”. Założyciel Projektu HUBAS oraz pomysłodawca trasy koncertowej Objazdowe Opole #StreetArt2018 oraz #StreetArt#2019. Uczestnik konkursów wokalnych m.in. Grechuta Festival Świnoujście 2019, Inspiracje – Interpretacje Wrocław 2019, Piosenka – Ballada – Felieton Gdańsk 2019, Serca Bicie Bydgoszcz 2020.

Projekt ma na koncie album “Wstawaj”, wydany w 2017 roku.

 


Foto: Ewa Papa Photography

Pokrewne wątki:

Midnight Oil zagra ostatnie tournee

2021-12-04

Australijska grupa podała szczegóły nowej płyty "Resist", która będzie promowana ostatnią trasą koncertową w karierze tego zespołu.

Czytaj więcej...

Bracia Sarapata prezentują 'EP1'

2021-12-04

Ukazał się debiutancki album elektronicznego krakowskiego duetu Sarapata zatytułowany "EP1".

Czytaj więcej...

Warszawskie Pinn Dropp z nową ep-ką

2021-12-03

W grudniu 2021 roku ukaże się EP warszawskiej grupy Pinn Dropp „....Calling from Some Far Forgotten Land”. Wydawnictwo to jest zapowiedzią drugiego studyjnego krążka progrockowego zespołu, który w 2019 wydał bardzo dobrze przyjęty album „Perfectly Flawed”.

Czytaj więcej...

Hedone się nie wstydzi

2021-12-03

Dziś ukazała się nowa wersja utworu „Wstyd” pochodzącego z ostatniego, jak dotąd, albumu łódzkiej grupy Hedone „2020”. W klipie do tej piosenki wystąpił Guma z grupy Moskwa, który także w tej piosence gościnnie zaśpiewał.

Czytaj więcej...

Bluszcz zakwitł w 'Lasach Prywatnych'

2021-12-03

Wrocławski duet Bluszcz ujawnił nowy singiel "Lasy prywatne".

Czytaj więcej...

Ólafur Arnalds na dwóch koncertach w Polsce

2021-12-02

Wielokrotnie nagradzany islandzki artysta, kompozytor i producent Ólafur Arnalds powraca do koncertowania po wydaniu swojego monumentalnego albumu „Some kind of peace". Dwukrotnie nominowany do Grammy 2022 twórca wystąpi 30 czerwca w Cavatina Hall w Bielsku-Białej oraz 1 lipca we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki.

Czytaj więcej...

Paula Roma uziemiona

2021-12-02

"Uziemienie" to pierwszy singiel zapowiadający nowy album, nad którym aktualnie pracuje Paula Roma wraz z producentem Jurkiem Zagórskim.

Czytaj więcej...

Jakub Skorupa zaprasza na 'Barbórkę'

2021-12-02

Nowy singel artysty okrzykniętego kandydatem do Polskiego Debiutu Roku oraz plan jego pierwszej trasy koncertowej.

Czytaj więcej...

Sorry Boys jadą na święta do domu

2021-12-01

Zespół Sorry Boys nagrał piosenkę o powrocie do domu na Święta, do której powstał klip zrealizowany na ulicach nocnej Warszawy.

Czytaj więcej...

Pierwsze szczegóły festiwalu World Wide Warsaw 2022

2021-12-01

Przyszłoroczna edycja World Wide Warsaw odbędzie się w dniach 31 marca - 2 kwietnia w kilkunastu lokalizacjach na terenie stolicy.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania