Newsy muzyczne

Johnossi wystąpi w Warszawie

Ceniony szwedzki duet rockowy zaprezentuje się 15 kwietnia 2021 roku w warszawskiej Proximie.

Johnossi, uznany szwedzki duet rockowy, w lutym tego roku wydał nowy, szósty w dorobku album studyjny zatytułowany „Torch // Flame”. Teraz muzycy prezentują zupełnie nowy singiel "Wrecking Ball". 

Zespół zapowiedział właśnie, że w przyszłym roku odwiedzi Polskę i 15. kwietnia zagra w warszawskim klubie Proxima. Jako support wystąpi Linn Koch-Emmery, bilety w cenie 95 PLN są dostępne na ebilet.pl

Muzycy opowiadają o nowy m singlu: „Nagraliśmy ten numer w zeszłym roku, ale postanowiliśmy zachować go na start letniego sezonu festiwalowego, żeby zacząć wszystko z przytupem. Jednak Covid zepsuł wszystko, ale mimo to chcieliśmy dać fanom ten kawałek. To riffowe, imprezowe Johnossi”.

Wokalista i gitarzysta John Engelbert i perkusista Oskar „Ossi” Bonde założyli Johnossi w Sztokholmie w 2004 roku. Zaledwie po trzech koncertach, jakie zagrali, mieli juz na koncie kontrakt płytowy, a wraz z wydaniem debiutu stali się jednym z najbardziej wpływowych szwedzkich zespołów. Johnossi są laureatami szwedzkich nagród Grammy w kategorii „Najlepszy zespół”, a wszystkie płyty zyskiwały przychylność publiczności i krytyków.

Ich koncerty są czymś jedynym w swoim rodzaju o czym fani w Polsce będą mogli w końcu przekonać się na własne oczy.


Midnight Oil zagra ostatnie tournee

2021-12-04

Australijska grupa podała szczegóły nowej płyty "Resist", która będzie promowana ostatnią trasą koncertową w karierze tego zespołu.

Czytaj więcej...

Bracia Sarapata prezentują 'EP1'

2021-12-04

Ukazał się debiutancki album elektronicznego krakowskiego duetu Sarapata zatytułowany "EP1".

Czytaj więcej...

Warszawskie Pinn Dropp z nową ep-ką

2021-12-03

W grudniu 2021 roku ukaże się EP warszawskiej grupy Pinn Dropp „....Calling from Some Far Forgotten Land”. Wydawnictwo to jest zapowiedzią drugiego studyjnego krążka progrockowego zespołu, który w 2019 wydał bardzo dobrze przyjęty album „Perfectly Flawed”.

Czytaj więcej...

Hedone się nie wstydzi

2021-12-03

Dziś ukazała się nowa wersja utworu „Wstyd” pochodzącego z ostatniego, jak dotąd, albumu łódzkiej grupy Hedone „2020”. W klipie do tej piosenki wystąpił Guma z grupy Moskwa, który także w tej piosence gościnnie zaśpiewał.

Czytaj więcej...

Bluszcz zakwitł w 'Lasach Prywatnych'

2021-12-03

Wrocławski duet Bluszcz ujawnił nowy singiel "Lasy prywatne".

Czytaj więcej...

Ólafur Arnalds na dwóch koncertach w Polsce

2021-12-02

Wielokrotnie nagradzany islandzki artysta, kompozytor i producent Ólafur Arnalds powraca do koncertowania po wydaniu swojego monumentalnego albumu „Some kind of peace". Dwukrotnie nominowany do Grammy 2022 twórca wystąpi 30 czerwca w Cavatina Hall w Bielsku-Białej oraz 1 lipca we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki.

Czytaj więcej...

Paula Roma uziemiona

2021-12-02

"Uziemienie" to pierwszy singiel zapowiadający nowy album, nad którym aktualnie pracuje Paula Roma wraz z producentem Jurkiem Zagórskim.

Czytaj więcej...

Jakub Skorupa zaprasza na 'Barbórkę'

2021-12-02

Nowy singel artysty okrzykniętego kandydatem do Polskiego Debiutu Roku oraz plan jego pierwszej trasy koncertowej.

Czytaj więcej...

Sorry Boys jadą na święta do domu

2021-12-01

Zespół Sorry Boys nagrał piosenkę o powrocie do domu na Święta, do której powstał klip zrealizowany na ulicach nocnej Warszawy.

Czytaj więcej...

Pierwsze szczegóły festiwalu World Wide Warsaw 2022

2021-12-01

Przyszłoroczna edycja World Wide Warsaw odbędzie się w dniach 31 marca - 2 kwietnia w kilkunastu lokalizacjach na terenie stolicy.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania