Newsy muzyczne

Karo Szczurowska czeka na znak

Karo Szczurowska prezentuje swój nowy klip do utworu „Czekam na znak”.

Karo Szczurowska to 17-letnia wokalistka, która zachwyciła swoim talentem widzów pierwszej edycji The Voice Kids. Po programie ukazały się jej dwa single: „Uwierz mi” i „Ponad wszystko”.

17 lipca premierę miał klip do utworu „Czekam na znak”. Za tekst i kompozycję odpowiada Karo Szczurowska. Produkcją utworu zajął się Grzegorz Stasiuk. Teledysk do utworu wyreżyserował Dawid Ziemba.  

Młoda artystka bardzo dojrzale tłumaczy przesłanie swojej piosenki.

 „Czekam na znak” można interpretować na wiele sposobów. Dla jednych to piosenka o szukaniu upragnionej miłości, tęsknocie,  a dla innych to utwór po prostu o szukaniu samego siebie.

Często boimy się co stanie się gdy powiemy „tak”, mamy w głowie masę konsekwencji. A czas upływa a my nie potrafimy podjąć żadnej decyzji… Mimo gorszych chwil na drodze do szukania siebie zasadniczą rzeczą jest to byśmy potrafili docenić to co mamy i umieli cieszyć się każdą beztroską chwilą … I próbowali czytać znaki, jakie dają nam ludzie dookoła, bo być może dzięki nim dokonamy dobrych wyborów…”

Karo Szczurowska pochodzi z Przenoszy w powiecie Limanowskim.  Gra na skrzypcach i fortepianie. Uczy się w Krakowie w liceum ogólnokształcącym i marzy o tym, aby zostać lekarzem. Ale     jednocześnie chce dalej rozwijać się jako wokalistka i kompozytorka. Jej debiutancki album w stylu pop i funk ukaże się jesienią tego roku.


Midnight Oil zagra ostatnie tournee

2021-12-04

Australijska grupa podała szczegóły nowej płyty "Resist", która będzie promowana ostatnią trasą koncertową w karierze tego zespołu.

Czytaj więcej...

Bracia Sarapata prezentują 'EP1'

2021-12-04

Ukazał się debiutancki album elektronicznego krakowskiego duetu Sarapata zatytułowany "EP1".

Czytaj więcej...

Warszawskie Pinn Dropp z nową ep-ką

2021-12-03

W grudniu 2021 roku ukaże się EP warszawskiej grupy Pinn Dropp „....Calling from Some Far Forgotten Land”. Wydawnictwo to jest zapowiedzią drugiego studyjnego krążka progrockowego zespołu, który w 2019 wydał bardzo dobrze przyjęty album „Perfectly Flawed”.

Czytaj więcej...

Hedone się nie wstydzi

2021-12-03

Dziś ukazała się nowa wersja utworu „Wstyd” pochodzącego z ostatniego, jak dotąd, albumu łódzkiej grupy Hedone „2020”. W klipie do tej piosenki wystąpił Guma z grupy Moskwa, który także w tej piosence gościnnie zaśpiewał.

Czytaj więcej...

Bluszcz zakwitł w 'Lasach Prywatnych'

2021-12-03

Wrocławski duet Bluszcz ujawnił nowy singiel "Lasy prywatne".

Czytaj więcej...

Ólafur Arnalds na dwóch koncertach w Polsce

2021-12-02

Wielokrotnie nagradzany islandzki artysta, kompozytor i producent Ólafur Arnalds powraca do koncertowania po wydaniu swojego monumentalnego albumu „Some kind of peace". Dwukrotnie nominowany do Grammy 2022 twórca wystąpi 30 czerwca w Cavatina Hall w Bielsku-Białej oraz 1 lipca we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki.

Czytaj więcej...

Paula Roma uziemiona

2021-12-02

"Uziemienie" to pierwszy singiel zapowiadający nowy album, nad którym aktualnie pracuje Paula Roma wraz z producentem Jurkiem Zagórskim.

Czytaj więcej...

Jakub Skorupa zaprasza na 'Barbórkę'

2021-12-02

Nowy singel artysty okrzykniętego kandydatem do Polskiego Debiutu Roku oraz plan jego pierwszej trasy koncertowej.

Czytaj więcej...

Sorry Boys jadą na święta do domu

2021-12-01

Zespół Sorry Boys nagrał piosenkę o powrocie do domu na Święta, do której powstał klip zrealizowany na ulicach nocnej Warszawy.

Czytaj więcej...

Pierwsze szczegóły festiwalu World Wide Warsaw 2022

2021-12-01

Przyszłoroczna edycja World Wide Warsaw odbędzie się w dniach 31 marca - 2 kwietnia w kilkunastu lokalizacjach na terenie stolicy.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania