Dziś, w dobie niekończących się zawirowań na polskiej scenie politycznej, słowa jednego z największych przebojów Lady Pank, „Strach się bać”, znowu zyskały na znaczeniu. Nie oznacza to jednak, że Lady Pank będzie teraz straszyć i przerażać. Legenda polskiego rocka, która w przyszłym roku będzie obchodziła swoje 40-lecie, wyrusza w Polskę z pozytywnym przekazem, rock’n’rollową energią skumulowaną przez cztery miesiące przymusowego postoju i z całym bagażem przebojów znanych Polakom od czterech dekad. Choć nie zabraknie również niespodzianek i… nowości!
Ważna informacja dotycząca tej trasy jest taka, że na koncertach Lady Pank będziecie bawić się z utrzymaniem wszelkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa, co oznacza zachowanie wymaganego przepisami dystansu na widowni, wymóg posiadania maseczek (na koncertach będą dostępne firmowe maseczki LP) oraz dezynfekcji rąk przed wejściem na koncert.
Ze szczegółowymi przepisami obowiązującymi obecnie podczas organizacji imprez można zapoznać się pod poniższym linkiem:
https://www.gov.pl/web/kultura/wytyczne-dla-organizatorow-imprez-kulturalnych-i-rozrywkowych-w-trakcie-epidemii-wirusa-sars-cov-2-w-polsce
Chcemy podzielić się z Wami naszą muzyką i energią dbając jednocześnie o wasze bezpieczeństwo.
Baw się z nami BEZPIECZNIE! Wszyscy jesteśmy TACY SAMI, a TO JEST TYLKO ROCK’N’ROLL!
Letnia trasa koncertowa Lady Pank:
01 sierpnia: Ostróda / Amfiteatr
07 sierpnia: Ustroń / Amfiteatr
08 sierpnia: Żywiec / Amfiteatr
13 sierpnia: Kołobrzeg / Amfiteatr
14 sierpnia: Świnoujście / Amfiteatr
22 sierpnia: Morzyczyn k. Szczecin / Amfiteatr
23 sierpnia: Kraków / Forty Kleparz
11 września: Sopot / Amfiteatr Tarasy
12 września: Warszawa / Amfiteatr Bemowo
19 września: Gorzów Wlkp. / Amfiteatr
20 września: Płock / Amfiteatr
27 września: Opole / Amfiteatr
Bilety:
https://adria-art.pl/artysci/65/lady-pank
https://ticketos.pl/event/3399/lady-pank-strach-sie-bac-morzyczyn
https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/lato-na-fortach/
Lady Pank prezentuje „Uciekaj" - drugi singiel z nadchodzącego, zaplanowanego na listopad albumu zespołu.
Po dwuletniej przerwie Lady Pank wraca z premierowym utworem.
W tym roku przypada jubileusz 40 lat artystycznej działalności Lady Pank. Oprócz zapowiedzi koncertowych z tej okazji, grupa wydała nowy album zatytułowany „LP 40”. O szczegółach tego wydawnictwach i innych nadchodzących inicjatywach związanych z grupą, opowiedział mi jej wokalista, Janusz Panasewicz
Grupa Lady Pank uczciła 40-lecie działalności wydaniem nowego dobrego albumu studyjnego, który jednak najbardziej powinien trafić w gusta dorosłych słuchaczy.
Jedna z najbardziej przebojowych płyt w historii polskiego rocka została nagrana raz jeszcze z udziałem znakomitych gości. Efekt końcowy ocenił dla nas Marcin Knapik.
Kolejna znakomita płyta koncertowa w dorobku Lady Pank.
Ukazał się nowy singel grupy Lady Pank zatytułowany "Krokodyle Tańczą".
"Mniej obcy" to fascynujący wywiad rzeka z legendą polskiej sceny muzycznej, który poprowadził jeden z najbardziej charyzmatycznych dziennikarzy w Polsce – Marcin Prokop.
„Zostań ze mną” to trzeci singel z albumu "LP40", który ukazał się z okazji 40-lecia zespołu Lady Pank.
Już dziś premiera „Drzew”, najnowszej piosenki zespołu Lady Pank, która promuje nadchodzący jubileuszowy album „LP40” Do utworu powstał teledysk w reżyserii Pascala Pawliszewskiego.
Ukazał się kolejny singel zapowiadający nową płytę Lady Pank.
Ukazał się klip do singla "Ameryka" zapowiadającego nową płytę Lady Pank, która ukaże się w marcu przyszłego roku z okazji 40-lecia zespołu.
Utwór "Ameryka" jest zapowiedzią nowego albumu, który ukaże się z okazji 40-lecia zespołu Lady Pank w marcu 2021 roku.
W ramach akcji #Zostan w domu z Rock Radiem powstała specjalna wersja piosenki "Kryzysowa Narzeczona" zespołu Lady Pank. Nagrali ją słuchacze stacji wraz z Janem Borysewiczem.
Zespół Lady Pank przygotował na przyszły rok dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Będzie to cykl czterech koncertów z piosenkami do filmu rysunkowego „O dwóch takich, co ukradli księżyc”, do którego Jan Borysewicz i spółka stworzyli muzykę ponad 33 lata temu.
Zapraszamy do wysłuchania nowej kompozycji grupy Lady Pank, która trafiła na nową kompilację zatytułowaną "Ballady". Album ukazał się 22 marca.
Grupa Lady Pank zapowiada dwa wyjątkowe koncerty symfoniczne, które już w kwietniu odbędą się w Warszawie oraz Gdyni.
W kwietniu Lady Pank zagra dwa koncerty z orkiestrą symfoniczną.