Newsy muzyczne

Radosny nowy singel Pentatonix

Zwycięzcy Grammy, odznaczeni wieloma platynowymi certyfikacjami, wypuszczają singiel „Happy Now”.

Produkcją utwory zajęli się: Johan Carlsson (Ariana Grande, One Direction), Sean Myer (Selena Gomez, Meghan Trainor), Ojivolta (Selena Gomez, Christina Aguilera) oraz Ben Bram. Do singla ukazał się teledysk, wyreżyserowany przez Alon’a Isocianu. „Happy Now” to pierwsza oryginalna kompozycja grupy od ich albumu z 2015 roku, który zyskał złotą certyfikację RIAA i znalazł się na 1 miejscu listy Billboard Top 200.

Kristin wypowiedziała się singlu po jego premierze: „Wszyscy się rozwijamy - indywidualnie i jako grupa - i sądzę że teraz naprawdę potrafimy znaleźć prawdziwe szczęście. Dla mnie ten singiel to rozpoczęcie nowego rozdziału."
 
W tym roku ukazał się mini album Pentatonix o nazwie „At Home” z aranżacjami piosenek takich jak: „Blinding Lights” (The Weeknd), „When the party’s over” (Billie Eilish), „Break My Heart” (Dua Lipa) i „Dreams” (The Cranberries).
 
Zespół Pentatonix podczas swojej kariery zdobył trzykrotnie nagrodę Grammy i sprzedał 10 milionów albumów na całym świecie. Kanał grupy na Youtubie ma ponad 18 milionów subskrypcji i 4,5 miliardy odsłon. Ich pierwszy album ma status złotej płyty i zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200. Dodatkowo dziewięć z ich albumów trafiło do pierwszej dziesiątki  Billboard 200 (w tym dwa albumy na #1 miejscu) oraz zdobyło status platynowej lub złotej płyty.
 
18 maja 2021 roku zespół wystąpi w warszawskiej hali Torwar. Informacje o koncercie na www.fource.pl Źródło: Sony Music Polska

Pokrewne wątki:

Edyta Bartosiewicz śpiewa Różewicza

2021-11-28

Jest już dostępny pierwszy singiel z płyty “i milczeć i śpiewać. Piosenki z wierszy Tadeusza Różewicza” To utwór w wykonaniu Edyty Bartosiewicz „Nie śmiem (tam, gdzie trzeba)".

Czytaj więcej...

Zremiksowany Robert Cichy

2021-11-27

Wczoraj ukazała się płyta Roberta Cichego "3 & remixed".

Czytaj więcej...

Inga Mejer przedstawiła 'Afrodytę'

2021-11-27

"Afrodyta" to debiutancki singiel 22-letniej Ingi Mejer - kobiety, która zdecydowanie nie lubi się nudzić.

Czytaj więcej...

Zapal Ruskiefajki

2021-11-26

Po debiutanckim singlu „Szatan kazał tańczyć”, który na YouTube odtworzono aż 7 milionów razy, a także featach u Kartky’ego, Majora SPZ i innych reprezentantów sceny hip-hopowej, nadszedł jej czas. Ruskiefajki zapowiada swój pierwszy album.

Czytaj więcej...

MIN t wydała drugą płytę

2021-11-26

Pomiędzy życiowymi trudnościami, toksycznymi związkami i doświadczeniem pandemicznej izolacji, artystka odnalazła inspiracje do stworzenia materiału, który przenosi neo-soul na zupełnie nowy poziom. Singiel „Fight Freeze Flight” podobnie jak teledysk to niezbity dowód na gatunkową świeżość, muzyczną dojrzałość i otwartość na brzmieniowe eksperymenty.

Czytaj więcej...

ECM Warsaw Festival już za tydzień

2021-11-26

ECM Warsaw Festival 2021– muzyczne święto z legendarną monachijską wytwórnią ECM Records w tle ponownie w Warszawie w dniach 3-5 grudnia.

Czytaj więcej...

Krysztaliczna reedycja pierwszej płyty Maanamu

2021-11-25

40 lat temu na rynku ukazał się pierwszy długogrający album zespołu Maanam. Z okazji jubileuszu na rynku pojawiała się limitowana wersja albumu wytłoczona na krystalicznym winylu.

Czytaj więcej...

Portico Quartet przyjedzie do Warszawy

2021-11-25

Portico Quartet powracają na jedyny koncert do Polski. Londyńczycy odwiedzą Warszawę 26 kwietnia 2022 roku w ramach promocji najnowszego albumu “Monument”, który został nominowany do nagrody Mercury Prize.

Czytaj więcej...

Karo Glazer nagrała świąteczną piosenkę

2021-11-25

Po otrzymaniu prestiżowej nagrody w konkursie International Songwriting Competition i reedycji płyty “NORMAL”, Karo Glazer wydała świąteczny singel: „So This Is Xmas”.

Czytaj więcej...

Working Men's Club zagra w Warszawie

2021-11-25

5 marca w warszawskim klubie Hydrozagadka wystąpi brytyjska post-punkowa grupa Working Men's Club.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania