Newsy muzyczne

Aleksander Dębicz i Łukasz Kuropaczewski zapowiadają nowy album

Niezwykły duet Aleksander Dębicz & Łukasz Kuropaczewski zapowiada wspólny album "ADELA" z gościnnym udziałem Jakuba Józefa Orlińskiego.

Artyści utrwalili chwile wspólnych przygotowań realizując krótki reportaż z relacją z nagrań, dzięki któremu możemy poczuć część emocji i przyjrzeć się twórczej pasji artystów.  Zapraszamy za kulisy sesji nagraniowej w pięknej sali koncertowej Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie, aby podejrzeć Artystów oraz usłyszeć ich opowieść o nadchodzącym albumie i "pasji w graniu".

Trzech przyjaciół, magia miejsca i muzyki sprawiają, że to wyjątkowy projekt - z aranżacjami klasycznymi, filmowymi oraz oryginalnymi kompozycjami Aleksandra Dębicza. 

„Tytuł albumu ADELA wzięliśmy od pieśni Rodriga, która stanowi emocjonalna kulminację programu naszego duetu.  Ale nie samo imię jest najważniejsze, lecz człowiek, którego kochamy i za którym tęsknimy.  Na pewno każdy z Państwa ma taką osobę, dlatego mamy nadzieję, że odnajdziecie w „Adeli” coś bliskiego sercu.” /Aleksander Dębicz/

Premiera albumu "Adela" zaplanowana jest na 5 lutego 2021 roku.Źródło: Warner Music Poland

Pokrewne wątki:

Mars nie dla White Lies

2021-12-01

White Lies udostępnili dziś „I Don't Want To Go To Mars”, najnowszy utwór z nadchodzącego, szóstego albumu „As I Try Not To Fall Apart”, który ukaże się nakładem [PIAS] 18 lutego 2022 r.

Czytaj więcej...

Kolejna leśna opowieść Sarsy

2021-11-30

„La La Las” to już trzeci rozdział leśnych opowieści Sarsy. Utwór zapowiada „Runostany”, czyli nowy album artystki. Płyta światło dzienne ujrzy już w przyszłym roku.

Czytaj więcej...

Mariusz Duda zamyka pandemiczną trylogię

2021-11-30

Lider grupy Riverside nie zwalnia tempa i już 10 grudnia opublikuje kolejną solową płytę - tym razem zatytułowaną "Interior Drawings'.

Czytaj więcej...

Agressiva69 deformuje

2021-11-30

W połowie grudnia ukaże się nowe wydawnictwo klasyków polskiego industrialu Agressiva 69. Będzie to zapowiedź nowej płyty

Czytaj więcej...

Anne-Marie ponownie w Warszawie

2021-11-29

Brytyjska wokalistka wystąpi 17 sierpnia na letniej scenie warszawskiej Progresji.

Czytaj więcej...

Impact Festival wróci do Krakowa

2021-11-29

Po 3 latach przerwy Impact Festival wróci 6 lipca 2022 do krakowskiej Tauron Areny. Wystąpią: Five Finger Death Punch, Black Label Society i Hollywood Undead.

Czytaj więcej...

Debiut nowego zespołu Andrzeja Stasiuka

2021-11-29

Ukazała się pierwsza płyta trio Opla Stasiuk Trzaska.

Czytaj więcej...

Edyta Bartosiewicz śpiewa Różewicza

2021-11-28

Jest już dostępny pierwszy singiel z płyty “i milczeć i śpiewać. Piosenki z wierszy Tadeusza Różewicza” To utwór w wykonaniu Edyty Bartosiewicz „Nie śmiem (tam, gdzie trzeba)".

Czytaj więcej...

Zremiksowany Robert Cichy

2021-11-27

Wczoraj ukazała się płyta Roberta Cichego "3 & remixed".

Czytaj więcej...

Inga Mejer przedstawiła 'Afrodytę'

2021-11-27

"Afrodyta" to debiutancki singiel 22-letniej Ingi Mejer - kobiety, która zdecydowanie nie lubi się nudzić.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania