Newsy muzyczne

Sound'n'Grace z nową wersją 'Skrzydeł'

Sound 'n'Grace prezentują nową wersję utworu "Skrzydła". Klip został zarejestrowany podczas live sesji w Kościele Bernardynów na warszawskiej Sadybie.

Utwór „Skrzydła” to wzruszająca ballada autorstwa Josefa Hedingera, do której tekst napisali Ania Żaczek-Biderman, Kamil Mokrzycki i Arek Klusowski, a razem z Sound’n’Grace zagrał Tomasz Świerk. Wersja zarejestrowana na żywo w Kościele Bernardynów w Warszawie jeszcze bardziej uwypukla gospelowe brzmienia, które podkreślają moc przesłania, jakie niesie piosenka.

O przesłaniu utworu tak mówią Sound'n'Grace:

"Czasem zapominamy, że sami mamy skrzydła. Możemy stać się dla siebie lub kogoś aniołem tu na ziemi... każdy z nas jest potrzebny i ważny - każdy, nawet po ciężkim czasie, może znów wzbić się w górę i polecieć, gdzie wzrok nie sięga... Są rzeczy, które przeżywamy bardzo mocno, a których nie widać na zewnątrz, bo to, co czujemy, jest tylko w nas. Tym utworem chcemy dodać otuchy, zasiać ziarnko nadziei... pomóc znaleźć swoje skrzydła".


Utwór "Skrzydła" w oryginalnej wersji znalazł się na wydanej w ubiegłym roku płycie "Początek". Wraz z opublikowaniem nowego albumu Sound'n'Grace otworzyli nowy rozdział w swojej karierze. Dojrzalszy, pełniejszy, z jasno wyznaczonym celem. Nie bez powodu album nosi tytuł "Początek".

Jak mówi zespół:

"Zamknijcie oczy, zajrzyjcie w głąb siebie, utulcie rozedrgane emocjami serce i wsłuchajcie się w wewnętrzny głos, w muzykę, która gra w duszy. Ona pokaże właściwy kierunek".

"Początek" to piętnaście pełnych radości utworów, które są opowieścią o nadziei i próbie rozpoczęcia wszystkiego na nowo. Idealnych na trudne czasy... Genialne głosy, piękne melodie i potężna dawka pozytywnej energii.


Źródło: Mystic Production

Pokrewne wątki:

Sorry Boys jadą na święta do domu

2021-12-01

Zespół Sorry Boys nagrał piosenkę o powrocie do domu na Święta, do której powstał klip zrealizowany na ulicach nocnej Warszawy.

Czytaj więcej...

Pierwsze szczegóły festiwalu World Wide Warsaw 2022

2021-12-01

Przyszłoroczna edycja World Wide Warsaw odbędzie się w dniach 31 marca - 2 kwietnia w kilkunastu lokalizacjach na terenie stolicy.

Czytaj więcej...

Mars nie dla White Lies

2021-12-01

White Lies udostępnili dziś „I Don't Want To Go To Mars”, najnowszy utwór z nadchodzącego, szóstego albumu „As I Try Not To Fall Apart”, który ukaże się nakładem [PIAS] 18 lutego 2022 r.

Czytaj więcej...

Kolejna leśna opowieść Sarsy

2021-11-30

„La La Las” to już trzeci rozdział leśnych opowieści Sarsy. Utwór zapowiada „Runostany”, czyli nowy album artystki. Płyta światło dzienne ujrzy już w przyszłym roku.

Czytaj więcej...

Mariusz Duda zamyka pandemiczną trylogię

2021-11-30

Lider grupy Riverside nie zwalnia tempa i już 10 grudnia opublikuje kolejną solową płytę - tym razem zatytułowaną "Interior Drawings'.

Czytaj więcej...

Agressiva69 deformuje

2021-11-30

W połowie grudnia ukaże się nowe wydawnictwo klasyków polskiego industrialu Agressiva 69. Będzie to zapowiedź nowej płyty

Czytaj więcej...

Anne-Marie ponownie w Warszawie

2021-11-29

Brytyjska wokalistka wystąpi 17 sierpnia na letniej scenie warszawskiej Progresji.

Czytaj więcej...

Impact Festival wróci do Krakowa

2021-11-29

Po 3 latach przerwy Impact Festival wróci 6 lipca 2022 do krakowskiej Tauron Areny. Wystąpią: Five Finger Death Punch, Black Label Society i Hollywood Undead.

Czytaj więcej...

Debiut nowego zespołu Andrzeja Stasiuka

2021-11-29

Ukazała się pierwsza płyta trio Opla Stasiuk Trzaska.

Czytaj więcej...

Edyta Bartosiewicz śpiewa Różewicza

2021-11-28

Jest już dostępny pierwszy singiel z płyty “i milczeć i śpiewać. Piosenki z wierszy Tadeusza Różewicza” To utwór w wykonaniu Edyty Bartosiewicz „Nie śmiem (tam, gdzie trzeba)".

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania