Newsy muzyczne

GLOSS z nowym singlem 'Microphone Shotgun'

Zespół GLOSS powraca z kolejnym singlem „Microphone Shotgun”. Utwór jest zapowiedzią albumu o tej samej nazwie, którego premiera odbędzie się wiosną 2021.

"Microphone Shotgun" to rockowa piosenka z zadziornym riffem, dużym bitem i bezczelnym tekstem. To społeczny komentarz do świata, który autor widzi codziennie. Chodzi o sprzeczności na poziomie społecznym i osobistym. Niczym para kłócąca się o to kto śpi po której stronie łóżka, stajemy się uparci, stawiamy na swoim i zapominamy o zrozumieniu i życzliwości. To samo dzieje się na poziomie całego społeczeństwa, dziś uwikłani w podziały po latach odkryjemy jak wielką to wszystko było stratą czasu. Przez brak doświadczenia, nie znajdując odpowiedzi w swojej głowie ludzie zaczęli opierać swoje opinie na tym co przeczytali w telefonie, a to jest dla nich toksyczne. Życie jest brutalne, trudne, zaskakujące i niesprawiedliwe.

Ludzie nie radzą sobie z wielu powodów. Również dlatego, że nie umieją wyrażać swoich uczuć albo cieszyć się zwykłą przechadzką po parku. To że myślisz że masz rację nie oznacza że naprawdę ją masz.Źródło: Agencja Wydawnicza Polskiego Radia

Pokrewne wątki:

Mars nie dla White Lies

2021-12-01

White Lies udostępnili dziś „I Don't Want To Go To Mars”, najnowszy utwór z nadchodzącego, szóstego albumu „As I Try Not To Fall Apart”, który ukaże się nakładem [PIAS] 18 lutego 2022 r.

Czytaj więcej...

Kolejna leśna opowieść Sarsy

2021-11-30

„La La Las” to już trzeci rozdział leśnych opowieści Sarsy. Utwór zapowiada „Runostany”, czyli nowy album artystki. Płyta światło dzienne ujrzy już w przyszłym roku.

Czytaj więcej...

Mariusz Duda zamyka pandemiczną trylogię

2021-11-30

Lider grupy Riverside nie zwalnia tempa i już 10 grudnia opublikuje kolejną solową płytę - tym razem zatytułowaną "Interior Drawings'.

Czytaj więcej...

Agressiva69 deformuje

2021-11-30

W połowie grudnia ukaże się nowe wydawnictwo klasyków polskiego industrialu Agressiva 69. Będzie to zapowiedź nowej płyty

Czytaj więcej...

Anne-Marie ponownie w Warszawie

2021-11-29

Brytyjska wokalistka wystąpi 17 sierpnia na letniej scenie warszawskiej Progresji.

Czytaj więcej...

Impact Festival wróci do Krakowa

2021-11-29

Po 3 latach przerwy Impact Festival wróci 6 lipca 2022 do krakowskiej Tauron Areny. Wystąpią: Five Finger Death Punch, Black Label Society i Hollywood Undead.

Czytaj więcej...

Debiut nowego zespołu Andrzeja Stasiuka

2021-11-29

Ukazała się pierwsza płyta trio Opla Stasiuk Trzaska.

Czytaj więcej...

Edyta Bartosiewicz śpiewa Różewicza

2021-11-28

Jest już dostępny pierwszy singiel z płyty “i milczeć i śpiewać. Piosenki z wierszy Tadeusza Różewicza” To utwór w wykonaniu Edyty Bartosiewicz „Nie śmiem (tam, gdzie trzeba)".

Czytaj więcej...

Zremiksowany Robert Cichy

2021-11-27

Wczoraj ukazała się płyta Roberta Cichego "3 & remixed".

Czytaj więcej...

Inga Mejer przedstawiła 'Afrodytę'

2021-11-27

"Afrodyta" to debiutancki singiel 22-letniej Ingi Mejer - kobiety, która zdecydowanie nie lubi się nudzić.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania