Newsy muzyczne

Lady Pank, Budka Suflera, Tilt i Siekiera na kasetach

Pracująca m.in. z polskim back katalogiem wytwórnia muzyczna MTJ powróciła właśnie do siedmiu kultowych tytułów. Dała im nowe życie wydając je na przeżywających swój renesans kasetach magnetofonowych.

Wśród odświeżonych przez MTJ albumów znalazły się wyłącznie perełki polskiego rocka. Od teraz na kasetach możecie znaleźć takie klasyki jak: „Unu” Perfectu, „Nowa Aleksandria” Siekiery, debiut Lady Pank, „Europa i Azja” Sztywnego Pala Azji, „Za ostatni grosz” Budki Suflera, „Tilt” Tiltu oraz pierwsze wydawnictwo Klausa Mitffocha.  

Znany m.in. wśród miłośników polskiego rocka z lat osiemdziesiątych dwudziestego wieku wydawca postanowił ożywić najpiękniejsze wspomnienia słuchaczy, którzy do dziś z rozrzewnieniem wspominają tamten okres w rodzimej muzyce rozrywkowej.

Wielu z nich cały czas ma w domach nie tylko kultowe kaseciaki, ale także bogate kolekcje nagrań na MC. Teraz te wszystkie zbiory mogą zostać uzupełnione o elegancko wydane kasety z legendarnymi albumami, które nie tylko dobrze brzmią, ale także pięknie wyglądają na półce. Ich wartość kolekcjonerska i archiwalna jest nie do przecenienia. 

Zamów klasykę polskiego rocka na kasetach:

Lady Pank - Lady Pank: https://www.mtj.pl/sklep/lady-pank/

Perfect - Unu: https://www.mtj.pl/sklep/unu/

Budka Suflera - Za ostatni grosz: https://www.mtj.pl/sklep/za-ostatni-grosz/

Tilt - Tilt: https://www.mtj.pl/sklep/tilt/

Siekiera - Nowa Aleksandria: https://www.mtj.pl/sklep/nowa-aleksandria/

Sztywny Pal Azji - Europa i Azja: https://www.mtj.pl/sklep/europa-i-azja/

Klaus Mitffoch - Klaus Mitffoch: https://www.mtj.pl/sklep/klaus-mitffoch/Źródło: MTJ

Pokrewne wątki:

Supergrupa Eddiego Veddera

2021-12-07

Eddie Vedder szykuje się do wydania solowej płyty „Earthling”, którą promować będzie na żywo ze swoją grupą, a w zasadzie supergrupą.

Czytaj więcej...

My Chemical Romance zagra w Warszawie

2021-12-06

Największa gwiazda emo-pop-punka wystąpi 9 czerwca 2022 na Dużej Letniej Scenie warszawskiego klubu Progresja.

Czytaj więcej...

The Cure wróci do Polski po 6 latach

2021-12-06

Grupa Roberta Smitha wystąpi 20 października 2022 w krakowskiej Tauron Arenie oraz 21 października w łódzkiej Atlas Arenie.

Czytaj więcej...

Wojciech Waglewski zaśpiewał wiersz Tadeusza Różewicza

2021-12-06

Ukazał się kolejny singiel z płyty “i milczeć i śpiewać. Piosenki z wierszy Tadeusza Różewicza”. Tym razem z twórczością słynnego poety zmierzył się Wojciech Waglewski .

Czytaj więcej...

Midnight Oil zagra ostatnie tournee

2021-12-04

Australijska grupa podała szczegóły nowej płyty "Resist", która będzie promowana ostatnią trasą koncertową w karierze tego zespołu.

Czytaj więcej...

Bracia Sarapata prezentują 'EP1'

2021-12-04

Ukazał się debiutancki album elektronicznego krakowskiego duetu Sarapata zatytułowany "EP1".

Czytaj więcej...

Warszawskie Pinn Dropp z nową ep-ką

2021-12-03

W grudniu 2021 roku ukaże się EP warszawskiej grupy Pinn Dropp „....Calling from Some Far Forgotten Land”. Wydawnictwo to jest zapowiedzią drugiego studyjnego krążka progrockowego zespołu, który w 2019 wydał bardzo dobrze przyjęty album „Perfectly Flawed”.

Czytaj więcej...

Hedone się nie wstydzi

2021-12-03

Dziś ukazała się nowa wersja utworu „Wstyd” pochodzącego z ostatniego, jak dotąd, albumu łódzkiej grupy Hedone „2020”. W klipie do tej piosenki wystąpił Guma z grupy Moskwa, który także w tej piosence gościnnie zaśpiewał.

Czytaj więcej...

Bluszcz zakwitł w 'Lasach Prywatnych'

2021-12-03

Wrocławski duet Bluszcz ujawnił nowy singiel "Lasy prywatne".

Czytaj więcej...

Ólafur Arnalds na dwóch koncertach w Polsce

2021-12-02

Wielokrotnie nagradzany islandzki artysta, kompozytor i producent Ólafur Arnalds powraca do koncertowania po wydaniu swojego monumentalnego albumu „Some kind of peace". Dwukrotnie nominowany do Grammy 2022 twórca wystąpi 30 czerwca w Cavatina Hall w Bielsku-Białej oraz 1 lipca we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania