Newsy muzyczne

Caroline Jop po raz pierwszy po angielsku

„Couldn’t get enough” to kolejna przejmująca piosenka młodej wokalistki z Warszawy, która tym razem śpiewa o uzależnieniu się od drugiego człowieka.

– Nienawidzę być zależna od innych, zwłaszcza… gdy sama do tego doprowadzam. „Couldn’t get enough” to piosenka właśnie o tym. – mówi Carolina Jop – Po powstaniu piosenki, zrozumiałam jak być zależną tylko i wyłącznie od siebie. Umiem słuchać siebie, doceniać siebie i przede wszystkim ufać sobie i swoim decyzjom. – dodaje artystka.

Caroline Jop to 20-letnia wokalistka z Warszawy, która ma na koncie już cztery autorskie utwory, z czego trzy ostatnie są częścią i zapowiedzią jej debiutanckiego albumu pt.: „Ventrem”. 20 kwietnia została opublikowana piosenka pt.: „na pierwszym planie”,  a 4 maja drugi utwór – „kwiaty”. Chwilę po opublikowaniu piosenki, została ona zauważona przez edytorów Spotify, którzy umieścili ją na popularnej playlście New Music Friday.

Utwór „couldn’t get enough” powstał we współpracy z wytwórnią muzyczną Delphy Records, która pomaga aspirującym wokalistom w tworzeniu swojego własnego materiału muzycznego. – Praca nad autorskim, debiutanckim albumem Karoliny to niezapomniana przygoda nie tylko dla samej artystki, ale także dla nas i całego zespołu w inkubatorze Delphy. Pięknie jest obserwować jak Karolina rozwija skrzydła i że jest dostrzegana przez coraz szersze grono odbiorców. Piosenka po piosence, słuchacze odkrywają prawdziwe wnętrze wokalistki. Opowieść trwa! – mówi Rafał Konieczny, właściciel wytwórni Delphy Records i producent wykonawczy albumu „Ventrem”.

Trzeci utwór, tym razem w języku angielskim, powstał we współpracy z Zuzanną Ossowską, znanej pod pseudonimem artystycznym OS.SO oraz z producentem muzycznym Łukaszem Bzowskim. Z kolei teledysk został wyreżyserowany przez znanego YouTubera Igora Leśniewskiego, czyli Ajgora Ignacego, a główną rolę gra w nim Antoni Sałaj („W głębi lasu”, „25 lat niewinności”, „Dywizjon 303”).

Album ”Ventrem” jest przelaniem wszystkich moich emocji, całego mojego wnętrza (stąd tytuł). W utworach jestem obnażona, opowiadam o smutku i samotności, które towarzyszą mi na co dzień. Zbiór tych piosenek to opowieść o moim życiu wewnętrznym, które pełne jest niezrozumienia, zagubienia, tęsknoty i strachu przed nieznanym. – opisuje Caroline Jop.

Caroline Jop nie tylko śpiewa, ale także jest aktywną działaczką na rzecz kotów. Na co dzień wspiera adopcję tych zwierząt współpracując m.in. ze schroniskiem w Korabiewicach i Fundacją Viva.Źródło: Delphy Records

Pokrewne wątki:

Low Roar na trzech koncertach w Polsce

2022-01-17

Low Roar czyli muzyczna wizja Ryana Karaziji wystąpi w maju na trzech koncertach w Polsce.

Czytaj więcej...

Lubelskie Tatvamasi wyda 'Etad Vai Tad'

2022-01-17

30 stycznia do sprzedaży trafi nowa płyta lubelskiego Tatvamasi zatytułowana 'Etad Vai Tad'.

Czytaj więcej...

Gitarowa mozaika od Moniki Dżuła-Radkiewicz

2022-01-17

Gdańska artystka Monika Dżuła-Radkiewicz wydała album "Guitar Mosaic" w cenionej oficynie Opus Series.

Czytaj więcej...

Cat Power wydała 'Covers'

2022-01-17

Covery zawsze zajmowały istotne miejsce w twórczości Chan Marshall, a 'Covers' dopełnia swoistą trylogię, po kolekcjach 'Jukebox' (2008) i 'The Covers Record' (2000).

Czytaj więcej...

Booze & Glory z nowym utworem 'Raising the Roof'

2022-01-15

Polsko-włosko-hiszpańska grupa Booze & Glory wydała pierwszy premierowy materiał od 2 lat. Jest to nowy singel "Raising the Roof".

Czytaj więcej...

Slash wydał nowy singel

2022-01-15

"Call Off the Dogs" to tytuł nowego singla grupy Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators. Jest to zapowiedź nowej płyty Slasha "4", która ukaże się 11 lutego.

Czytaj więcej...

The Drums zagra w Warszawie

2022-01-14

Amerykańska indie-popowa grupa The Drums wystąpi 7 kwietnia w warszawskiej Proximie.

Czytaj więcej...

Michał Wojtas nawiązał współpracę z Maxem Richterem

2022-01-14

Michał Wojtas znany z grup Amarok i Uniqplan wydał dziś solowy mini-album "Towards the Light". Jest to owoc jego współpracy ze znanym kompozytorem Maxem Richterem.

Czytaj więcej...

Muse z nowym utworem 'Won't Stand Down'

2022-01-14

Dwukrotni zdobywcy nagrody GRAMMY grupa Muse powrócili z nowym utworem 'Won't Stand Down', który ukazał się nakładem Warner Records.

Czytaj więcej...

Czy White Lies umrą?

2022-01-14

"Am I Really Going To Die" to kolejny singel grupy White Lies zapowiadający jej nowy album zatytułowany "As I Try Not To Fall Apart", który ukaże się nakładem [PIAS] w piątek 18 lutego.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania