Newsy muzyczne

Martin Gore zapowiada ep-kę z remixami

Po wydaniu „The Third Chimpanzee” na początku tego roku, Martin Gore, autor tekstów i członek kultowej formacji Depeche Mode, ogłosił premierę „The Third Chimpanzee Remixed”. EP-ka ukaże się 20 sierpnia nakładem wytwórni Mute.

Będzie to kolekcja remiksów i przeróbek utworów z "The Third Chimpanzee". „The Third Chimpanzee Remixed” ukaże się w limitowanej edycja na podwójnym kolorowym winylu, CD i cyfrowo.

Drugim utworem promującym nową EP-kę jest rewelacyjny remiks utworu "Vervet" autorstwa DJ-a techno i kolegi z Mute, Chrisa Liebinga. ""The Third Chimpanzee" Martina to dźwięki nie z tego świata. Zostać poproszonym przez jednego z najbardziej utalentowanych żyjących muzyków i poetów, o oficjalny remiks jednego z tych utworów... wciąż się szczypię” - mówi Liebing. 

Pierwszy przedsmak „The Third Chimpanzee Remixed” pojawił się w lutym za sprawą brazylijskiej ANNY, który otwiera wydawnictwo hipnotyzującym miksem pulsującego utworu Martina „Howler”. Na specjalnej edycji znalazły się również remiksy takich znanych artystów jak: JakJako, Jlin, Kangding, Rrose, Wehbba, The Exaltics, MoReVoX i Barker.

 



Foto: Travis Shinn
Źródło: PIAS Poland

Pokrewne wątki:

Kolejna leśna opowieść Sarsy

2021-11-30

„La La Las” to już trzeci rozdział leśnych opowieści Sarsy. Utwór zapowiada „Runostany”, czyli nowy album artystki. Płyta światło dzienne ujrzy już w przyszłym roku.

Czytaj więcej...

Mariusz Duda zamyka pandemiczną trylogię

2021-11-30

Lider grupy Riverside nie zwalnia tempa i już 10 grudnia opublikuje kolejną solową płytę - tym razem zatytułowaną "Interior Drawings'.

Czytaj więcej...

Agressiva69 deformuje

2021-11-30

W połowie grudnia ukaże się nowe wydawnictwo klasyków polskiego industrialu Agressiva 69. Będzie to zapowiedź nowej płyty

Czytaj więcej...

Anne-Marie ponownie w Warszawie

2021-11-29

Brytyjska wokalistka wystąpi 17 sierpnia na letniej scenie warszawskiej Progresji.

Czytaj więcej...

Impact Festival wróci do Krakowa

2021-11-29

Po 3 latach przerwy Impact Festival wróci 6 lipca 2022 do krakowskiej Tauron Areny. Wystąpią: Five Finger Death Punch, Black Label Society i Hollywood Undead.

Czytaj więcej...

Debiut nowego zespołu Andrzeja Stasiuka

2021-11-29

Ukazała się pierwsza płyta trio Opla Stasiuk Trzaska.

Czytaj więcej...

Edyta Bartosiewicz śpiewa Różewicza

2021-11-28

Jest już dostępny pierwszy singiel z płyty “i milczeć i śpiewać. Piosenki z wierszy Tadeusza Różewicza” To utwór w wykonaniu Edyty Bartosiewicz „Nie śmiem (tam, gdzie trzeba)".

Czytaj więcej...

Zremiksowany Robert Cichy

2021-11-27

Wczoraj ukazała się płyta Roberta Cichego "3 & remixed".

Czytaj więcej...

Inga Mejer przedstawiła 'Afrodytę'

2021-11-27

"Afrodyta" to debiutancki singiel 22-letniej Ingi Mejer - kobiety, która zdecydowanie nie lubi się nudzić.

Czytaj więcej...

Zapal Ruskiefajki

2021-11-26

Po debiutanckim singlu „Szatan kazał tańczyć”, który na YouTube odtworzono aż 7 milionów razy, a także featach u Kartky’ego, Majora SPZ i innych reprezentantów sceny hip-hopowej, nadszedł jej czas. Ruskiefajki zapowiada swój pierwszy album.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania