Newsy muzyczne

Mateuff’s Monday z nowym singlem 'Bardzo Bym Chciał'

"Bardzo bym chciał” to kolejny singiel spod uzdolnionych skrzydeł solowego projektu Mateuff’s Monday, czyli Mateusza Łempickiego. To również kolejna muzyczna propozycja od wytwórni Niebieski Label.

Bezradność, za dużo na głowie, narzucanie sobie stresu przez zbyt intensywne myślenie - to tylko niektóre czynniki, które sprawiają że zamykamy się we własnych głowach i wpadamy w pułapki, które sami na siebie zostawiliśmy. „Bardzo bym chciał” to pewnego rodzaju świeże spojrzenie na ten problem z perspektywy człowieka, który żyje ze świadomością tego, że jest w takiej pułapce i chce się z niej wydostać.

Mateuff’s Monday to solowy projekt Mateusza Łempickiego (gitarzysty zespołu Mushka) bazujący na muzyce indie  z domieszkami rocka, funku, bluesa, rapu i elektroniki. Mateusz swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku 14 lat, kiedy to zaczął uczyć się grać na gitarze. W roku 2018 rozpoczął swój solowy projekt, a w 2019 dołączył do zespołu Mushka, w którym gra do dziś. W 2020 roku wydał swój pierwszy album pod nazwą „Dwadzieścia” a już rok później kolejny - „Własne niebo”. Mateusz ciągle tworzy muzykę w swoim domowym studio, które jest jego miejscem na Ziemi.Źródło: Niebieski Label

Sorry Boys jadą na święta do domu

2021-12-01

Zespół Sorry Boys nagrał piosenkę o powrocie do domu na Święta, do której powstał klip zrealizowany na ulicach nocnej Warszawy.

Czytaj więcej...

Pierwsze szczegóły festiwalu World Wide Warsaw 2022

2021-12-01

Przyszłoroczna edycja World Wide Warsaw odbędzie się w dniach 31 marca - 2 kwietnia w kilkunastu lokalizacjach na terenie stolicy.

Czytaj więcej...

Mars nie dla White Lies

2021-12-01

White Lies udostępnili dziś „I Don't Want To Go To Mars”, najnowszy utwór z nadchodzącego, szóstego albumu „As I Try Not To Fall Apart”, który ukaże się nakładem [PIAS] 18 lutego 2022 r.

Czytaj więcej...

Kolejna leśna opowieść Sarsy

2021-11-30

„La La Las” to już trzeci rozdział leśnych opowieści Sarsy. Utwór zapowiada „Runostany”, czyli nowy album artystki. Płyta światło dzienne ujrzy już w przyszłym roku.

Czytaj więcej...

Mariusz Duda zamyka pandemiczną trylogię

2021-11-30

Lider grupy Riverside nie zwalnia tempa i już 10 grudnia opublikuje kolejną solową płytę - tym razem zatytułowaną "Interior Drawings'.

Czytaj więcej...

Agressiva69 deformuje

2021-11-30

W połowie grudnia ukaże się nowe wydawnictwo klasyków polskiego industrialu Agressiva 69. Będzie to zapowiedź nowej płyty

Czytaj więcej...

Anne-Marie ponownie w Warszawie

2021-11-29

Brytyjska wokalistka wystąpi 17 sierpnia na letniej scenie warszawskiej Progresji.

Czytaj więcej...

Impact Festival wróci do Krakowa

2021-11-29

Po 3 latach przerwy Impact Festival wróci 6 lipca 2022 do krakowskiej Tauron Areny. Wystąpią: Five Finger Death Punch, Black Label Society i Hollywood Undead.

Czytaj więcej...

Debiut nowego zespołu Andrzeja Stasiuka

2021-11-29

Ukazała się pierwsza płyta trio Opla Stasiuk Trzaska.

Czytaj więcej...

Edyta Bartosiewicz śpiewa Różewicza

2021-11-28

Jest już dostępny pierwszy singiel z płyty “i milczeć i śpiewać. Piosenki z wierszy Tadeusza Różewicza” To utwór w wykonaniu Edyty Bartosiewicz „Nie śmiem (tam, gdzie trzeba)".

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania