Newsy muzyczne

Rob Flynn gościem Once Human

ONCE HUMAN zaprezentowali nowy singiel „Deadlock” z udziałem Robba Flynna z Machine Head. Utwór będzie częścią albumu „Scar Weaver”, który ukaże się w lutym 2022 roku

Nowa płyta, która powstawała przez ostatnie 2 lata, jest zdecydowanym krokiem naprzód. Mając dodatkowy rok, spowodowany lockdownem, zespół mógł na nowo zdefiniować swoje brzmienie, którego inspiracją jest Max Karon, nowy członek zespołu. Rezultatem tego jest nowoczesny metal, z najlepszymi wokalami jakie do tej pory nagrała Lauren Hart.

Jednym z ważniejszych utworów na nowej płycie jest „Deadlock”, z gościnnym udziałem Robba Flynna z Machine Head. „To było niesamowite! Nie mogłam w to uwierzyć, dopóki nie dostaliśmy jego partii i nie usłyszałam jego głosu w naszym kawałku. Wymyślił nowy refren, który był świetny i ten refren został w utworze” mówi Lauren.

Zespół ONCE HUMAN powstał w 2014 roku i od tego czasu ugruntowuje swoją pozycję na rynku nowoczesnego metalu. Założyciel i gitarzysta grupy, Logan Mader (ex-Machine Head) oraz wokalistka Lauren Hart mieli dobre przeczucie i poświęcili się koncertom oraz uchwyceniu ich energii przy nagrywaniu nowych utworów. Do tej pory Once Human wydał dwa albumy, „The Life I Remember” (2015) i „Evolution” (2017)

W skład zespołu wchodzą także basista Damien Rainaud, perkusista Dillon Trollope i gitarzysta Max Karon.Źródło: Mystic Production

Pokrewne wątki:

Midnight Oil zagra ostatnie tournee

2021-12-04

Australijska grupa podała szczegóły nowej płyty "Resist", która będzie promowana ostatnią trasą koncertową w karierze tego zespołu.

Czytaj więcej...

Bracia Sarapata prezentują 'EP1'

2021-12-04

Ukazał się debiutancki album elektronicznego krakowskiego duetu Sarapata zatytułowany "EP1".

Czytaj więcej...

Warszawskie Pinn Dropp z nową ep-ką

2021-12-03

W grudniu 2021 roku ukaże się EP warszawskiej grupy Pinn Dropp „....Calling from Some Far Forgotten Land”. Wydawnictwo to jest zapowiedzią drugiego studyjnego krążka progrockowego zespołu, który w 2019 wydał bardzo dobrze przyjęty album „Perfectly Flawed”.

Czytaj więcej...

Hedone się nie wstydzi

2021-12-03

Dziś ukazała się nowa wersja utworu „Wstyd” pochodzącego z ostatniego, jak dotąd, albumu łódzkiej grupy Hedone „2020”. W klipie do tej piosenki wystąpił Guma z grupy Moskwa, który także w tej piosence gościnnie zaśpiewał.

Czytaj więcej...

Bluszcz zakwitł w 'Lasach Prywatnych'

2021-12-03

Wrocławski duet Bluszcz ujawnił nowy singiel "Lasy prywatne".

Czytaj więcej...

Ólafur Arnalds na dwóch koncertach w Polsce

2021-12-02

Wielokrotnie nagradzany islandzki artysta, kompozytor i producent Ólafur Arnalds powraca do koncertowania po wydaniu swojego monumentalnego albumu „Some kind of peace". Dwukrotnie nominowany do Grammy 2022 twórca wystąpi 30 czerwca w Cavatina Hall w Bielsku-Białej oraz 1 lipca we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki.

Czytaj więcej...

Paula Roma uziemiona

2021-12-02

"Uziemienie" to pierwszy singiel zapowiadający nowy album, nad którym aktualnie pracuje Paula Roma wraz z producentem Jurkiem Zagórskim.

Czytaj więcej...

Jakub Skorupa zaprasza na 'Barbórkę'

2021-12-02

Nowy singel artysty okrzykniętego kandydatem do Polskiego Debiutu Roku oraz plan jego pierwszej trasy koncertowej.

Czytaj więcej...

Sorry Boys jadą na święta do domu

2021-12-01

Zespół Sorry Boys nagrał piosenkę o powrocie do domu na Święta, do której powstał klip zrealizowany na ulicach nocnej Warszawy.

Czytaj więcej...

Pierwsze szczegóły festiwalu World Wide Warsaw 2022

2021-12-01

Przyszłoroczna edycja World Wide Warsaw odbędzie się w dniach 31 marca - 2 kwietnia w kilkunastu lokalizacjach na terenie stolicy.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania