Newsy muzyczne

Within Temptation zaprasza na widowisko on-line

Wczoraj premierę miał oficjalny teledysk grupy Within Temptation, który zrealizowany został do najnowszego singla zespołu ‘Shed My Skin’. Klip ukazał się na dzień przed widowiskiem online zespołu “The Aftermath – A Show In A Virtual Reality”, które odbędzie się dziś i jutro.

The Aftermath to widowisko napędzane najnowocześniejszą technologią, która umożliwia zespołowi zagranie na poziomie – dosłownie – nie z tego świata! Widowisko,rozgrywać się będzie w czterech różnych światach, a formacja i widzowie będą świadkami następstw zagłady ludzkości.Klip do utworu “Shed My Skin” (feat. Annisokay) zapowiada to niesamowite show, w którym udział wezmą również goście specjalni, występując w elektryzujących duetach, w jeszcze bardziej efektownych sceneriach.  

Kup bilety na „The Aftermath” TUTAJ.

Shed My Skin”

Utwór ten powstał we współpracy z niemiecką metalcore’ową grupą Annisokay. Efektem tej kolaboracji jest szczery, metalowy hymn.Sharon den Adel: “’Shed My Skin’ obraca się wokół radzenia sobie z nieuniknionymi zmianami w życiu. Chodzi o to, by stać się osobą, którą mamy być, nawet jeśli oznacza to utratę ludzi, których kochamy, od których się oddaliliśmy. Prawdziwy rozwój zaczyna się tam, gdzie kończą się strefy komfortu i właśnie o tym jest ta piosenka: jeśli się nie zmieniamy, nie rozwijamy się. Jeśli się nie rozwijamy, tak naprawdę nie żyjemy”.

W najbliższych kilkunastu miesiącach Within Temptation wystąpi dwukrotnie w Polsce: 18 marca 2022 roku w Arenie Gliwice oraz 11 czerwca 2022 roku na warszawskim PGE Narodowym jako support Iron Maiden. 


Pokrewne wątki:

Sorry Boys jadą na święta do domu

2021-12-01

Zespół Sorry Boys nagrał piosenkę o powrocie do domu na Święta, do której powstał klip zrealizowany na ulicach nocnej Warszawy.

Czytaj więcej...

Pierwsze szczegóły festiwalu World Wide Warsaw 2022

2021-12-01

Przyszłoroczna edycja World Wide Warsaw odbędzie się w dniach 31 marca - 2 kwietnia w kilkunastu lokalizacjach na terenie stolicy.

Czytaj więcej...

Mars nie dla White Lies

2021-12-01

White Lies udostępnili dziś „I Don't Want To Go To Mars”, najnowszy utwór z nadchodzącego, szóstego albumu „As I Try Not To Fall Apart”, który ukaże się nakładem [PIAS] 18 lutego 2022 r.

Czytaj więcej...

Kolejna leśna opowieść Sarsy

2021-11-30

„La La Las” to już trzeci rozdział leśnych opowieści Sarsy. Utwór zapowiada „Runostany”, czyli nowy album artystki. Płyta światło dzienne ujrzy już w przyszłym roku.

Czytaj więcej...

Mariusz Duda zamyka pandemiczną trylogię

2021-11-30

Lider grupy Riverside nie zwalnia tempa i już 10 grudnia opublikuje kolejną solową płytę - tym razem zatytułowaną "Interior Drawings'.

Czytaj więcej...

Agressiva69 deformuje

2021-11-30

W połowie grudnia ukaże się nowe wydawnictwo klasyków polskiego industrialu Agressiva 69. Będzie to zapowiedź nowej płyty

Czytaj więcej...

Anne-Marie ponownie w Warszawie

2021-11-29

Brytyjska wokalistka wystąpi 17 sierpnia na letniej scenie warszawskiej Progresji.

Czytaj więcej...

Impact Festival wróci do Krakowa

2021-11-29

Po 3 latach przerwy Impact Festival wróci 6 lipca 2022 do krakowskiej Tauron Areny. Wystąpią: Five Finger Death Punch, Black Label Society i Hollywood Undead.

Czytaj więcej...

Debiut nowego zespołu Andrzeja Stasiuka

2021-11-29

Ukazała się pierwsza płyta trio Opla Stasiuk Trzaska.

Czytaj więcej...

Edyta Bartosiewicz śpiewa Różewicza

2021-11-28

Jest już dostępny pierwszy singiel z płyty “i milczeć i śpiewać. Piosenki z wierszy Tadeusza Różewicza” To utwór w wykonaniu Edyty Bartosiewicz „Nie śmiem (tam, gdzie trzeba)".

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania