Newsy muzyczne

Alicja Sękowska nie śpi do rana

Gwiazda telewizji Alicja Sękowska w nowej muzycznej odsłonie. Nowy singel "Nie śpię do rana".

Po dobrze przyjętym singlu "Inni" z gościnnym udziałem Jacka Moore (syna legendarnego Gary'ego Moore) nadszedł czas na zupełnie nową odsłonę Alicji Sękowskiej. Tym razem wokalistka proponuje utwór w sam raz na lato.

"Nie śpię do rana" to lekki, radosny utwór o euforii, jaką wywołuje w nas zakochanie.

Muzykę do utworu skomponował Tomasz Lubert - kompozytor, gitarzysta, producent muzyczny, założyciel zespołów Virgin, Video i Volver, wraz z Patrycją Kosiarkiewicz - wokalistką, kompozytorką, autorką wielu znanych hitów, między innymi "Idealnie" Sound ’n’ Grace czy "Pokonaj siebie" Feel i Iwony Węgrowskiej.
Patrycja odpowiedzialna jest również za warstwę tekstową singla Alicji.

Producentem utworu jest Chris Aiken, znany ze współpracy z najpopularniejszymi artystami na polskiej scenie muzycznej, między innymi Edytą Górniak, Margaret i Viki Gabor.

"Nie śpię do rana" to lekki, radosny i przyjemny utwór, który mówi o zakochaniu, o tym jakie emocje w początkowej fazie wywołuje w nas to uczucie, o euforii z tym związanej i poczuciu "oderwania się od ziemi" - tak o utworze mówi Alicja.

 

Alicja Sękowska - wokalistka, autorka tekstów i melodii. Reporterka i prezenterka telewizyjna, specjalizująca się w muzyce i kulturze, prowadząca  autorski program o tematyce lifestyle'owej "Ale się dzieje" na antenie TVP Kobieta. Na swoim koncie ma kilka wydanych utworów. Jej poprzedni singiel, "Inni" wydany w październiku 2020, powstał we współpracy z brytyjskim gitarzystą Jackiem Moore, synem legendarnego Gary'ego Moore.


Warszawskie Pinn Dropp z nową ep-ką

2021-12-03

W grudniu 2021 roku ukaże się EP warszawskiej grupy Pinn Dropp „....Calling from Some Far Forgotten Land”. Wydawnictwo to jest zapowiedzią drugiego studyjnego krążka progrockowego zespołu, który w 2019 wydał bardzo dobrze przyjęty album „Perfectly Flawed”.

Czytaj więcej...

Hedone się nie wstydzi

2021-12-03

Dziś ukazała się nowa wersja utworu „Wstyd” pochodzącego z ostatniego, jak dotąd, albumu łódzkiej grupy Hedone „2020”. W klipie do tej piosenki wystąpił Guma z grupy Moskwa, który także w tej piosence gościnnie zaśpiewał.

Czytaj więcej...

Bluszcz zakwitł w 'Lasach Prywatnych'

2021-12-03

Wrocławski duet Bluszcz ujawnił nowy singiel "Lasy prywatne".

Czytaj więcej...

Ólafur Arnalds na dwóch koncertach w Polsce

2021-12-02

Wielokrotnie nagradzany islandzki artysta, kompozytor i producent Ólafur Arnalds powraca do koncertowania po wydaniu swojego monumentalnego albumu „Some kind of peace". Dwukrotnie nominowany do Grammy 2022 twórca wystąpi 30 czerwca w Cavatina Hall w Bielsku-Białej oraz 1 lipca we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki.

Czytaj więcej...

Paula Roma uziemiona

2021-12-02

"Uziemienie" to pierwszy singiel zapowiadający nowy album, nad którym aktualnie pracuje Paula Roma wraz z producentem Jurkiem Zagórskim.

Czytaj więcej...

Jakub Skorupa zaprasza na 'Barbórkę'

2021-12-02

Nowy singel artysty okrzykniętego kandydatem do Polskiego Debiutu Roku oraz plan jego pierwszej trasy koncertowej.

Czytaj więcej...

Sorry Boys jadą na święta do domu

2021-12-01

Zespół Sorry Boys nagrał piosenkę o powrocie do domu na Święta, do której powstał klip zrealizowany na ulicach nocnej Warszawy.

Czytaj więcej...

Pierwsze szczegóły festiwalu World Wide Warsaw 2022

2021-12-01

Przyszłoroczna edycja World Wide Warsaw odbędzie się w dniach 31 marca - 2 kwietnia w kilkunastu lokalizacjach na terenie stolicy.

Czytaj więcej...

Mars nie dla White Lies

2021-12-01

White Lies udostępnili dziś „I Don't Want To Go To Mars”, najnowszy utwór z nadchodzącego, szóstego albumu „As I Try Not To Fall Apart”, który ukaże się nakładem [PIAS] 18 lutego 2022 r.

Czytaj więcej...

Kolejna leśna opowieść Sarsy

2021-11-30

„La La Las” to już trzeci rozdział leśnych opowieści Sarsy. Utwór zapowiada „Runostany”, czyli nowy album artystki. Płyta światło dzienne ujrzy już w przyszłym roku.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania