Newsy muzyczne

Coraz bliżej nowej płyty Smash Into Pieces

27 sierpnia ukaże się nowy album formacji Smash Into Pieces zatytułowany "A New Horizon". Ukazał się nowy klip do kompozycji "Glow In The Dark".

Smash Into Pieces to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się skandynawskich kapel na polu alternatywnego rocka. Zespół ma na koncie 5 albumów studyjnych, a na wszystkich platformach single oraz charakterystyczne, zrealizowane z kinowym rozmachem teledyski, zyskały już ponad 375 mln odtworzeń. 

W sierpniu zeszłego roku zespół wydał album “Arcadia”, który był czymś więcej niż zwykłą płytą, był to początek historii, w której przy pomocy niezwykłych teledysków formacja odkrywała przed słuchaczami nowy, cyfrowy świat, świat Arkadii.

Po 2 latach ciężkiej pracy, 23 nagranych utworach, 2 albumach, 2 sezonach filmowych z ponad 20 odcinkami, Smash Into Pieces kończy erę ARCADII!

27 sierpnia ukaże się szósty album studyjny formacji, “A NEW HORIZON”, ale przed premierą płyty zespół wypuścił jeszcze jeden singiel… “GLOW IN THE DARK”.

Jak sama grupa zapowiada, to najbardziej bezpośredni, wybuchowy i surowy rockowy utwór ze wszystkich dotychczas zawartych na tym albumie: „Mamy nadzieję, że spodoba Wam się ten numer z jego brutalną surowością, którą dodaje do tego albumu.Stworzenie tego utworu sprawiło nam niesamowitą frajdę”.

„…Bitwa może się skończyła, ale wojna dopiero się zaczęła.

Nie ma już odwrotu.Ghostis chce, aby wszyscy dołączyli do idealnego wirtualnego świata i nie przyjmuje odmowy.Ruch oporu, kierowany przez Apoca, chce pozostać w rzeczywistości.Arkadia podzielona jest na dwie strony, a wojna jest nieunikniona. 

Gdy zaczyna się bitwa, Ghostis zamyka Arcadię w całkowitej ciemności.W całkowitym mroku Ruch Oporu nie będzie miał szans z maszynami Ghostisa.Ale Ghostis zapomniał, że pozostała jeszcze jedna smuga światła: blask, którego źródłem jest sam Apoc!”

Zespół zapowiada także liczne występy. Potwierdzono już ponad 60 koncertów, wśród których znajduje się też trasa “Worlds Collide Tour”, gdzie kapela występować będzie u boku Evanescence i Within Temptation.


Pokrewne wątki:

Warszawskie Pinn Dropp z nową ep-ką

2021-12-03

W grudniu 2021 roku ukaże się EP warszawskiej grupy Pinn Dropp „....Calling from Some Far Forgotten Land”. Wydawnictwo to jest zapowiedzią drugiego studyjnego krążka progrockowego zespołu, który w 2019 wydał bardzo dobrze przyjęty album „Perfectly Flawed”.

Czytaj więcej...

Hedone się nie wstydzi

2021-12-03

Dziś ukazała się nowa wersja utworu „Wstyd” pochodzącego z ostatniego, jak dotąd, albumu łódzkiej grupy Hedone „2020”. W klipie do tej piosenki wystąpił Guma z grupy Moskwa, który także w tej piosence gościnnie zaśpiewał.

Czytaj więcej...

Bluszcz zakwitł w 'Lasach Prywatnych'

2021-12-03

Wrocławski duet Bluszcz ujawnił nowy singiel "Lasy prywatne".

Czytaj więcej...

Ólafur Arnalds na dwóch koncertach w Polsce

2021-12-02

Wielokrotnie nagradzany islandzki artysta, kompozytor i producent Ólafur Arnalds powraca do koncertowania po wydaniu swojego monumentalnego albumu „Some kind of peace". Dwukrotnie nominowany do Grammy 2022 twórca wystąpi 30 czerwca w Cavatina Hall w Bielsku-Białej oraz 1 lipca we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki.

Czytaj więcej...

Paula Roma uziemiona

2021-12-02

"Uziemienie" to pierwszy singiel zapowiadający nowy album, nad którym aktualnie pracuje Paula Roma wraz z producentem Jurkiem Zagórskim.

Czytaj więcej...

Jakub Skorupa zaprasza na 'Barbórkę'

2021-12-02

Nowy singel artysty okrzykniętego kandydatem do Polskiego Debiutu Roku oraz plan jego pierwszej trasy koncertowej.

Czytaj więcej...

Sorry Boys jadą na święta do domu

2021-12-01

Zespół Sorry Boys nagrał piosenkę o powrocie do domu na Święta, do której powstał klip zrealizowany na ulicach nocnej Warszawy.

Czytaj więcej...

Pierwsze szczegóły festiwalu World Wide Warsaw 2022

2021-12-01

Przyszłoroczna edycja World Wide Warsaw odbędzie się w dniach 31 marca - 2 kwietnia w kilkunastu lokalizacjach na terenie stolicy.

Czytaj więcej...

Mars nie dla White Lies

2021-12-01

White Lies udostępnili dziś „I Don't Want To Go To Mars”, najnowszy utwór z nadchodzącego, szóstego albumu „As I Try Not To Fall Apart”, który ukaże się nakładem [PIAS] 18 lutego 2022 r.

Czytaj więcej...

Kolejna leśna opowieść Sarsy

2021-11-30

„La La Las” to już trzeci rozdział leśnych opowieści Sarsy. Utwór zapowiada „Runostany”, czyli nowy album artystki. Płyta światło dzienne ujrzy już w przyszłym roku.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania