Newsy muzyczne

Strachy Na Lachy anonsują nową płytę

Nowy album na winylu, płycie CD oraz kasecie magnetofonowej pojawi się już w środę 1 września w samo południe w sklepie SP Records. Wydawnictwo ukaże się już 1 października, wkrótce także odbędzie się premiera singla zapowiadającego album, zatytułowanego "Zachmurzony w Tobie".

Zapowiadane wydawnictwo to pierwszy od kilku lat album studyjny Strachów na Lachy, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów rockowych. Grabaż i jego formacja na nowym wydawnictwie sięgają do elektronicznych inspiracji, ciekawych brzmień i intrygujących rytmów. Nie zabraknie także poetyckich, pełnych subtelności tekstów, które stanowią znak firmowy zespołu. Album ukaże się 1 października nakładem wytwórni SP Records.

3 września premierę będzie mieć natomiast kolejny utwór zapowiadający album - "Zachmurzony w Tobie". Subtelny, poetycki tekst, spotyka tu ciekawe brzmienie, w którym pobrzmiewają rockowe i elektroniczne inspiracje.

Album ukaże się na CD, kasecie magnetofonowej, a także na winylu. Będzie to najwyższej jakości wydanie jednopłytowe (1x180 gram), w trzech wersjach kolorystycznych - czerwonej, czarnej i żółtej (transparentnej). Płyty wydane zostaną w poligrafii typu gatefold, a wszystkie egzemplarze będą ręcznie numerowane. Każdy album winylowy będzie zawierać wkładkę z autografami muzyków! Limit nakładu ustalą sami kupujący - płyta będzie sprzedawana tylko przez tydzień, od 1 do 7 września do godziny 11:59. Po tym terminie nie będzie możliwości zakupu albumu.

Dla miłośników analogowego brzmienia mamy także kasety MC w najwyższej jakości, a dla wszystkich - koszulki, bluzy i plakaty promujące płytę. W przedsprzedaży będzie można zamówić również płyty z autografem - każda płyta CD zamówiona do 27 września włącznie będzie opatrzona autografami członków zespołu.

To jednak nie koniec atrakcji! Wydawca przygotował szereg niespodzianek...
- podaj w komentarzu do zamówienia swój nick na Instagramie i obserwuj konto SP Records (https://www.instagram.com/sp_records/), to warunek konieczny - otrzymasz GWARANTOWANĄ niespodziankę! Prócz tego spośród followersów biorących udział w akcji wybierzemy osoby, do których trafią nagrody specjalne - winyle, kasety, koszulki, prezenty od członków zespołu i wiele innych! Będziemy je codziennie ujawniać na naszym Instagramowym koncie, zatem już dziś zapraszamy do obserwowania;
- do każdego zamówienia zawierającego płytę winylową dołączamy niespodziankę (jedna sztuka na jedno zamówienie, bez względu na liczbę zamówionych winyli);
- w płytach CD z autografami ukryte będą niespodzianki - wejściówki na koncerty Strachów!Źródło: SP Records

Pokrewne wątki:

Midnight Oil zagra ostatnie tournee

2021-12-04

Australijska grupa podała szczegóły nowej płyty "Resist", która będzie promowana ostatnią trasą koncertową w karierze tego zespołu.

Czytaj więcej...

Bracia Sarapata prezentują 'EP1'

2021-12-04

Ukazał się debiutancki album elektronicznego krakowskiego duetu Sarapata zatytułowany "EP1".

Czytaj więcej...

Warszawskie Pinn Dropp z nową ep-ką

2021-12-03

W grudniu 2021 roku ukaże się EP warszawskiej grupy Pinn Dropp „....Calling from Some Far Forgotten Land”. Wydawnictwo to jest zapowiedzią drugiego studyjnego krążka progrockowego zespołu, który w 2019 wydał bardzo dobrze przyjęty album „Perfectly Flawed”.

Czytaj więcej...

Hedone się nie wstydzi

2021-12-03

Dziś ukazała się nowa wersja utworu „Wstyd” pochodzącego z ostatniego, jak dotąd, albumu łódzkiej grupy Hedone „2020”. W klipie do tej piosenki wystąpił Guma z grupy Moskwa, który także w tej piosence gościnnie zaśpiewał.

Czytaj więcej...

Bluszcz zakwitł w 'Lasach Prywatnych'

2021-12-03

Wrocławski duet Bluszcz ujawnił nowy singiel "Lasy prywatne".

Czytaj więcej...

Ólafur Arnalds na dwóch koncertach w Polsce

2021-12-02

Wielokrotnie nagradzany islandzki artysta, kompozytor i producent Ólafur Arnalds powraca do koncertowania po wydaniu swojego monumentalnego albumu „Some kind of peace". Dwukrotnie nominowany do Grammy 2022 twórca wystąpi 30 czerwca w Cavatina Hall w Bielsku-Białej oraz 1 lipca we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki.

Czytaj więcej...

Paula Roma uziemiona

2021-12-02

"Uziemienie" to pierwszy singiel zapowiadający nowy album, nad którym aktualnie pracuje Paula Roma wraz z producentem Jurkiem Zagórskim.

Czytaj więcej...

Jakub Skorupa zaprasza na 'Barbórkę'

2021-12-02

Nowy singel artysty okrzykniętego kandydatem do Polskiego Debiutu Roku oraz plan jego pierwszej trasy koncertowej.

Czytaj więcej...

Sorry Boys jadą na święta do domu

2021-12-01

Zespół Sorry Boys nagrał piosenkę o powrocie do domu na Święta, do której powstał klip zrealizowany na ulicach nocnej Warszawy.

Czytaj więcej...

Pierwsze szczegóły festiwalu World Wide Warsaw 2022

2021-12-01

Przyszłoroczna edycja World Wide Warsaw odbędzie się w dniach 31 marca - 2 kwietnia w kilkunastu lokalizacjach na terenie stolicy.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania