Newsy muzyczne

'Wszyscy są pijani' od Djengi

Djengi prezentują najnowszy singiel „Wszyscy pijani”, który bez wątpienia usłyszycie na wielu nadchodzących imprezach. Utwór jest dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych.

Wiecie jak to bywa na weselach – zawsze ktoś jest TYM wujkiem, który wszystkich zawstydza; TYM ziomkiem Pana Młodego, który myśli, że jest wodzirejem imprezy; TĄ dziewczyną, która z eleganckiej damy, staje się lwem parkietu i zamyka imprezę o 6 rano dopytując, gdzie jest jeszcze wino. 

To wszystko i więcej zobaczycie w klipie z filmu „Teściowie” (premiera kinowa 10 września), a nie zobaczycie w kinie. 

Djengi to projekt muzyczny, który zadebiutował w sieci pod koniec czerwca 2021 roku. Do tej pory światło dzienne ujrzały dwa single - ,,Piniondze” oraz ,,Mielno”. Co ciekawe, projekt został zainicjowany bez ujawniania twarzy jego składu! 

Djengi tworzą Michał Gała oraz Radosław Kapias - dwójka przyjaciół, która na co dzień aktywnie działa w internecie. Od lat kochają muzykę i wreszcie zdecydowali się także ją tworzyć.


 


Źródło: Wydawnictwo Agora

Kolejna leśna opowieść Sarsy

2021-11-30

„La La Las” to już trzeci rozdział leśnych opowieści Sarsy. Utwór zapowiada „Runostany”, czyli nowy album artystki. Płyta światło dzienne ujrzy już w przyszłym roku.

Czytaj więcej...

Mariusz Duda zamyka pandemiczną trylogię

2021-11-30

Lider grupy Riverside nie zwalnia tempa i już 10 grudnia opublikuje kolejną solową płytę - tym razem zatytułowaną "Interior Drawings'.

Czytaj więcej...

Agressiva69 deformuje

2021-11-30

W połowie grudnia ukaże się nowe wydawnictwo klasyków polskiego industrialu Agressiva 69. Będzie to zapowiedź nowej płyty

Czytaj więcej...

Anne-Marie ponownie w Warszawie

2021-11-29

Brytyjska wokalistka wystąpi 17 sierpnia na letniej scenie warszawskiej Progresji.

Czytaj więcej...

Impact Festival wróci do Krakowa

2021-11-29

Po 3 latach przerwy Impact Festival wróci 6 lipca 2022 do krakowskiej Tauron Areny. Wystąpią: Five Finger Death Punch, Black Label Society i Hollywood Undead.

Czytaj więcej...

Debiut nowego zespołu Andrzeja Stasiuka

2021-11-29

Ukazała się pierwsza płyta trio Opla Stasiuk Trzaska.

Czytaj więcej...

Edyta Bartosiewicz śpiewa Różewicza

2021-11-28

Jest już dostępny pierwszy singiel z płyty “i milczeć i śpiewać. Piosenki z wierszy Tadeusza Różewicza” To utwór w wykonaniu Edyty Bartosiewicz „Nie śmiem (tam, gdzie trzeba)".

Czytaj więcej...

Zremiksowany Robert Cichy

2021-11-27

Wczoraj ukazała się płyta Roberta Cichego "3 & remixed".

Czytaj więcej...

Inga Mejer przedstawiła 'Afrodytę'

2021-11-27

"Afrodyta" to debiutancki singiel 22-letniej Ingi Mejer - kobiety, która zdecydowanie nie lubi się nudzić.

Czytaj więcej...

Zapal Ruskiefajki

2021-11-26

Po debiutanckim singlu „Szatan kazał tańczyć”, który na YouTube odtworzono aż 7 milionów razy, a także featach u Kartky’ego, Majora SPZ i innych reprezentantów sceny hip-hopowej, nadszedł jej czas. Ruskiefajki zapowiada swój pierwszy album.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania