Newsy muzyczne

Rafał Pietrzak z 'Love Island' w nowym klipie Oleny

Wokalistka Olena wydała kolejny singel z jej drugiego albumu "ROSE".

Nowy singel Oleny "Leave You " zaskakuje ciekawymi i nieoczywistymi wokalizami. Głęboki i niski głos Oleny w połączeniu z nowoczesnym brzmieniem muzyki z pogranicza popu i hip-hopowych bitów otula słuchacza i wprowadza w stan głębokiego relaksu. 

Wokalistka ma też nielada gratkę dla fanów. W romantycznym i minimalistycznym klipie promującym singel obok Oleny wystąpił gość specjalny. Mowa o Rafale Pietrzaku znanym szerszemu odbiorcy m.in. z udziału w programie rozrywkowym Love Island. Duet subtelnie wcielił się w rolę zakochanej pary - łagodne objęcia, delikatny taniec - musicie to zobaczyć! Piękne, zmysłowe i pełne czułości kadry bardzo trafnie podkreślają nastrój utworu. Zachęcamy do obejrzenia klipu zrealizowanego w żyrardowskiej Klubokawiarni Friendzone. 

Leave You to siódmy singel promujący drugą płytę Oleny pt. ROSE. Album spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem krytyków muzycznych i fanów wokalistki. Obecnie Olena jest w trakcie organizacji mini trasy koncertowej promującej wydawnictwo.

Autorem muzyki jest Olena i SHDOW, autorką tekstu jest Olena. Teledysk został nagranyw  klimatycznym wnętrzu Klubokawiarni Friendzone w Żyrardowie. Zdjęcia i montaż - Kamil Banaszek.

Piosenkę znajdziecie na ulubionych portalach streamingowych:
https://id.ffm.to/leaveyou

 


Pokrewne wątki:

Snow o trzy ćwierci od śmierci

2022-05-23

Stacjonująca w Brzeszczach grupa Snow wydała singel o tajemniczym tytule "Trzy ćwierci od śmierci", który jest zapowiedzią debiutanckiej płyty zaplanowanej na jesień tego roku.

Czytaj więcej...

Marek Kościkiewicz z nową wersją 'Statków Na Niebie'

2022-05-22

„Statki na niebie” to jeden z największych przebojów grupy De Mono, pochodzący z jej albumu „Stop” z 1992 roku. Autorem jego muzyki i słów jest Marek Kościkiewicz, przez lata gitarzysta i producenta płyt De Mono. Nowa wersja piosenki w wykonaniu samego Marka Kościkiewicza powstała z okazji jubileuszu 35-lecia pracy twórczej artysty. Zapowiada ona planowaną na jesień trasę koncertową, a także epkę z premierowymi utworami.

Czytaj więcej...

Lanberry na niedzielę

2022-05-21

Lanberry konsekwentnie prezentuje nowe single, które pokazują kolejne odsłony jej nowej, artystycznej drogi. Gdzie zmierza Lanberry i jaki cel sobie obrała? Odpowiedź znajdziecie w singlu Niedziela, choć nie tylko jedna odpowiedź będzie poprawna.

Czytaj więcej...

Midge Ure wróci do Warszawy

2022-05-20

Były wokalista grupy Ultravox wystąpi w warszawskiej Progresji 29 października.

Czytaj więcej...

Lubelskie Na Tak wypuściło 'Ptaki'

2022-05-20

Ukazał się kolejny singel z nowej czwartej już płyty grupy Na Tak zatytułowanej "Trzymaj się".

Czytaj więcej...

Vangelis nie żyje

2022-05-19

W wieku 79 lat zmarł słynny kompozytor muzyki filmowej Vangelis.

Czytaj więcej...

'Zjednoczone stany' Damiana Ukeje

2022-05-19

Damian Ukeje wydał nowy singel zatytułowany "Zjednoczone Stany".

Czytaj więcej...

ROME (Jerome Reuter) na trzech koncertach w Polsce

2022-05-19

Po długiej, pandemicznej przerwie Jerome ROME Reuter znów rusza w trasę promując swój nowy materiał: zapowiadana kolejna płyta luksemburskiego barda, która ukaże się w tym roku będzie jego szesnastym albumem, po wydanych niedawno „Parlez-Vous Hate?” (2021) i „The Lone Furrow”.

Czytaj więcej...

Danger Mouse i Black Thought wydadzą wspólną płytę

2022-05-18

Danger Mouse i Black Thought oficjalnie zapowiedzieli swój wspólny album „Cheat Codes”, który ukaże się 12 sierpnia nakładem wytwórni BMG. Wraz z ogłoszeniem daty premiery krążka do sieci trafił pierwszy singiel i teledysk zapowiadający album - "No Gold Teeth" .

Czytaj więcej...

Editors wystąpią w Krakowie

2022-05-18

Editors zagrają 12 października 2022 w krakowskim klubie Studio i będzie to jedyny koncert w Polsce na nadchodzącej trasie zespołu.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania