Newsy muzyczne

Diamante wystąpi po raz pierwszy w Polsce

Amerykańska wokalistka zaprezentuje się 13 czerwca w warszawskiej Hydrozagadce.

Diamante wie, co to znaczy naprawdę błyszczeć. Z jej niezwykłymi szafirowymi włosami, zapierającym dech w piersiach głosem, strojami prosto z wybiegów oraz inspirującym przesłaniem, meksykańsko-włosko-amerykańska wokalistka jest powiewem świeżości na scenie rockowo-alternatywnej.
 
Artystka latami zdobywała doświadczenie, zjadając zęby podczas lokalnych występów w Los Angeles. Dzięki nim stała się pewną siebie piosenkarką, która wie w jakim kierunku chce podążać. Jej idolami byli P!NK oraz Guns N'Roses, a każdą minutę swojego czasu poświęcała na samodoskonalenie charakterystycznego "hard rockowego brzmienia z nowoczesną alternatywą".
 
Po intensywnym koncertowaniu z takimi zespołami jak Breaking Benjamin, Three Days Grace czy Shinedown, Diamante pełna sił świeci jeszcze jaśniej niż wcześniej. W 2019 roku połączyła siły jako niezależna artystka z Howardem Bensonem i Neilem Sandersonem, aby stworzyć jej bardzo wyczekiwany album, "American Dream".
 
Diamante wykorzystuje na tym krążku swoją swobodę twórczą i niezależność, będą swoim własnym szefem w każdym aspekcie tworzenia albumu. Jak mówi Artystka, Benson i Sanderson odegrali kluczową rolę w procesie powstawania płyty, w "ożywianiu moich historii i popychaniu mnie do przyjęcia moich słabości". "American Dream" pokazuje rozwój Diamante jako artystki, udowadniając, że teraz bardziej niż kiedykolwiek, wkłada w muzykę całą swoją duszę.
 
Data: 13 czerwca 2022
Drzwi: 19:00
Start: 21:00
Miejsce: Warszawa, Hydrozagadka
 
Bilety trafią do oficjalnej sprzedaży w piątek, 19 listopada, o godzinie 10:00. OFICJALNE PUNKTY SPRZEDAŻY
Bilety znajdziecie na stronie www.followthestep.com oraz w bileteriach Going., EventimPolska i salonach Empik.
 


Źródło: Follow The Step

Rob Flynn z Machine Head gościem Decapitated

2022-05-27

Dziś ma swoją premierę ósmy album studyjny Decapitated, zatytułowany „Cancer Culture”. Z tej okazji zespół opublikował klip do nowego singla, „Iconoclast”. Utwór zarejestrowano z udziałem wyjątkowego gościa – legendarnego Robba Flynna, lidera Machine Head.

Czytaj więcej...

Krystyna Durys zaprasza do Ritza

2022-05-27

Ukazał się klip do kompozycji "Puttin' On The Ritz" z nowej płyty trójmiejskiej wokalistki jazzowej Krystyny Durys zatytułowanej "At The Movies".

Czytaj więcej...

Suede wyda nowy album

2022-05-27

Album zatytułowany „Autofiction” ukaże się 16 września i zapowiada go singiel „She Still Leads Me On”.

Czytaj więcej...

EABS wyda '2061'

2022-05-26

Płyta "2061" ukaże się nakładem Astigmatic Records w digitalu, CD i LP w wersji podstawowej oraz limitowanej na białym winylu wraz z plakatem w wielkości B2 - według projektu Patryka Hardzieja. Premiera krążka zaplanowana jest na jutro.

Czytaj więcej...

Andy Fletcher nie żyje

2022-05-26

W wieku 60 lat zmarł klawiszowiec i współzałożyciel grupy Depeche Mode - Andy Fletcher.

Czytaj więcej...

Michał Salamon i Sabina mówią 'Do Widzenia'

2022-05-26

„Do Widzenia" to najnowsza, niezwykle poruszająca kompozycja Michała Salamona. Inspiracją do jej powstania stały się słowa wierszy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Do współpracy nad utworem Michał zaprosił wokalistkę i aktorkę SABINĘ (Sabina Karwala).

Czytaj więcej...

Anowa jest najbliżej siebie

2022-05-26

Ukazał się drugi singel krakowskiej wokalistki Agnieszki Nowakowskiej działającej pod szyldem Anowa.

Czytaj więcej...

Warszawskie Lato Na Pradze i krakowskie Lato Na Kamiennej zapraszają do zabawy

2022-05-25

Poznaliśmy rozkłady jazdy tegorocznych letnich koncertów w ramach cykli Lato Na Pradze (Warszawa) oraz Lato Na Kamiennej (Kraków).

Czytaj więcej...

Armia znowu opowie 'Legendę'

2022-05-25

W najbliższy piątek do sprzedaży trafi jubileuszowa edycja jednej z najważniejszych płyt polskiego rocka, z okazji 30-lecia wydania albumu.

Czytaj więcej...

Pezet wyda 'Muzykę Komercyjną'

2022-05-25

W sieci ukazał się nowy teledysk Pezeta „Jan Paweł”, który zapowiada nową płytę rapera. Wraz z premierą klipu ruszył preorder albumu „Muzyka komercyjna”.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania