Newsy muzyczne

Zobacz chillout Zuzy Jabłońskiej i Pawbeatsa

Zuza Jabłońska prezentuje nowy singiel „Chillout” nagrany we współpracy z Pawbeatsem i ogłasza akcję #potrzebnymichillout.

Po wydaniu debiutanckiej płyty Zuza Jabłońska wraca z ambitnym singlem "Chillout", który reprezentuje dobrze znaną jej fanom estetykę muzyczną, jednak zaskakuje dojrzałością i wręcz namacalnym rozwojem Zuzy jako Artystki. Wyważony, emocjonalny tekst w połączeniu z ujmującą produkcją Pawbeatsa tworzy potężny w swoim minimalizmie utwór.

„Chillout” to nie pierwsza współpraca między Artystką, a producentem! Wiosną tego roku światło dzienne ujrzał singiel „Azyl” (Pawbeats feat. VNM, Zuza Jabłońska) promujący najnowszy album Pawbeatsa pt. „Nocna”.

Znakiem rozpoznawczym Zuzy Jabłońskiej jest przekaz zawarty w jej twórczości.

Nie inaczej jest tym razem!

Zuza niestrudzenie podąża wyznaczoną sobie ścieżką - nie boi się poruszać trudnych, społecznie ważnych tematów i problemów, które dotykają każdego z nas. W tym przypadku porusza ważną kwestię ostracyzmu i potrzeby spełniania oczekiwań innych – nawet jeśli działamy wbrew sobie. Wskazuje jednocześnie, że bezpieczną przestrzeń dla siebie (tytułowy Chillout) i swojego samopoczucia wykreujemy tylko żyjąc w zgodzie z własnym ‘Ja’.

Bycie sobą jest trudne. Każdy z nas próbuje czasami dopasować się do jakiejś grupy. Często porównujemy się do innych. Żeby się dopasować, zakładamy maski, które pozwalają nam przetrwać cały dzień wśród innych ludzi.

Z czasem zaczyna nas to przytłaczać i męczyć- szukamy dla siebie bezpiecznej przestrzeni, gdzie możemy przestać udawać i w końcu być sobą.

Singlem "Chillout" Zuza Jabłońska inicjuje akcję zachęcania fanów do porzucenia masek bez strachu przed odrzuceniem! W ramach akcji Artystka zachęca do pokazania siebie w miejscu i wydaniu, w którym czujemy się bezpiecznie i w 100% sobą. Akcja ma miejsce na social media (Intagram i TikTok) i polega zamieszczeniu filmiku, lub zdjęcia pod hasztagiem #potrzebnymichillout.

Pokażcie mi i światu jakimi jesteście naprawdę! Czas zrzucić maski i być tak po prostu…. SOBĄ.


Pokrewne wątki:

Snow o trzy ćwierci od śmierci

2022-05-23

Stacjonująca w Brzeszczach grupa Snow wydała singel o tajemniczym tytule "Trzy ćwierci od śmierci", który jest zapowiedzią debiutanckiej płyty zaplanowanej na jesień tego roku.

Czytaj więcej...

Marek Kościkiewicz z nową wersją 'Statków Na Niebie'

2022-05-22

„Statki na niebie” to jeden z największych przebojów grupy De Mono, pochodzący z jej albumu „Stop” z 1992 roku. Autorem jego muzyki i słów jest Marek Kościkiewicz, przez lata gitarzysta i producenta płyt De Mono. Nowa wersja piosenki w wykonaniu samego Marka Kościkiewicza powstała z okazji jubileuszu 35-lecia pracy twórczej artysty. Zapowiada ona planowaną na jesień trasę koncertową, a także epkę z premierowymi utworami.

Czytaj więcej...

Lanberry na niedzielę

2022-05-21

Lanberry konsekwentnie prezentuje nowe single, które pokazują kolejne odsłony jej nowej, artystycznej drogi. Gdzie zmierza Lanberry i jaki cel sobie obrała? Odpowiedź znajdziecie w singlu Niedziela, choć nie tylko jedna odpowiedź będzie poprawna.

Czytaj więcej...

Midge Ure wróci do Warszawy

2022-05-20

Były wokalista grupy Ultravox wystąpi w warszawskiej Progresji 29 października.

Czytaj więcej...

Lubelskie Na Tak wypuściło 'Ptaki'

2022-05-20

Ukazał się kolejny singel z nowej czwartej już płyty grupy Na Tak zatytułowanej "Trzymaj się".

Czytaj więcej...

Vangelis nie żyje

2022-05-19

W wieku 79 lat zmarł słynny kompozytor muzyki filmowej Vangelis.

Czytaj więcej...

'Zjednoczone stany' Damiana Ukeje

2022-05-19

Damian Ukeje wydał nowy singel zatytułowany "Zjednoczone Stany".

Czytaj więcej...

ROME (Jerome Reuter) na trzech koncertach w Polsce

2022-05-19

Po długiej, pandemicznej przerwie Jerome ROME Reuter znów rusza w trasę promując swój nowy materiał: zapowiadana kolejna płyta luksemburskiego barda, która ukaże się w tym roku będzie jego szesnastym albumem, po wydanych niedawno „Parlez-Vous Hate?” (2021) i „The Lone Furrow”.

Czytaj więcej...

Danger Mouse i Black Thought wydadzą wspólną płytę

2022-05-18

Danger Mouse i Black Thought oficjalnie zapowiedzieli swój wspólny album „Cheat Codes”, który ukaże się 12 sierpnia nakładem wytwórni BMG. Wraz z ogłoszeniem daty premiery krążka do sieci trafił pierwszy singiel i teledysk zapowiadający album - "No Gold Teeth" .

Czytaj więcej...

Editors wystąpią w Krakowie

2022-05-18

Editors zagrają 12 października 2022 w krakowskim klubie Studio i będzie to jedyny koncert w Polsce na nadchodzącej trasie zespołu.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania