Newsy muzyczne

Djengi złapał 'Oddech'

Po tajemniczym debiucie w czerwcu tego roku, zespół Djengi prezentuje nowy singiel zatytułowany „Oddech” i …. odsłania wszystkie karty. Do tej pory anonimowi, schowani za mocnym autotune Michał Gała i Radek Kapias wychodzą z cienia w wielkim stylu.

„Musieliśmy dać sobie chwilę na to, żeby uwierzyć w to, że nie musimy chować się za modyfikatorami wokali, że coś, co na początku być może było dla nas pewnego rodzaju zabawą w muzykę, stało się wielką częścią naszego życia i chcemy to robić dalej – na poważnie!”

„Oddech” to nowoczesny i energetyczny kawałek, utrzymany w popularnym klimacie urban, któremu towarzyszy dynamiczny teledysk pełen świateł i dobrej zabawy. Głównym motywem teledysku są zajawki – tytułowy „Oddech” który dają nam nasze pasje. A wszystko to w konwencji spontanicznej nocnej imprezy w podziemiach galerii handlowej.

Czym jest „Oddech”? Dla jednych będzie to układanie puzzli, dla innych sztuki walki, a dla niektórych sporty ekstremalne. Nieważne, co Cię napędza, ważne jest to, aby czerpać z tego radość i łapać oddech od codzienności na własnych warunkach.

Masz zajawkę i chcesz się nią pochwalić? Śledź sociale Djengi i weź udział w akcji specjalnej #oddech. Start już niebawem.Źródło: Agora Muzyka

Marek Kościkiewicz z nową wersją 'Statków Na Niebie'

2022-05-22

„Statki na niebie” to jeden z największych przebojów grupy De Mono, pochodzący z jej albumu „Stop” z 1992 roku. Autorem jego muzyki i słów jest Marek Kościkiewicz, przez lata gitarzysta i producenta płyt De Mono. Nowa wersja piosenki w wykonaniu samego Marka Kościkiewicza powstała z okazji jubileuszu 35-lecia pracy twórczej artysty. Zapowiada ona planowaną na jesień trasę koncertową, a także epkę z premierowymi utworami.

Czytaj więcej...

Lanberry na niedzielę

2022-05-21

Lanberry konsekwentnie prezentuje nowe single, które pokazują kolejne odsłony jej nowej, artystycznej drogi. Gdzie zmierza Lanberry i jaki cel sobie obrała? Odpowiedź znajdziecie w singlu Niedziela, choć nie tylko jedna odpowiedź będzie poprawna.

Czytaj więcej...

Midge Ure wróci do Warszawy

2022-05-20

Były wokalista grupy Ultravox wystąpi w warszawskiej Progresji 29 października.

Czytaj więcej...

Lubelskie Na Tak wypuściło 'Ptaki'

2022-05-20

Ukazał się kolejny singel z nowej czwartej już płyty grupy Na Tak zatytułowanej "Trzymaj się".

Czytaj więcej...

Vangelis nie żyje

2022-05-19

W wieku 79 lat zmarł słynny kompozytor muzyki filmowej Vangelis.

Czytaj więcej...

'Zjednoczone stany' Damiana Ukeje

2022-05-19

Damian Ukeje wydał nowy singel zatytułowany "Zjednoczone Stany".

Czytaj więcej...

ROME (Jerome Reuter) na trzech koncertach w Polsce

2022-05-19

Po długiej, pandemicznej przerwie Jerome ROME Reuter znów rusza w trasę promując swój nowy materiał: zapowiadana kolejna płyta luksemburskiego barda, która ukaże się w tym roku będzie jego szesnastym albumem, po wydanych niedawno „Parlez-Vous Hate?” (2021) i „The Lone Furrow”.

Czytaj więcej...

Danger Mouse i Black Thought wydadzą wspólną płytę

2022-05-18

Danger Mouse i Black Thought oficjalnie zapowiedzieli swój wspólny album „Cheat Codes”, który ukaże się 12 sierpnia nakładem wytwórni BMG. Wraz z ogłoszeniem daty premiery krążka do sieci trafił pierwszy singiel i teledysk zapowiadający album - "No Gold Teeth" .

Czytaj więcej...

Editors wystąpią w Krakowie

2022-05-18

Editors zagrają 12 października 2022 w krakowskim klubie Studio i będzie to jedyny koncert w Polsce na nadchodzącej trasie zespołu.

Czytaj więcej...

Elizabeth Fraser zaprezentowała drugi singel Sun's Signature

2022-05-18

Była wokalistka grupy Cocteau Twins Elizabeth Fraser i perkusista Damon Reece udostępnili nowy singiel z ich nadchodzącego projektu, Sun's Signature. "Underwater" to niezwykle soczysty, rozbudowany utwór otwierający tytułową EP-kę duetu, która ukaże się 18 czerwca nakładem Partisan Records z okazji Record Store Day, a w lipcu ukaże się w wersji cyfrowej (data zostanie określona niebawem).

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania