Newsy muzyczne

Tynsky z nowym singlem 'Q Song'

18-letni wokalista Tomek Kamiński z Płocka zaprezentował nową piosenkę "Q Song" pod szyldem Tynsky.

TYNSKY, a na co dzień Tomek Kamiński to 18-letni wokalista pochodzący z Płocka. Sam pisze i komponuje głównie z języku angielskim. Jego przygoda z muzyką zaczęła się bardzo wcześnie, bo już w wieku 2-3 lat, kiedy zaczął grać na zabawkowym keybordzie. 

Jego pierwsza gitara została zakupiona przez jego tatę na „pchlim targu” - TYNSKY miał wtedy 11 lat. To pozwoliło mu zapoznać się z instrumentem, rozwijać umiejętności oraz zacząć komponować. Pierwszą utwory napisał w wieku 13 lat. Od 14 roku życia gra i komponuje na pianinie. 

Inspiracje od zawsze czerpał z życia, z relacji, miłości, doświadczeń i zdarzeń. Duży wpływ wywarła na nim również twórczość Ed’a Sheerana.

22 października zadebiutował z utworem „Stop The Party”. Następnie premierę miału utwory „All I need is” oraz „Flowers in Pot. 

Tynsky:  "Hej wszystkim! TYNSKY jestem. Jakiś czas temu zamieniłem swój zabawkowy keyboard na ten z prawdziwego zdarzenia. Później dołączyła do nas moja pierwsza gitara, a teraz oddaje w Wasze ręce moje debiutanckie utwory. Mega się jaram!!!

Więcej ode mnie już wkrótce, a teraz zachęcam do posłuchania mojego najnowszego singla pt. „Q Song” oraz reszty utwór, które udało mi się wydać w zeszłym roku.

Mam nadzieję, że uda Wam się chociaż na chwilkę zagłębić się w mój świat. Myślę, że warto. T."Źródło: Magic Records

Rob Flynn z Machine Head gościem Decapitated

2022-05-27

Dziś ma swoją premierę ósmy album studyjny Decapitated, zatytułowany „Cancer Culture”. Z tej okazji zespół opublikował klip do nowego singla, „Iconoclast”. Utwór zarejestrowano z udziałem wyjątkowego gościa – legendarnego Robba Flynna, lidera Machine Head.

Czytaj więcej...

Krystyna Durys zaprasza do Ritza

2022-05-27

Ukazał się klip do kompozycji "Puttin' On The Ritz" z nowej płyty trójmiejskiej wokalistki jazzowej Krystyny Durys zatytułowanej "At The Movies".

Czytaj więcej...

Suede wyda nowy album

2022-05-27

Album zatytułowany „Autofiction” ukaże się 16 września i zapowiada go singiel „She Still Leads Me On”.

Czytaj więcej...

EABS wyda '2061'

2022-05-26

Płyta "2061" ukaże się nakładem Astigmatic Records w digitalu, CD i LP w wersji podstawowej oraz limitowanej na białym winylu wraz z plakatem w wielkości B2 - według projektu Patryka Hardzieja. Premiera krążka zaplanowana jest na jutro.

Czytaj więcej...

Andy Fletcher nie żyje

2022-05-26

W wieku 60 lat zmarł klawiszowiec i współzałożyciel grupy Depeche Mode - Andy Fletcher.

Czytaj więcej...

Michał Salamon i Sabina mówią 'Do Widzenia'

2022-05-26

„Do Widzenia" to najnowsza, niezwykle poruszająca kompozycja Michała Salamona. Inspiracją do jej powstania stały się słowa wierszy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Do współpracy nad utworem Michał zaprosił wokalistkę i aktorkę SABINĘ (Sabina Karwala).

Czytaj więcej...

Anowa jest najbliżej siebie

2022-05-26

Ukazał się drugi singel krakowskiej wokalistki Agnieszki Nowakowskiej działającej pod szyldem Anowa.

Czytaj więcej...

Warszawskie Lato Na Pradze i krakowskie Lato Na Kamiennej zapraszają do zabawy

2022-05-25

Poznaliśmy rozkłady jazdy tegorocznych letnich koncertów w ramach cykli Lato Na Pradze (Warszawa) oraz Lato Na Kamiennej (Kraków).

Czytaj więcej...

Armia znowu opowie 'Legendę'

2022-05-25

W najbliższy piątek do sprzedaży trafi jubileuszowa edycja jednej z najważniejszych płyt polskiego rocka, z okazji 30-lecia wydania albumu.

Czytaj więcej...

Pezet wyda 'Muzykę Komercyjną'

2022-05-25

W sieci ukazał się nowy teledysk Pezeta „Jan Paweł”, który zapowiada nową płytę rapera. Wraz z premierą klipu ruszył preorder albumu „Muzyka komercyjna”.

Czytaj więcej...

Koniec treści

Brak więcej stron do załadowania